Szturmem na otwarcie nowej galerii

Opinie do artykułu: Szturmem na otwarcie nowej galerii.

Jest kilka takich dni w ciągu roku, na które czekamy, przebierając nogami z nerwów i niecierpliwości: mecze reprezentacji w piłkę nożną, nowy sezon "M jak miłość" i uroczyste otwarcie nowej galerii handlowej.

Miesiące czekania za nami. Kolejne dni skreślane każdego wieczora w kalendarzu to już przeszłość. Podobnie, jak obraz rosnącego budynku, który z tygodnia na tydzień nabierał coraz bardziej realnych kształtów. Te krótkie relacje na portalach społecznościowych, uchylające rąbka ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kewinka, Waneske i Kłentinka zostawiłeś samych w domu?
popieram tę opinię 60 nie zgadzam się z tą opinią 4

hmm, ale nikt tych ludzi nie zmusza prawda? Moze to jest wlasnie dla nich forma odpoczynku? Dajmy ludziom zyc jak chce.

Ja np. odpoczywam wchodzac na wysokie gory, albo plywajac w basenie po 2km. A lezac na plazy, albo na kanapie jestem wykonczona. Tak samo meczy mnie zakupowe szalenstwo. Ale niech kazdy robi to co lubi.
Ja bym nie chciala, zeby ktos mnie zmuszal do lezenia na plazy caly dzien, albo do chodzenia do kosciola co niedziele.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

Niedziela wolna dla wszystkich !!!

Dla wierzących i niewierzących,

zwykli koderasko-michnikowscy prowokatorzy plują jadem na kościół.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 52

Masz rację, lepiej pójść do kościoła, już niedługo będziesz to miał obowiązkowo....
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 40

A niewierzącym należy się odpoczynek, a nie latanie z siatkami jak szaleńcy w niedzielę!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 11

zenada

Zamiast na spacer to snują się jak duchy po tym badziewiu a kasa z kraju wypływa jak Wisła do morza na szczęście może niedługo zamkną te molochy w niedziele
popieram tę opinię 62 nie zgadzam się z tą opinią 25

Janusz wcionga skarpety

jeszcze tylko wzuje laczki i morzna odpalać naszom felicje.
Czy to prawda, że bendom bugery za złotówkę? Bo do bierdy wtedy bym jusz nie jechała po ziemiary ....
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 21

Kiedy ludzie zrozumieją, że w dzień święty trzeba święcić, a nie zajmować się niepohamowaną konsumcją. Ile można kupować?
popieram tę opinię 58 nie zgadzam się z tą opinią 50

Mi tam sie bardzo podoba ta galeria bo jest duzo innych sklepiw niz zazwyczaj w galeriach. Bi i w koncu mam kino gdzie moge sie wybrac na piechote
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 22

tak tak strasz strasz to sie zes*asz

pisowi rosnie poparcie im bardziej nim straszą
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 11

Delbili nie sieją

KODziarzu debilarzu prezerwatywy ani antykoncepcja nie będą zakazane ty głąbie!!!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 25

Damskie zimowe buty ecco z goretexem za niecałe 100 zł.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 21

Polaki robaki.

Kocham to. Kibicuję i popieram.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 15

Papa, 'krul' europy będzie buuhaha

Bąk też się pojawił
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 25

Januszlsnd

Tragedia.janusze w natarciu
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 9

Dla tłuszczy przyjemności i radości :))))

Głośno, tłoczno, nieprzyjemnie

Pozamykać to w niedziele tak jak w Niemczech czy Austrii uczmy się kultury od lepszych !!!!!!!!
popieram tę opinię 73 nie zgadzam się z tą opinią 31

Zaraz prezerwatywy beda zakazane i pigułki dla kobiet dzieki PiS , zobaczymy co wtedy powiesz
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 27

Koncowka artykulu najlepsza" Hdansk niech bedzie stolica rozrywki". Ale orzepraszam, ze niby dzieki galeriom handlowyn? Paranoja a w kazdej galerii to samo...
popieram tę opinię 61 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jest jeden sklep z luksusowymi ubraniami od topowych projektantów ... ale chyba cie nie stać?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7