Szturmem na otwarcie nowej galerii

Opinie do artykułu: Szturmem na otwarcie nowej galerii.

Jest kilka takich dni w ciągu roku, na które czekamy, przebierając nogami z nerwów i niecierpliwości: mecze reprezentacji w piłkę nożną, nowy sezon "M jak miłość" i uroczyste otwarcie nowej galerii handlowej.

Miesiące czekania za nami. Kolejne dni skreślane każdego wieczora w kalendarzu to już przeszłość. Podobnie, jak obraz rosnącego budynku, który z tygodnia na tydzień nabierał coraz bardziej realnych kształtów. Te krótkie relacje na portalach społecznościowych, uchylające rąbka ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesteś jednym z tych co robią sztuczny tłum jak tam chodziłeś i patrzyłeś
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mnie bawi.

Grażyna żona Janusza mama Dżesiki i Dżofreja.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 17

Wcale że nie,

najwięcej jest ukraińców.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

To tylko rozgrzewka...

Przed właściwym wydarzeniem....
Nowe Forum na Biskupiej otworzą za rok...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9

co to będzie jak otworzą Forum Radunię...?!

Miasto wywróca do góry nogami!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 5

Na focie wyraźnie pustawo

Więc, jakie tłumy?
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 1

'Przezajączkowałeś' z sarkazmem, w dodatku wybrałeś zły adres;)

Tak, jeśli ktoś chce ćpać za swoje - jego sprawa. Tak samo nic mi do tego, że ktoś oddaje ostatnie grosze np. na kościół czy popada w długi przegrywając M-4 w kasynie. Nie mój portfel i nie moje życie.
WOLNA WOLA - pojęcie coraz bardziej obce Polakom miłującym bliźniego swego znacznie mniej niż siebie samego. Przykre. Tak samo jak niczym nieuzasadniona skłonność do układania życia innym według własnego widzimisię.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tych, którzy wydają zgodę na budowę takich molochów w centrum miasta, powinno się częstować najprzedniejszej jakości śrutem.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 14

I dobrze. Niech siedzą w galeriach. A my pojedziemy na Mazury albo w góry. Noclegi będą tańsze i nie będzie tłumów.
Na koniec miałbym tylko takie jedno małe pytanie: Dokąd idzie zysk z tego całego interesu?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wszystko.

Książkę weź w garść i poczytaj idź na spacer, zupę ugotuj A nie marnuj czasu w tym jałowy miejscu.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 8

Internet

W czasach gdy 100% asortymentu można kupić przez internet dziwią mnie takie akcje.
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ja bym bardziej napisał że Warmińsko Mazurskego ich macie najwięcej w GD
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3

ja

Otwierają a PIS zamyka!!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie bylem i nie bede zwolennikiem galeri...

Od dawna każdy się rajcuje otwarciem galerii. Życie pokazuje że każda jest taka sama pod względem cen i asortymentu a różnią się stylem wykończenia. Galeria w Polsce to miejsce kultu, bo po co pojechać rodzina nad morze, na mazury czy inne fajne miejsca, lub wyjść na rower jak można weekend spędzić w galerii handlowej. Cytat który opisuje dokładnie formę spędzania wolnego czasu : "Tutaj jest galeria. Nasze miejsce, w którym spędzamy weekendy, chodzimy żeby się zrelaksować, zjeść obiad lub spędzić czas ze znajomymi. Jest piękne, lśniące i pełne magii. Wiadomo, niby stoi po sąsiedzku, ale wystarczy przekroczyć próg, aby znaleźć się w innym świecie." Daje do myślenia .....
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 2

A mnie i moją rodzinę to g. obchodzi wolimy czas ze sobą spędzić a nie w galeriach.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 5

Akurat Holendrzy maja wiele handlowych niedziel obecnie...
Poza tym oni sa na troche innym etapie ekonomicznym.
A nasz kraj jest ciagle "na dorobku".

Poza tym ten caly zakaz jest dyktowany przez Episkopat, ktory w ten pokretny sposob chce skierowac tlumy do kosciolow, ktore robia sie coraz bardziej puste a wraz z nimi tace nie zapelniaja.
Tylko nie chca zrozumiec, ze ludzie i tak i tak nie przyjda do kosciolkow. Takie czasy. Dajmy ludziom zyc jak chca a nie ciagle nimi manipulowac.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jest kilka takich dni w ciągu roku, na które czekamy, przebierając nogami z nerwów i niecierpliwości: mecze reprezentacji w piłkę nożną, nowy sezon "M jak miłość" i uroczyste otwarcie nowej galerii handlowej.

co kto lubi
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 3