Szukam sposobu na kurzajki

Temat dostępny też na forum: Zdrowie
Moi drodzy jak w temacie, szukam sprawdzonego sposoby na kurzajki, moja kuzynka jeździła aż do specjalistów - do Centrum Podologicznego w Łodzi, a ja póki co chciałabym sama poznać sposoby na kurzajki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam sposobu na kurzajki

Mojej znajomej pomógł sztyft diabelski kamyk ok 20 zł w aptece
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepiej WYmrozić i już....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wystarczy że pójdziesz do pierwszej lepszej apteki i poprosisz o skuteczny środek na kurzajki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Glistnik jaskółcze ziele, tylko nie wiem, czy nie za późno. To popularny chwaścior, pełno go po podwórkach w mieście. Ma pomarańczowy sok, którym trzeba natrzeć kurzajkę. Tym, których znam, pomogło.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobre ziółka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, czy wiesz, ale jest taki preparat do usuwania brodawek i kurzajek metodą krioterapii. Dla jasności dodam, że chodzi mi teraz o ten https://www.help4skin.pl/produkty/szybko-i-skutecznie-usuwa-brodawki-i-kurzajki produkt. Jak widziałem na ich stronie internetowej, to sam sposób użycia jest prosty i trwa tylko chwilę. W razie czego wszystko jest przedstawione krok po kroku pod tamtym adresem w sieci. Co ważne, to rozwiązanie wymraża kurzajki aż do korzenia. Osobiście dowiedziałem się o tym preparacie od koleżanki z pracy. Opowiadała mi, że w zeszłym roku miała taki problem. Podobnie, jak ty szukała rozwiązania w różnych miejscach. Na szczęście w końcu je znalazła, a nieprzyjemny problem jest tylko wspomnieniem z przeszłości. Mam nadzieję, że tobie także uda się rozwiązać ten problem. Jakbyś była ciekawa dodatkowych informacji, to tak jak już wspominałem, wystarczy zajrzeć na ich stronę. Warto w tym miejscu wspomnieć, że całość jest dobrze opisana. Pozdrawiam i oczywiście życzę zdrowia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam sposobu na kurzajki

W aptekach jest mnóstwo środków na kurzajki, a jeśli to nie pomaga to najlepiej udać się do specjalisty na odmrażanie albo usuwanie laserowe. Niestety lubią wracać, więc trzeba się obserwować i szybko reagować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Centralne ogrzewanie (8 odpowiedzi)

Witam! Mieszkam w mieszkaniu komunalnym z piecowym ogrzewaniem. Chciałbym założyć centralne...

Kamienna Grobla (3 odpowiedzi)

Kamienna Grobla powstanie przy nabrzeżach Motławy na Dolnym Mieście. Do ścisłego Śródmieścia...