Szturmem na otwarcie nowej galerii

Opinie do artykułu: Szturmem na otwarcie nowej galerii.

Jest kilka takich dni w ciągu roku, na które czekamy, przebierając nogami z nerwów i niecierpliwości: mecze reprezentacji w piłkę nożną, nowy sezon "M jak miłość" i uroczyste otwarcie nowej galerii handlowej.

Miesiące czekania za nami. Kolejne dni skreślane każdego wieczora w kalendarzu to już przeszłość. Podobnie, jak obraz rosnącego budynku, który z tygodnia na tydzień nabierał coraz bardziej realnych kształtów. Te krótkie relacje na portalach społecznościowych, uchylające rąbka ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiedz mi lepiej

czego NY jest stolicą? Ośmieszasz się.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

ta...

... Z Brajankiem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

parkingów nigdy dosc

wioska indiańska zrównana ziemią bardzo dobrze od dawna na to czekaliśmy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Sarkazm do kwadratu

Przecież ten tekst aż ocieka sarkazmem... Do tego autor ma taki lekki styl.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co za bzdury? Czytaliście to? Ale ten człowiek jest pusty!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja tam wolę wylewać żale za moje nieudane życie na forum. Czy otworzą galerię czy nie zawsze można ponarzekać. Nie trzeba wychodzić z domu. Bo i pogoda nie do wychodzenia. To za zimno, to za ciepło. Do pracy też nie chodzę. Wszędzie tylko minimalną dają lub um zlecenie. A przecież skończyłem gimnazjum. Co najmniej 4 tys na rękę powinno być. Może wtedy coś bym kupił w tej galerii, a tak to trzeba walczyć na promocjach w dyskontach.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 0

To świadczy o naszym społeczeństwie, które myśli, że jak rzuci za siebie to już nie widać . Coś w stylu wyrzucania śmieci czy petów przez okno samochodu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

NKE

to Ty szanuj...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 23

Jestem przerażona ... komentarzami

Czy naprawdę już nikt nie rozumie tekstów sarkastycznych? Nie czyta między wierszami? Jak można tak wszystko brać dosłownie i wprost?!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wielkie rozczarowanie !

Podejrzewam , że mieli problem ze zbyciem lokali pod wynajem. Nie zauważyłam nic lepszego czy ciekawszego niż w innych sklepach. W sklepach tony szmat , których wszędzie jest pod dostatkiem. Mam na myśli ciuchy szyte ze sztucznych sztywnych tkanin, w których ciężko się poruszać ( są nie zdrowe , elektryzują się i szybko się poci w czymś takim ) . To taka wyższa pólka Chińszczyzny. Bawełny to ze świecą szukać . Wszystko to mieszanki , choć w opisie bawełna . W rzekomej bawełnie często lykra z bawełna rozciąga się do potrójnych rozmiarów. Jednym słowem rozczarowanie . Chyba , że ktoś chce coś zjeść no to już nie będę się wypowiadała , choć zapachy i owszem. Raczej widzę to jako wielką galerię meblową .
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dawali coś za darmo że takie tłumy ceblaków z Kartuz?

Aaaa, ulotki były darmowe! ;)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co racja to racja

pacanki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale Piotrze uprawiasz p.i.e.r..o.l.ogie !!! Zal mi czasu aby przeczytać reszte po połowie.?sarkazm sarkazmem ale na sile sarkazm da sie wyczuć . Niesmaczne
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

No niestety, dopadł ich

chorobliwy syndrom trash foodu - KFX i Maca... Współczujemy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem ciekaw kto posprząta ten syf przy wejściu na peron SKM, wciąż leży pełno kubków, ulotek, gazet i resztek po burgerach. Nie wspominając już o górze śmieci leżącej na każdych ruchomych schodach w galerii (niedziałających zresztą).
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Och jak się boję

Kinga, ja tylko żartowałem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

g*wno
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Otóż nie Kingo

Stać mnie na to, by nie musieć pracować w soboty. Żal mi wykształconych ludzi, którzy są zmuszani do wykonywania zawodu w dni wolne od pracy, a ich partnerki oszałamiają się wydawaniem pieniędzy w tandetnych miejscach. Jak można porównać galerię, w której jest Pepco, z centrami handlowymi w Nowym Jorku? Komentarz zbędny... Wydaje mi się, że mierząc ludzi wyłącznie tym ile zarabiają, dużo tracisz.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1