Szukam kochanki

Witaj. Mam na imie Piotr, 31 lat, 184 cm wzrostu. Szukam Pani do dyskretnych spotkań. Zależy mi aby nasze ewentualne spotkania były w miłej atmosferze i obustronnej satysfakcji. Ze swojej strony mogę zapewnić, że tak właśnie będzie.
Jeśli jesteś zainteresowana to czekam na Twoją odpowiedź.
Zdjęcia oraz szczegóły wymienimy mailowo: piotr_p0@wp.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

> 184 cm wzrostu

Dla celu, o którym piszesz, nie ten wymiar wydaje się kluczowy ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiesz, zasada proporcji ;) Jeśli chłopak jest proporcjonalny, to nie ma się czym martwić.
Aktualnie nie potrzebuje kochanka, ale podoba mi się jak uprzejmie Piotr pisze. Lubie kulturalnych mężczyzn.
A po seksie zawsze jest miło nawiązać uprzejmą konwersację ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chciałam być pierwsza i posłałam swoje foty.
Jak siedzę w łódce, w kapeluszu i z kuchni, jak ćwiartuję kurczaka tasakiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Groźnie niestety nic nie otrzymałem na poczte
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam jak zmieni Pani zdanie
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję Panu Uprzejmie. Jestem zaszczycona.
Jestem w fazie:
http://youtu.be/O0d0u2836zY
A potem, to już tylko gleba :]
Proszę działać. Cel jest szczytny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sorry,małe zawsze "pacząc" na takie ogloszenia (nawet te z pozoru fajne i kulturalne ale jednak jednoznaczne) przypomina mi się tekst Brylanta z filmu "Poranek kojota " :"-Jestem zbyt młody i zbyt przystojny żeby za to płacić " XD
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ależ to jest właśnie urocze, że zakres usług dla pań się powiększa. Już nie tylko fryzjer, kosmetyczka i masaż, ale też "Pan dyskretny" wchodzi w grę. Od niedawna, my kobiety, mamy takie możliwości. I jak ktoś ma potrzebę, to może skorzystać.
To nastraja i to podnieca ;)
Można rzec, że "a ja w domu mam za darmo". Za darmo? Serio? Opierz, nakarm, poświęć czas i uwagę, przytul i jeszcze do tego doceniaj :) To nie jest za darmo, w domowy seks trzeba sporo zainwestować :)
A tak serio, serio... nie każda z nas ma ten luksus, że udomowiony pan, jest dziki w sypialni. Różnie bywa.
Czasem potrzebujemy tylko, żeby ktoś się nami zaopiekował, choćby te 2-3 godz. Japonki mają ciekawe bary z hostami.
Taki "Pan dyskretny" może być ciekawym rozwiązaniem. Tym bardziej, że teraz kobiety mają swoje pieniądze, swoje życie, swoje sprawy i swoje tajemnice. Nawet nie wszystkie panie zdają sobie sprawę z tego, jak "świeża" jest niezależność kobiet. Jeszcze przed drugą wojną światową, jeśli nie wyszłaś dobrze za mąż, to byłaś nikim i nie miałaś nic. Dopiero po wojnie świat zaczął się zmieniać. I zmienił się bardzo, bardzo.
Doceńmy to :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To prawda, wojny bardzo zmieniają świat jak i światopogląd. Jeśli kobieta jest niezależna to zupełnie nie ma powodu by trzymać byle co w domu. Tak samo jak normalny mężczyzna nie potrzebuje darmowej kucharki i sprzątaczki bo potrafi zadbać o siebie we wlasnym zakresie. Jeśli taka kobieta szukałaby kochanka to na pewno niekoniecznie dyskretnego i niekoniecznie takiego ktory musi być dyskretnym, a to oznacza często małą elastyczność grafiku...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, ale taki kochanek na stałe, to znowu relacja emocjonalna i jakieś tam "uwiązanie".
Relacje "dyskretne", w teorii, powinny opierać się na profesjonalizmie, dystansie i obustronnym, biznesowym zadowoleniu.
Niestetyż, my kobiety lubimy wszędzie dołączyć emocje, więc nie jest to takie proste, nawet w biznesie, mamy tych z którymi lubimy pracować i tych z którymi musimy pracować :)
Opracowanie grafiku, wypracowanie profesjonalnych zasad może pozwolić zachować dystans, a co za tym idzie, dobrze się bawić bez zobowiązań. Mężczyźni to potrafią.
My też potrafimy, tylko jeszcze za mało w to wierzymy ;) Wydaje się to być takie bezduszne i mechaniczne.
Nie jest.
Jest proste, jasne i praktyczne.

Nie mam pojęcia, czy Piotr jest profesjonalistą :) ale rozbawił mnie tą "dyskrecją", bo ja już dawno, na pytanie koleżanek, jak wybieram kochanków, że one nic o tym nie wiedzą, odpowiadałam: "dyskretnych, zawsze dyskretnych" :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Obawiam się że często w takich relacjach dyskrecja bywa niestety jednostronna. Do tego osoba która wymaga dyskrecji nie wymaga jej bez jakiejś przyczyny, prawda? W tych czasach kobiety tak samo mogą bawić się seksem jak mężczyźni i szczerze mówiąc wiele kobiet to mocno wykorzystuje, a z drugiej strony śmieszne jest oburzenie kochanka który orientuje się że nie jest jedynym. Nie neguję takich relacji, instytucja kochanki czy kochanka jest stara jak świat. Tylko zastanawia mnie czy w tych czasach, kiedy wszystko można, nie szkoda życia dla pieniędzy, skoro można mieć i rodzinę i kochankę w jednej osobie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko można :) Co kto potrzebuje, co kto preferuje.
A "dyskrecja" to nie "absolutely top secret", wystarczy że po mieście plotek nie rozniesie ;):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piotr, proszę do mnie napisać na: kobietka@yahoo.com
Zdjęcia w kapeluszu i z tasakiem, aktualne.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

We tam. Kolejny projekt.
Ukradziony Panu Inżynierowi adres mailowy i ściema.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sama jesteś sciema, napisałem na powyższy adres...bez odzewu. Jeśli nie jesteś zainteresowana to chociaż nie wprowadzają innych w błąd.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pewno za 3 dni dojdzie.
Wtedy odpiszę :]
Jak najszybciej ;)
Natychmiast :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Żenada
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nada się, nada.
O 12:10 wpłynęło do spamu.
Jest dobrze :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Porządnego faceta po 40-tce (296 odpowiedzi)

Zastanawiam się czy można jeszcze spotkać porządnego faceta po 40-tce. Takiego, który nie szuka...

Cześć (23 odpowiedzi)

Czy zaglądają tu osoby wieku 40-50 lat /plus- minus/,które chciałyby czasem pogadać o wszystkim i...

Mężczyzna zwykły niezwykły (9 odpowiedzi)

Poznam faceta z jajami bez żony ,180 cm wzrostu może na początek na spacer a co się zdarzy dalej...