Szukam towarzystwa

Temat dostępny też na forum: Towarzyskie
Hej, jestem kobietą po 40, nie mam dzieci. Kilka miesięcy temu rozstałam się z mężem, u związku z czym przeprowadziłam się na Przymorze. Szukam ludzi obu płci, którzy chcą się zakumplować, a może nawet zaprzyjaźnić. Spędzać czas zarówno aktywnie, jak i na lenistwie. Preferowane osoby otwarte, lubiące ludzi i pozytywnie nastawione. Wiek i płeć bez znaczenia, posiadanie dzieci bądź ich brak, orientacja seksualna, wyznawana religia czy jej brak, to wszystko jest dla mnie bez znaczenia. Jak jesteś samotny/samotna i chcesz mieć z kim wyskoczyć na spacer/do kina/ na drinka/ na siłownię czy basen to odezwij się.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Szukam towarzystwa

Hej :) Ja chętnie powymieniam myśli. Nie jestem stałym bywalcem tego forum (chyba nie jestem bywalcem for jakichkolwiek gdy się nad tym przez sekundę zastanowiłem.), kilka lat temu mieszkałem w Trójmieście i chyba sentyment pokierował mnie dziś na trojmiasto.pl :) Nie znam etykiety nawiązywania kontaktu w ten sposòb. Jestem jednak otwarty by go nawiązać :) Lubię poznawać, mówić i słuchać. Kocham muzykę. Jestem absolutnie pochłonięty od lat w odkrywaniu nowych artystów każdego dnia. Poinstruuj mnie proszę, gdzie mogę Ci dać znak-sygnał. P.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Szukam towarzystwa

Hej, jestem pod adresem spotkania.arabella123@gmail.com napisz swój adres albo numer telefonu to się odezwę. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Szukam towarzystwa

m.s-1085@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Szukam towarzystwa

Tylko uważaj na takich co się będą chcieli spotykać a potem wyłudzić kase, bo na samotnych i po takich przejściach najlepiej polować, życzę wielu życzliwych ludzi i wspaniałych przyjaciół
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

to sie skonczy duzym brzuchem hahaha a potem rozwodem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

To wolna Istota i szuka towarzystwa.
"Ma prawo".
Ps
Nie każdemu, po piwie, wyskakuje wielki brzuch :]
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kobietom akurat wyskakuje po drinku, ewnentualnie kilku, w zależności jak mocną ma głowę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Napisz na m.s@-1985wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem też z Przymorza, mam 50 lat, czasem dokucza mi samotność, chodzę na siłownie do "Calipso" w Galerii Przymorze, możemy razem poćwiczyć, pogadać, kawę wypić :-), jeśli masz ochotę to napisz napisz: mkkg małpa op.pl
Małgosia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Witam cię serdecznie jak tam nocka ci się zaczola bardzo bym chciał ciebie poznac oczywiście jak ty byś chciał jestem z Gdańsk a dokładnie to Przymorze mam na imię Adam zostawiam ci kontakt do mnie na imieil tytus98765@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam towarzystwa

Mój majl m.s-1985@wp.pl napisz do mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Szukam towarzystwa

Michał 33lata 780073545
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znalazłaś już swojego wybranka?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Szukam towarzystwa

witam dobry dobry wesoły zawsze gotowy do pomocy i wsparcia chętnie cię poznam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam towarzystwa

Jokby te chcala chlopa z widlami to plyj do mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam towarzystwa

Cześć. Mnie zona przestała zauważać, bo cała uwagę poświęca dla dziecka. Rodziny nie zostawię, ale chętnie bym cie poznal.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: Szukam towarzystwa

A ja kliknąłem plusika. Uważam że kobieta popełnia ogromny błąd kiedy stawia dziecko wyżej od swego faceta. Współczuję Ci.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Szukam towarzystwa

Miłość do dziecka jest bezwarunkowa, w przeciwieństwie do miłości damsko-męskiej, ale mało który facet to pojmuje, bo faceci w znakomitej większości egoistami. Ech...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: Szukam towarzystwa

Może i jest bezwarunkowa, nie zabraniam jej kochać dziecka. A co mam zrobić jeśli ona w ogóle mnie nie zauważa i zwraca na mnie uwagę tylko jak potrzebuje pomocy? Jak nie dam jej buzi na powitanie lub pożegnanie, albo nie przytule to się nie doczekam nigdy. Mówiłem jej to kilkukrotnie, pół roku próbowałem to naprawic i coś zrobić. I co? I właśnie dwa tygodnie temu powiedziałem dość. Przestałem ja zaczepiać i okazywać jej uczucia. Zacząłem ja traktować poprostu jak matkę mojego dziecka. I myślisz ze to coś pomogło, ze ja ruszyło? Nie. Dlatego sprawa jest przesadzona. Nie daje jej kolejnej szansu, znajdę sobie kochankę i bede ja zdradzał. Prędzej czy później się dowie, wtedy będzie już dla niej za późno.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Powiedz jej to, o czym piszesz na forum
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jestem gościem co pisze na forum i wylewa swoje żale, a przed zona udaje ze jest ok. Mówiłem już kilkukrotnie, nic to nie dawało, bądź poprawa była jednorazowa. Ostatnio mówię jej ze śnią mi sie inne panny, dlatego ze często myśle o innych kobietach. Mówię ze sobie znajdę inna, ale ona to ignoruje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masakra, u mnie tak samo. Co tym babom odwala? Po cholerę ślub brały? jak chciały dziecka, to mogły pójść do klubu się zapłodnić, po co facetom utrudniać życie...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kluby nie płacą alimentów.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Nie daje jej kolejnej szansu, znajdę sobie kochankę i bede ja zdradzał. Prędzej czy później się dowie, wtedy będzie już dla niej za późno.

Dla Ciebie też. Małżeństwa w ten sposób nie uratujesz, a wina za jego rozpad spadnie na Ciebie. Teraz masz jeszcze szansę próbować coś naprawić albo rozstać się z klasą. Jak już znajdziesz sobie kochankę, będzie za późno. Prawdopodobnie zafundujesz sobie piekło na ziemi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale wiesz, kochanki też wolą mężczyzn. A ty tutaj płaczesz jak dziecko a w życiu rodzinnym fochy też masz jak nastolatek. Ale szukaj, żonę ewidentnie obciążasz (która chciałaby mieć i dziecko, i faceta jak dziecko?).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam towarzystwa

Oczywiście. Faceci to egoiści, ale po pieniążki to się wie kogo odwiedzić, prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Szukam towarzystwa

Cześć jak leci w spotkaniu sensie którym nie jest bynajmniej w którym nie wiek i wygląd jest beznaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Szukam towarzystwa

Tomek ! Do szkoły! W tej chwili!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam towarzystwa

Witam.
Czy masz ochotę gdzieś dziś razem wyskoczyć?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam towarzystwa

Hej Arabella, chętnie Cie poznam, bo przyjaciół nigdy mało i niedługo zamierzam zostać szczęśliwa singielka;) więc tematów mam na pewno nie zabraknie. jestem generalnie pozytywną osobą, lubię kino, spacery, psychologię. Jestem otwarta na nowości. Napisz jak masz ochotę Azja.bia@op.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam towarzystwa

Zostałaś już ta szczęśliwa singielka ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chętnie wyskocze na kawe :)
Jestem nowa w 3 mieście :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka,

ja mam 33 lata, na co dzień pracuję... jednak po pracy dokucza mi trochę samotność. Dzień coraz dłuższy i miło było by z kimś wyskoczyć na spacer czy kawę.
Mój mail: evcia.p@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej :)
Ja też chętnie poznam kogoś na plotki. Jestem przed 40-tką, mieszkam w Gdańsku. Podaję maila zainteresowanym: am.private@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dalej szukasz? bo ja chętny :c
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Valentino napisz na wialdzijajca@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam towarzystwa

Witam zapraszam do grupy na Facebooku o nazwie
Grupa Integracyjna Trójmiasto
Mamy często różnego rodzaju wypady wydarzenia i bardzo fajni ludzie.
Z góry zaznaczam żeby nie traktować grupy jak portal randkowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam towarzystwa

Hey też jestem z przymorza i nie mam z kim iść na Kult dzisiaj(koleżanka zrezygnowała) Ja blondyn 34 180
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam towarzystwa

Błąd - 37 511501625 koncert o 19
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam towarzystwa

Hej..z miłą chęcią poznam ciebie,też jestem samotny,i z chęcią zakumplowal bym się z tobą..Tomasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam towarzystwa

Część Arabella..jestem do twojej dyspozycji..możemy pójść na spacer,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam towarzystwa

Hej z pszyjemnoscia mogę z tobą gdzieś pospace ale możesz też wpaść do mnie gdzie napewno miło spędzimy czas501395237 to mój nr dzwon napewno się dogadamy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam towarzystwa

Hej. Jestem po 40stke, mieszkam blisko Ciebie. Chętnie pójdę na babskie pogaduchy przey kawie czy piwie :) Jak coś pisz na kaya774@wp.pl. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam towarzystwa

Jestem mamą dwujki dzieci i mam 39 lat
zaneta05@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam towarzystwa

Czesc chetnie sie poznam mam 35 lat mam nadzieje ze wiek tobie nie przeszkadza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam towarzystwa

Hej my para po 27 lat co ty na to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

Sea Park (41 odpowiedzi)

Budynki powstaną w sąsiedztwie największego w Gdańsku parku i terenu rekreacyjnego - Parku...

fajna książka kucharska (23 odpowiedzi)

Możecie polecić jakąś fajną książkę z przepisami? Aby była ze zdjeciami i na bazie łatwo...