Szturmem na otwarcie nowej galerii

Opinie do artykułu: Szturmem na otwarcie nowej galerii.

Jest kilka takich dni w ciągu roku, na które czekamy, przebierając nogami z nerwów i niecierpliwości: mecze reprezentacji w piłkę nożną, nowy sezon "M jak miłość" i uroczyste otwarcie nowej galerii handlowej.

Miesiące czekania za nami. Kolejne dni skreślane każdego wieczora w kalendarzu to już przeszłość. Podobnie, jak obraz rosnącego budynku, który z tygodnia na tydzień nabierał coraz bardziej realnych kształtów. Te krótkie relacje na portalach społecznościowych, uchylające rąbka ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a mi się podobało / spoxo

mam dosyć czytania stękania innych , jest wykaz sklepów jak ktoś jest zainteresowany albo idzie albo nie i tyle w temacie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Brawo ja tak samo plus fitnesik
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

oj, oj

"ich sprawa matole jak spedzaja wolny czas" po co ten nerw, spokojnie problem że korki się robią na ulicach a i tak goowno gamonie kupią bo wszędzie ten sam syf
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

jakie polskie dzieci i dziewczynki są grube mimo tak młodego wieku

widziałam oczekujące na występ Margaret małe dziewczynki - dziewczyny - jezu jakie rośnie nam otyłe społeczeństwo ........
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

A od kiedy to sądy w soboty działają?

Kłamać to trzeba umić.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czytaj ze zrozumieniem weku !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam na otwarciu i jest cool ! cool miejsce dla ludzi z klasą

Klimat niczym nie odróżnia się od nowojorskich galerii mody. Gdyby Gdańsk był tak samo stolicą to można by rywalizować z NY o miejsce w rankingu. Metropolia jest cudowna i pachnie potęgą biznesu i świata klasy i stylu :) Jutro wybieram się z chłopakiem który dziś niestety nie mógł być ze względu na to że jest adwokatem i miał masę pracy w sądach. Ale jutro shopping z rozmachem i klasą.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 22

Przejechaliśmy się kawałek

naszym wielkim Paskiem Kombi, nakupowaliśmy ubrań dla Stiwiego i Ramonki, dla siebie dwa nowe telefony, pościel do chałupy dla gości, zjedliśmy po jednej patiserji i po burgierkingu. Spędziliśmy piękny dzień wśród wspaniałych ludzi, którzy tak jak my spragnieni są nowych wrażeń. Teraz wracamy do domu. Za tydzień przyjedziemy z sąsiadami i z dziećmi, na pewno będą zachwyceni.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 8

Stawianie, przecinków w niewłaściwych, miejscach..

Czy pracując w mediach nie trzeba posiadać kompletnej wiedzy na temat gramatyki i ortografii?

Zwrotów 'tylko że', 'mimo że', 'chyba że' itp. nie oddziela się przecinkiem.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grzech Symonii

Polecam sprawdzić
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

To zupełnie jak z kościołem..

Pon-sob chleję na umór, tłukę żonę i dzieciaki, a w niedzielę gajer i na mszę, żeby sąsiady widzieli.. jak na prawdziwego kaczolika przystało...
popieram tę opinię 63 nie zgadzam się z tą opinią 32

A gdzie jest Dzesika :-D
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1

nawet kilku się rozkraczyło, takimi szrotami jechali aż tutaj.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 6

Sprawa dla MOPS

Kobieto, bardzo mi szkoda Twojego dziecka....matka chcąc się polansować po galeryjce ma gdzieś ze dzieciak w duchocie,zarazkaz i innym syfie....tragedia zachaczająca i narażenie zdrowia, mops powinien zająć się sprawą...
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 4

Słoiki w galeriach

doznają nowych kredytowych doznań, bo u nich takich sklepowych cudów nie ma ;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11

zażenowana Jadwiga

Ja chodzę i zbieram ulotki i katalogi i w domu oglądam i planuje i bieram kasę.Jak idę po 6 miesiacach jak juz man kase to kurde juz tego niema wykupili czy jak.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

+ NLI,NKE itp.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kowalski

Jest kilka takich dni w ciągu roku.... mecze reprezentacji w piłkę nożną, nowy sezon "M jak miłość" i uroczyste otwarcie nowej galerii handlowej. Czyli,,,,,,KOWALSKI,KOWALSKA,KOWALSCY .chyba nie jestem typowym KOWALSKIM gdyż zaliczam powyższych .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a ...

Tak każdy pisze, że ma lepsze zajęcia i co za wiocha i debile tam poszli, a tymczasem sam czyta artykuł o otwarciu galerii i zostawia komentarz. O ironio!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2