Szturmem na otwarcie nowej galerii

Opinie do artykułu: Szturmem na otwarcie nowej galerii.

Jest kilka takich dni w ciągu roku, na które czekamy, przebierając nogami z nerwów i niecierpliwości: mecze reprezentacji w piłkę nożną, nowy sezon "M jak miłość" i uroczyste otwarcie nowej galerii handlowej.

Miesiące czekania za nami. Kolejne dni skreślane każdego wieczora w kalendarzu to już przeszłość. Podobnie, jak obraz rosnącego budynku, który z tygodnia na tydzień nabierał coraz bardziej realnych kształtów. Te krótkie relacje na portalach społecznościowych, uchylające rąbka ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze jeden koment z obrazami wobec mnie lub Roberta i zakładamy wam sprawy o grube odszkodowanie

To nie żarty biedapolacy kozacy Internetu a w realu cebulaki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

i dokładnie o to chodzi

masz wolną wolę i tak to zorganizował Bóg, że człowiek ma wolną wolę
Jedni wolą w niedzielę kościół, inni galerię, a są tez tacy którzy łączą jedno i drugie
Dlaczego czegoś komuś zabraniać ? Chcesz otworzyć sklep - otwieraj, chcesz mieć zamknięty - zamykaj. Dlaczego politycy ingerują w nasze życie i nasze wybory.
Pracownicy też mają wolny wybór i mogą pracować w takim sklepie który jest otwierany lub zamykany w niedziele, wolna wola. Tak samo konsumenci - jedni wola iść na spacer nad morze czy do lasu, a inni spędzają czas w galerii.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Xx

A Dzesika w domu zostanie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzie rodzice maja rozum??

Pchac się w taki tlum z 6 miesiecznym dzieckiem. .to trzeba miec tak samo nasr*ne w glowie jak otwierac galerię przy galeri..
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 2

Świadczy to tylko o poziomie

dziewczyny adwokata.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masakra

Wspolczuje ludziom dla ktorych chodzenie po galeriach jest sposobem na spedzanie wolnego czasu. Dla mnie to meczarnia wiec nie bywam w takich miejscach
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

GDZIE GD-ŚRÓDMIEŚCIE a DWORZEC PKP WRZESZCZ ......

....... 7 km.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja w poniedziałek sobie tam podjadę

bez tłumów oblookam co i jak...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

To poziom takich jak Grow up, niskie loty,

ale sporo gapiów, bo to chwyta płytkich i pustych, miłośników tkich hitów jak "M jak margaryna" Społem słusznie prawi.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Byłam

I kupiłam książkę z rabatem -25% :) i tylko z książki jestem zadowolona, bo reszta to porażka :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jutro biorem Andżelikie i Roksane

i idziem na zakupy
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wrzeszcz to Wrzeszcz

czyli Langfuhr a Gdańsk to prowincja budyniolandowa
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

KIK ma szmaty z tych samych fabryk co lumpeks typu orsay.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 2

czytelnik

Kingo, albo to jest kiepska prowokacja, albo jesteś totalnie pusta.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

W paski tez, ale obawiam sie, ze kosztowal tyle co pelnoletnia felicja twoich starych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak ci powiem pajacu że ważne rozprawy są też w weekendy

Pewnie jesteś zwykłym nieudacznikiem który zazdrości mi kasy i zawodu mojemu chłopakowi :D zboczony typek który ma czelność mnie oskarżać o kłamstwo hahaha. Idź biedapolaku nażryj się kartofli i cebuli ! takiego biedapolaczka nawet by nie stać było na godzinę porady u mojego Roberta haha. Żegnam !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Nie podoba mi się ten artukuł. Autor sili się na dowcip i oryginalność.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 6

Niech

Każdy spędza wolny czas jak chce. Chcecie iść do parku - idźcie. Chcecie iść do CH - droga wolna. Każdy robi co chce. "Jeszcze" mamy wolny kraj.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1