Szukam koleżanki, przyjaciółki!

Temat dostępny też na forum: Kobieta
Witam,
Moje ogłoszenie jest dość nietypowe, choć widzę, że podobne pojawiają się coraz częściej w internecie.
Do rzeczy.. Mam 19 lat, niecały rok temu przyjechałam do Gdańska na studia. Nikogo tutaj nie znałam.. teraz mam parę koleżanek i kolegów na uczelni ale nadal czuję się strasznie samotna. Chciałabym poznać dziewczynę (może być też chłopak, ale tylko gej;) ), która chciałaby również zaprzyjaźnić się z uczciwą osobą. Chciałabym poznać osobę, która by była szczera, uczciwa, mniej więcej w moim wieku, optymisytczna i czasem zwariowana, otwarta na świat i która również nie ma z kim spędzać wolnego czasu. Chciałabym mieć prawdziwą przyjaciółkę, na którą zawsze mogłabym liczyć, bez względu na to, co by się działo. Chciałabym czasem wyjść na spacer, kawę, pogaduchy, pizzę, piwo czy cokolwiek. Czasem kino, może coś poważniejszego jak teatr czy muzeum, ale też fajnie by było mieć bliską osobę, z którą mogłabym się dobrze bawić na imprezach, w klubach. Nie jestem wielką imprezowiczką, ale czasem chciałabym wyjść i potańczyć, a samej nie lubię wychodzić w takie miejsca. Od zawsze chciałam poznać osobę, która byłaby dla mnie...która byłaby blisko czy działo by się dobrze czy źle w moim życiu. Która by przybiegła do mnie z lodami kiedy ja przeżywałabym kolejną głupią sprawę.. Chciałabym się naprawdę z kimś dobrze zaprzyjaźnić w Gdańsku. Obecnie mieszkam w Oliwie, ale region Gdańska nie gra ważnej roli. :)

Jeśli też szukasz koleżanki, przyjaciółki na którą zawsze mogłabyś liczyć to napisz do mnie na agnesbb20@wp.pl :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

hejka :)
mam 22 lata nie za stara ? :P
z checia poznam kogos fajnego z gdanska.
A co studiujesz jak moge zapytac? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

a ja mam 23 lata;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

a jest ktos z Gdyni ?? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

Ja jestem z Gdyni - 21 lat :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

ona- a czym sie interesujesz, czego "szukasz" konkretnie? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

Interesuję się muzyką, gram na gitarze :) Z racji tego, że licealne, gimnazjalne i jeszcze wcześniejsze znajomości się zerwały - a raczej trochę popsuły, ponieważ każdy poszedł w swoją stronę, więc szukam kogoś, z kim mogłabym pójść na piwo czy rower :) Mam faceta, więc nie interesują mnie znajomości z facetami - nie wierzę w przyjaźń damsko-męską :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

Hej, ja mieszkam w Gdańsku od zaledwie 2 tygodni. Chętnie poznałabym tu kogoś, bo samej to nudno. Też mam faceta, mam 28 lat, ale zdecydowanie na tyle się nie czuję. Uwielbiam słuchać dobrej muzyki. Piwo, rower? Jak najbardziej:) Jak coś, to pisz: arahjanis@poczta.onet.pl

Pozdrawiam,
Ann
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

A Ty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

A ja ....? Ja tez lubie muzyke, mode :)
Chetnie poszlabym z kims na rower, do pubu na piwko czy do kina luz na zakupy:) skad jestes ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

Jestem z Gdyni - okolice Karwin, ale nie piszę dokładnie, bo chcę być anonimowa jednak w sieci :) a Ty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

Hej.Jestem w podobnej sytuacji jak Ty, także wiem co czuję !:) Odezwij się do mnie (10596954)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

Hmm ja tez wolalabym nie wylaniac sie :) ja powiedzmy ze mieszkam w okolicach Witomina, Chwarzna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

To daleko nie jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

ja mam 20 lat jestem z Gdańska :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

Ona a no nie jest :)
Odezwalam sie na gg:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

To nie moje gg było. Jakaś inna "ona" napisała :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

Wiem, co czujesz.. Ja choć mieszkam od dawna w Gdańska to i tak uczucie samotności mi towarzyszy..
Mało kiedy trafają się szczere osoby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

Może coś z tym klimatem jest nie tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

hej ja mam 20 lat i jestem z gdańska chcesz mnie bliżej poznać napisz kicia185@poczta.onet.eu lub gg 17731329
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

Moje gg 9471787 - 25 lat Gdynia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

Jestem z Gdyni, mam 19 lat. Moje gg 5384515 lub asias26@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

Ja mam 25 lat ,Gdańsk,gg:4803891
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

od kiedy przyjaciółki szuka się przez internet musisz być w depresji czy coś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

Jaki kretynskie to co mowisz!!!!
I pewnie mówi to osoba która sama duzo bardziej niz ktokolwiek inny spedza swoje sam na sam z internetem...
Jesli stac Cie tylko na tego typu opinie to idz z nimi do lasu i wykrzycz je samej sobie...chociaz i nawet lesnych stworzen zal by sluchalay takich bredni!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

Zgadzam się 100% z przedmówczynią, ludzie to świnie, zawsze zazdroszczą innym.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

Jestem mama 2-letniej Natalki:)Mieszkam w Oliwie,szukam tego samego o czym napisalas powyzej wiec jak masz ochote na spacer to odezwij sie zb85@o2.pl mam 25 lat mam na imie Żaneta:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

Hej no ja też szukam takiej przyjaciółki na dobre i złe na którą mogę zawsze liczyć jakoś do tego czasu nie znalazłam kończyło się to na jednym spotkaniu i cisza nie wiem czy coś jest zemną nie tak?bo na spotkaniach jest fajnie jestem z gdańska i mam 20 lat i mam prawie 2 letnią córkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

Hej, hej...ja też szukam...założyłam nawet swój wątek...mam niecałe 20 lat

http://forum.trojmiasto.pl/Szukam-kolezanki-t259567,1,45.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki, przyjaciółki!

hej, od niedawna mieszkam w Gdyni i brakuje mi znajomych. Jeśli któraś z Was również czuje się samotnie w tym mieście to zapraszam na pogaduchy. Mam 28 lat. m-mtx@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zanim zostanę zjedzona... (96 odpowiedzi)

Proszę nie zrozumieć mnie źle tylko spróbować postawić się w mojej sytuacji. Mam 35 lat, bardzo...

Kolegi (7 odpowiedzi)

Witam mam 35 lat i szukam kolegi, z którym będę mogła porozmawiać o wszystkim. Chętnych proszę...

Szukam przyjaciółki od serca (4 odpowiedzi)

Hej mam 26lat jestem z Gdańska, z miłą chęcią chciałabym poznać przyjaciółkę, kogoś z kim dzielić...