Szukam dobrej odpowiedzi

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Hej laski jestem w na polmetku ciazy wczoraj na usg ginekolog zapytal mnie cytuje" ile warzylo najwiecej pani dziecko po poprzednim porodzie"?miala moze ktoras z was takie pytanko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Szukam dobrej odpowiedzi

Tak, jeśli jest to kolejne dziecko to zawsze pada chyba takie pytanie... Z usg wychodzi zazwyczaj inaczej niż w rzeczywistości, ale jak to jest kolejną dzidzia to chyba wiesz, że może się różnić 20 % na plus lub minus
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ile warzyło.... i ty się rozmnażasz.. przerażenie mnie ogarnia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jeśli już sobie wskazujemy błędy to:
- zdanie zawsze zaczynamy wielką literą,
- wielokropek to 3 kropki, a nie jak u Ciebie raz 4, raz 2,
- po wielokropku nie pojawia się spójnik "i", gdyż wielokropek kończy zdanie.

Mam nadzieję, że Twoje przerażenie będzie równie wielkie, co do Twoich błędów...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

można zacząć zdanie od "i" :) ale ok, idź bronić madki która mnoży się za pińcet, chociaż jest w połowie analfabetą. ku chwale narodu!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Można zacząć od "I", a nie od "i". Przed wyrazem "która" zawsze stawiamy przecinek. Ku chwale narodu - zaczynamy wielką literą, w końcu to nowe zdanie :)
Nie bronię błędów w wypowiedzi kobiety, która zadała pytania, a wskazuję Twoje błędy. Jednak to akurat kłania się czytanie ze zrozumieniem, a to zupełnie inny dział, niż ortografia.
Pominę tutaj brak kultury, na co wskazuje takie sformułowanie jak "madka, która mnoży się za pińcet".
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?