Szukam kreatywnego fryzjera, Gdynia

Hej, wiem, że tych wątków było na pęczki, ale teraz co rusz powstają nowe salony, więc uważam, że warto odświeżyć.

Czy ktoś może mi polecić dobrego fryzjera, najlepiej mężczyznę - wydaje mi się, że oni są bardziej kreatywni i potrafią zaproponować coś od siebie. Oczywiście jeśli ktoś zna taką fryzjerkę to też proszę pisać.

Zależy mi na duzej zmianie i fajnie jakby fryzjer umiał mi doradzić czy to mi pasuje czy nie i wtedy zaproponować cos innego.

Najlepiej Gdynia, ew. Sopot.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam kreatywnego fryzjera, Gdynia

Hej, zdecydowanie mogę ci polecić Moniką z Twój Mobilny Fryzjer :) Dziewczyna profesjonalna, przykłada się do najdrobniejszych szczegółów, dzięki czemu koloryzacja jest świetna, a włosy po strzyżeniu układają się idealnie. Ostatnio ze względu na zbyt dużo chętnych otworzyła się ze swoim Atelier na Kieleckiej. Polecam, tylko trzeba być cierpliwą bo terminy zwykle na trzy cztery tygodnie w przód zajęte ;)

http://www.twojmobilnyfryzjer.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował? (28 odpowiedzi)

Jak w temacie :) Warto zainwestować? Jeśli tak, to czy możecie polecić jakiegoś konkretnego...

Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku (18 odpowiedzi)

Witam, Prosze o polecenie mi dobrego solarium w Gdańsku... Z góry dziekuje

Tabletki perfect bust na powiekszenie biustu. Czy działają? (67 odpowiedzi)

Od razu piszę tutaj jedno. Nie jesem jakoś specjalnie napalona na tego typu specyfiki, bo nigdy...