Szukam Pani, która zaakceptuje moje upodobania.

Lubię ubierać damskie ciuszki/bieliznę. Poza tym jestem zwykłym facetem. Hetero, niezależny materialnie itp. 37 lat, Gdynia. Szukam Pani na stałe lub na niezapomniane spotkania.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale obciach....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Tylko nie zabieraj paniom majteczek na spotkaniu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Szukam Pani, która zaakceptuje moje upodobania.

A myslalam ze to ja mam cos z glowa....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

A cóż w tym takiego strasznego?
Spośród różnych fetyszy, ten nie jest jakiś "ohydny i odrzucający".
Naturalnie, nie wszystkim może się to podobać, ale nie ma powodów, żeby się nadymać i z dumą podkreślać swoją "normalność".
Jak ma chłopak takie fantazje, to niech sobie śmiga w damskich majtkach, lata mi to. Jeśli poza tym dobry z niego człowiek, to ani mnie to ziębi, ani grzeje.
I wcale się nie zdziwię, gdy znajdzie dla siebie miłą panią, która lubi obejrzeć męskie pośladki w satynowych majtkach z koronką :)

Bo jest trochę niesprawiedliwości w postrzeganiu płci.
Dziewczyna w męskich slipach czy bokserkach, to żaden problem. Męskie buty, spodnie, koszule czy kurtki też nie rażą na kobietach.
Ale jakby facet założył szpilki, pończochy, czy sukienkę to już dla ludzi zboczeniec, wariat i raróg.
Nie ma sprawiedliwości:)

Fakt, że mężczyźni z racji swej męskiej, kanciastej budowy ciała, raczej niezgrabnie i zabawnie wyglądają w damskich ciuszkach.
Ale jak lubią, niech się stroją.

Tym bardziej, że moda - nie tylko ta z wybiegów, ale też "moda ulicy" - jest coraz mniej konserwatywna. Może niekoniecznie podobają mi się młodzieńcy w rurkach, różowych topach i trampkach z brokatem, właściwie to wcale mi się nie podobają, ale nie boli mnie to. Niech sobie będą. Za rok czy dwa moda znowu się zmieni.

A w domowym zaciszu, przy obopólnej zgodzie i akceptacji odrobina pikantnego fetyszyzmu nie jest zła ;)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

>Dziewczyna w męskich slipach czy bokserkach, to żaden problem. Męskie buty, spodnie, koszule czy kurtki też nie rażą na kobietach.

Kobiety nam wszystko zabierają!:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No a może dasz jakieś wskazówki do kontaktu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak :). Mój email: killerqueen@interia.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Szukam Pani, która zaakceptuje moje upodobania.

Ej a wyobrażacie sobie Sadyla w damskich fatałaszkach?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A autor watku prosił o kumpla?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Szukam Pani, która zaakceptuje moje upodobania.

Mmm, a gdzie można Ciebie spotkać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapewne najprędzej w przymierzalni..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja tez lubie sie ubierac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Medytacja o tym kim jesteście naprawdę sprawi, żę zrozumiecie, że ubieranie damskich ciuszków bierze się z dzieciństwa i to jest wybór a nie los ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro się z czegoś bierze, to dlaczego jest wyborem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Poznam geja (34 odpowiedzi)

Wiem, że to brzmi idiotycznie i schematycznie, ale trudno tak wyjaśnić w kilku słowach o co...

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

Cześć (23 odpowiedzi)

Czy zaglądają tu osoby wieku 40-50 lat /plus- minus/,które chciałyby czasem pogadać o wszystkim i...