Szukam księgowej!!!!!!!!!

Pilnie szukam księgowej. Mam jednoosobową firmę, bardzo prosta księgowość. Chcę zmienić moją obecną księgową, która nie spełnia swojego zadania dobrze.
Ponieważ moja księgowość to książka i kilka papierków do zaksięgowania praca jest bardzo łatwa, więc szukam kogoś za 50 zł miesięcznie.
Chętne osoby proszę o maila na adres: asiek117@wp.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam księgowej!!!!!!!!!

jaka płaca - taka księgowa...a przecież za darmo możesz sama poprowadzić sobie księgowość - po co biznesmen ma szastać pieniędzmi.
Trochę czasu minie zanim zdasz sobie sprawę jak ważna i istotna jest księgowość w każdej firmie.
Daniel
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Szukam księgowej!!!!!!!!!

ps
a te papierki to po cuksach?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Szukam księgowej!!!!!!!!!

Daniel, popieram Cię!

Nie wiem czy za 50 zl ta Pani chciałaby komuś prowadzić księgowość,
chyba nie zdaje sobie też sprawy jaka to jest praca i odpowiedzialność
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam księgowej!!!!!!!!!

kope@kope.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zadowolony z usług http://www.tublizniaki.pl/sprawdzone-biuro-rachunkowe/ pełen profesjonalizm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzwoń http://inf.edu.pl/jak-znalezc-zaufane-biuro-nieruchomosci/ serdecznie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam księgowej!!!!!!!!!

Za sam dojazd , miesięcznie 50 zł. to trochę za mało...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam księgowej!!!!!!!!!

jestem ksiegowa i wiem doskonale jaki to trudny i odpowiedzialny zawod. Dziwie sie osobom ktore proponuja ksiegowej 50 zl i dziwie sie ksiegowym ktore sie zgadzaja na takie pieniadze. Porazka. Jesli ktos chce miec za taka kase to niech potem sie nie dziwi ze ma problemy jak jets kontrola us. Jesli chcesz moge poprowadzis jak jest kilka faktur min 150 zl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam księgowej!!!!!!!!!

moj mail pnik@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam księgowej!!!!!!!!!

Szczerze, za takie pieniądze nawet nie chciałoby mi się tyłka ruszyć. 50 zł to symboliczna cena dla dobrej znajomej, a nie dla ksiegowej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam księgowej!!!!!!!!!

jak taka prosta, to sama prowadx sobie księgowość
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam księgowej!!!!!!!!!

Bizneswoman sama może sobie poprowadzić księgowość, bo po co wydawać taką masę szmalu (50 zl!).
Cóż to takiego : poprowadzić książkę PKPiR, ewidencję przychodów VAT, ewidencję rozchodów VAT, co miesiąc deklarację VAT-7, miesięczne rozliczenie podatku dochodowego?, a może jeszcze rozliczyć w Płatniku ZUS?
POwodzenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam księgowej!!!!!!!!!

może warto wejść na http://www.financetender.com i zlecić im wykonanie przetargu na księgową? Oszczędza się w ten sposób sporo czasu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam księgowej!!!!!!!!!

Poprowadzę od zaraz dodatkowo, książkę przychodów i rozchodów, ryczałt, kartę podatkową, Kadry i ZUS. Własny Komputer, oprogramowanie.
Jeżeli potrzebujesz osoby z doświadczeniem, która może poprowadzić kadry i płace w szerokim zakresie:
prowadzenie akt osobowych, wystawianie umów o pracę, umów zleceń, świadectw pracy, sporządzanie list płac, prowadzenie dokumentacji ZUS w programie Płatnik, rozliczanie z Urzędem Skarbowym, sporządzanie deklaracji GUS, PFRON, wypełnianie Rp7 i inne związane z zatrudnieniem i rozwiązaniem pracy dokumenty.
Świadczę usługi jako praca dodatkowa- więc koszty są minimalne. Mam duże doświadczenie zawodowe :).
Zachęcam do kontaktu ze mną. Możliwość dojazdu do klienta. 600 zł miesiecznie umowa o dzieło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam księgowej!!!!!!!!!

no to to dopiero cena przy proponowanym 50 zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam biuro rachunkowe Pana Macieja Godlewskiego przy ul. Lęborskiej w Gdańsku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam księgowej!!!!!!!!!

To nie łatwy zawód
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam księgowej!!!!!!!!!

Słaba płaca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wybrałem https://kancelaria-domena.pl/kto-potrzebuje-uslug-ksiegowego/ naprawdę warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...