Szturmem na otwarcie nowej galerii

Opinie do artykułu: Szturmem na otwarcie nowej galerii.

Jest kilka takich dni w ciągu roku, na które czekamy, przebierając nogami z nerwów i niecierpliwości: mecze reprezentacji w piłkę nożną, nowy sezon "M jak miłość" i uroczyste otwarcie nowej galerii handlowej.

Miesiące czekania za nami. Kolejne dni skreślane każdego wieczora w kalendarzu to już przeszłość. Podobnie, jak obraz rosnącego budynku, który z tygodnia na tydzień nabierał coraz bardziej realnych kształtów. Te krótkie relacje na portalach społecznościowych, uchylające rąbka ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie widzę.zamiast spędzać czas z rodziną to piszesz durne komentarze i siedzisz w necie.hipokryta.a w galeri to pewnie pierwszy już byłeś
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

To po co tam polazles baranie.jak teraz komentujesz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Oni ciągną jak muchy do gó*na!

Większość przyszła w celu darmochy lub spełniać swoje marzenia w postaci patrzenia zza witryny.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ojej

Zapewne się zmartwią twoją opinią i to zmienią. W końcu tak strasznie zależy im żebyś wydał swoje ciężko zarobione pieniądze właśnie u nich.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 1

żenujące

Tak, byłam, przyznaję się. Liczyłam na to, że kupię nowy telefon, ale te o 15:00 były już wyprzedane. Myślałam, że nie będę się musiała ustawiać w komitecie kolejkowym, ale inni się jednak ustawili.
Poza tym było koszmarnie, Dowbor ryczący z głośników, matki taranujące wózkami (kto bierze wózek w taki armagedon?!), walające się wszędzie ulotki i... kompletnie nic nadającego się do kupienia. Pozytywnie wyróżnia się jedynie stoisko małej piekarni Janca. Szeroki wybór pieczywa, apetycznie wyglądające kanapki i ładne sałatki, na które pewnie się nieraz skuszę w drodze do Gdyni. Ponadto, ciekawym rozwiązaniem jest to, że obecnie we Wrzeszczu na SKM jadącą do Gdyni można wsiąść także od strony galerii Metropolia.
Niestety, te wszystkie podziemne przejścia i nadziemne schody prosto z dworca skłaniają do wyciągnięcia wniosku, że galerii tej nie wybudowano dla mieszkańców Trójmiasta, a raczej dla ludzi z Kartuz, którzy przyjadą do kina PKM-ką i elegancko przejdą w gumiaczkach pod zadaszeniem do kina, a następnie wrócą ostatnim pociągiem do domu.
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 20

Dobrze, ze poziom republiki i trwam jest wysoki...
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 13

Ale nas co?

Czytałeś tylko tytuł?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bo widzisz, chlop ze wsi wyjsc moze ale wies z chlopa nigdy.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kabaret

Kojarzy mi się to z kabaretem ani mru mru iiiiiiiiii poszliiiiii....Hallo hallo Mietku :P
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak tylko nie wiem do ktorej grupy spolecznej naleze. Nie czekam i nie chodze na otwarcia galerii, chyba, ze przypadkiem ale na pewno nie czekam pod drzwiami az otworza. Co do ubioru to nie chodze do takich miejsc w koszuli i kantach, ale tez nie nosze dresow. Normalne jeansy, buty raczej typu casual ale nie adidasy do tego jakis sweter.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie, nic nie kupiłam. Albo ładne bluzki za 180 zł, albo jakiś szmelc z KIK-a (co to w ogóle jest za sklep? badziewie straszy przez szybę, zakładam że ceny niskie).
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 9

NIe ma co marnowac czasu tlum ludzi a te sklepy to takie jak wszedzie wielki huk na trojmiescie pl a wejscie tam to jak dostac chmura dymu w twarz od nalogowego palacza. KOmpletna strata czasu. plus taki ze galeria baltycka to chyba wiecej zyskala na tym otwarciu gdyz większość potencjalnych klientow zwlaszcza tych liczacych poprostu zmienila lokalizacje. to przykre gdy bezstronni dziennikarze zachowuja sie jak panie lekkich obyczajow i przyjmujac kase pisza bzdury! prawda jest taka iz otwartych jest kilka sklepow jest gdzie zjesc ale nie ma gdzie usiasc a i z wyborem jadla to nie jest tak pieknie jak ktorys z panow tu opisywal naprawde nic specjalnego no chyba ze kogos rajcuje fakt przebywania w tlumie.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ogolnie to zenada i zabawa dla snobow

Byliśmy z zona i dziećmi z myślą ze będzie coś do jedzenia za darmo z tej okazji otworzenia nowego a tu kicha. Zona miała dziś zrobić schabowe ale przekonałem ja ze pewnie jakiś bar mleczny z cenami dla ludzi nie kosmituw się znajdzie w tej metropoli. Ale nie nic takiego. To samo co w bałtyckiej i innych. Zdzierstwo i wyzysk do kwadratu! Po co to powstało? Komu ma coś dawać? Same drogie zagraniczne salony i drogosc do kwadratu! To tak jak z politykami co obiecali przy wyborze a co zrobili po! Nic. Czemu władze miasta zgodę dają na takie ceny jak wiadomo ze jest trudno żyć i nic nie mogom zrobic!? My chcemy cen dla każdego a nie dla bogaczy! Boże widzisz i nie gzmisz!
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 25

To nie galeria

tylko dom towarowy.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szpitale policja straż itp. Nie można porównać do sklepów. Jeśli ktoś tego nie rozumie to nie ma dyskutować z taką osobą . Szpital ratuje życie a sklep
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 15

masz z tym problem? z twojej kieszeni będziesz musiał w razie czego dopłacać do strat?
nie takie głowy jak twoja pusta analizowały rentowność takiego przedsiewzięcia
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 28

Byłem

Całe szczęście nic nie kupiłem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

te teksty sa oklepane jak bułgarskie dziecko
w takich komentarzach wychodzi wieś z człowieka który na siłe chce pokazać jak to wieśniak stał się miastowym i ze wsi żartuje - prosty człowiek z ciebie
popieram tę opinię 52 nie zgadzam się z tą opinią 8