Szukam mieszkania - nowego

Temat dostępny też na forum: Dom i mieszkanie Przymorze Solvo
Podobne mieszkanie w trójmieście:
http://www.homer.pl/x200/offers/view/3103350,mieszkanie-dom-warszawa-bemowo.html
Gdzie? Cena?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cena ok 7 tys/m2 jest wystarczajaca na w miare dobra lokalizacje. Za 300 tys mozesz pokusic sie o dzielnice Wrzeszcz, Oliwa, Przymorze. Jesli kupisz blisko SKM to transport bedziesz miala z glowy bo albo auto albo SKM albo inny.

Natomiast z moich ostatnich odzwiedzin deweloperow wiem jedno. Za 300 tys w w/w dzielnicach kupisz albo kawalerke albo 2 pokoje (na samym poczatku inwestycji). Pozniej pozostana mieszkania za 8-10 tys no i z wiekszym metrazem np 50-60m2.

Dobra dzielnica gdzie teraz troche sie buduje jest Przymorze. Masz tu kilka inwestycji np kwartal uniwersytecki, Solvo i pare innych ktorych nazw nie pamietam zlokalizowanych przy ul.Beniowskiego i w rejonie.

Najlepiej bedzie jesli wpiszesz sobie slowo inwestycje mieszkaniowe mapka na stronie trojmiasto.pl i tam popatrzysz ktore dzielnice pasuja Tobie. I tak powoli dojdziesz do wymarzonego mieszkania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzięki za te rady!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@warszawianka;

Jak znajdziesz to daj znać. Ja też szukam;-))) coś w dobrej cenie, nowego ale bardzo dobrze zlokalizowanego. Tyle tylko, że mi chodzi o mieszkanie 3-pokojowe, jednak nie przy samym morzu! Dlaczego?

po pierwsze nie stać mnie,
po drugie nie jestem przekonany Czy bezpośredniość morza to zaleta? Czy atut? - zwłaszcza, że chodzi mi o całoroczne mieszkanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Albo dobra cena albo dobra lokalizacja :) Dojeżdżasz codziennie do pracy, jesteś freelancer'em, marynarzem ? To też istotne przy wyborze. Auto służbowe, nienormowane godziny pracy ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cyt. "Albo dobra cena albo dobra lokalizacja :) "

Nie tak do końca jest to oczywiste co napisałeś/aś.

Dla kogoś dobra lokalizacja to bezpośrednio przy zatoce, dla mnie niekoniecznie. może Wrzeszcz? może Przymorze? - niekoniecznie drogie ale bardzo dobrze zlokalizowane.

Takie małe wymaganie;-) Poza wszystkimi wadami mieszkania w zabudowie wielorodzinnej;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sprawdź mieszkania z oferty biuro nieruchomości Russjan. Dostępna na stronie : http://www.russjan.com/ . Maja super futurystyczne domy i mieszkania rozlokowane na terenie całego Trójmiasta, więc na pewno coś znajdziesz dla siebie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2