Szturmem na otwarcie nowej galerii

Opinie do artykułu: Szturmem na otwarcie nowej galerii.

Jest kilka takich dni w ciągu roku, na które czekamy, przebierając nogami z nerwów i niecierpliwości: mecze reprezentacji w piłkę nożną, nowy sezon "M jak miłość" i uroczyste otwarcie nowej galerii handlowej.

Miesiące czekania za nami. Kolejne dni skreślane każdego wieczora w kalendarzu to już przeszłość. Podobnie, jak obraz rosnącego budynku, który z tygodnia na tydzień nabierał coraz bardziej realnych kształtów. Te krótkie relacje na portalach społecznościowych, uchylające rąbka ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy coś darmo dawali
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szturmem na otwarcie galerii

Mam nadzieję, że tekst Pana Piotra jest tekstem sarkastycznym, zwłaszcza ostatni akapit z Las Vegas i piramidami.

Zupełnie serio proszę Autora o rozwianie moich wątpliwości.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Artykuł....

Pożal się Boże! Co to za grupowanie ludzi...ten taki, ten taki....a pan piszący do której się zalicza?...
Nie lubię takich "imprez"...wolę spacer!
Miłego wieczoru!
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 6

ana

A ja zrobiłam obiadek . Chatę posprzątam ciuchy poprasuje. Wieczorkiem lampkę winka i relaks. Nie biegam po galeriach strata czasu i pieniędzy. Pozdrawiam wszystkich.
popieram tę opinię 58 nie zgadzam się z tą opinią 5

Porażka

Kaszubi w natarciu na Metropolie
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 9

Oj chyba jeden z anallizatorow sie odezwal
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 13

Nie miał czasu przeczytać artykułu

Śpieszył się do galerii.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 2

A internet

-Też go zamknąć?
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ale hasło brzmiało "Niedziele wolna dla wszystkich !!!"

a jak wszyscy to wszyscy.

No ale nawet jak się z Tobą zgodzę i przychylę do utrzymania działania szpitala, policji czy innych służb ratunkowych to dlaczego pracować mają np. kierowcy komunikacji miejskiej, gazowni, elektrociepłowni, restauratorzy, hotelarze, pracownicy telewizji, kin, teatrów czy stacji benzynowych??? Przecież oni nie ratują żadnego życia więc chyba też powinni mieć wolne. Wtedy ku uciesze rodzin będą mogli spędzać czas ze sobą. Do wyboru będą mieli dom (rozwiązywanie krzyżówek albo gry planszowe bo prądu nie będzie) albo spacer. No chyba że będę chcieli sobie pojechać do szpitala, na komisariat albo do remizy.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 11

A temu się akurat nie przyjrzałam...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po co lazlas??? I bralas dziecko????
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ta tylko ciekawe gdzie tam bilet kupia w jednej z dwoch kas gdzie jedna z rgoly zamknieta a moze w jednym jedynym biletomacie ktory sie tam znajduje... szkoda ze pomysleli o przejsciach a nic o kasach...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

to trolle z trojmiasto.pl piszą te komentarze

w znacznej ilości, co powoduje chłamowaty charakter dyskusji. No wiesz, więcej bzdur, więcej odzewu więcej odsłon więcej....
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

A gdzie tam znalazłeś buraki? Urodziłam się w Gdańsku, nie żeby to była jakaś chluba.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Hmm.... Buraki z Kartuz?

Jak to czytam to wstyd mi za niby Gdańszczan piszących takim tekstem. Bo pewnie taki z Ciebie mieszkaniec Gdańska jak ze mnie Marsjanin. Słoik niech nie pisze o Trójmieście i Kaszubach bo pojęcia nie ma. Dość obrażania. Jako Gdańszczanin chciałbym zamieszkać sobie spokojnie w Karuzach.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 14

Niedługo będziem mogli suchą stopą przejść galeriami z Gdyni do Gdańska! :) :) :)
popieram tę opinię 84 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idiotka!

Może i dobrze że zamknąć chcą handel w weekendy. Może wtedy matka i ojciec wyjdą z dzieckiem na spacer do parku, albo nad morze. Lecieć z niemowlakiem na otwarcie CH.... Nowy znak czasów.
popieram tę opinię 52 nie zgadzam się z tą opinią 8

Kobieto, tak serio, 6 miesięczne dziecko targasz w ten tłum i na publicznym kiblu je przewijasz i na dodatek przyznajesz się na forum do tego. To jest tragedia!!!
popieram tę opinię 86 nie zgadzam się z tą opinią 3