Szycie firan w Gdańsku - gdzie?

Temat dostępny też na forum: Kobieta
Bardzo proszę polećcie mi sprawdzoną krawcową, która ładnie szyje firany z przyniesionego materiału- chodzi o wszycie taśmy, gipiury i upięcie - najlepiej Przymorze i okolice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szycie firan w Gdańsku - gdzie?

Może ktoś poleci sprawdzoną krawcową?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś z was ma firany laserowe https://firanybachowice.pl/53-firany-i-zaslony-wycinane-laserowo? Jakie są wasze opinie na temat tego rodzaju dekoracji okiennej? Czy są trwałe i czy łatwo jest je utrzymać w czystości? Chętnie wysłucham waszych doświadczeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szycie firan w Gdańsku - gdzie?

na przymorzu koło rynku w tzw. podkowie, koło "kleksa".
Jaka jest jakość ich usług, nie wiem bo nie korzystałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Szycie firan w Gdańsku - gdzie?

prosto i na temat, liroj merlin
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szycie firan w Gdańsku - gdzie?

Na Hallera jest fajna krawcowa. Pomiędzy Mickiewicza a Kościuszki. Po prawej stronie w kierunku Brzeźna :) Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szycie firan w Gdańsku - gdzie?

sprawdzona krawcowa -Gdańsk Ujeścisko na przemyskiej. Fajna babka i zna się na szyciu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szycie firan w Gdańsku - gdzie?

A krawcowa na ul. Jagiellońskiej lub obrońców wybrzeża ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szycie firan w Gdańsku - gdzie?

odświeżam wątek - czy możecie kogoś polecić do szycia firan - sprawdzonego i w miarę niedrogiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szycie firan w Gdańsku - gdzie?

polećcie proszę kogoś sprawdzonego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szycie firan w Gdańsku - gdzie?

polecam Wajdeloty 23 super babka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szycie firan w Gdańsku - gdzie?

babka tanio szyje, firany standardowe 3x2 -15 zł , 663387111
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szycie firan w Gdańsku - gdzie?

Ja szyłam w Leroy Merlin w Gdańsku na Szczęśliwej.Jestem zadowolona.Kobieta miała trochę pracy bo firany są długie spięte bo bokach i z trzech długości.Zrobiła to dobrze i obszyła cieniutką lamówką.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozwolę sobie podbić temat. Mianowicie mam niewymiarowe okna w kamienicy .Gdzie w dobrej cenie kupię i uszyję firany? Bo orientowałam sie i niektóre sklepy to mają kosmiczne ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak bywa. Dużo zależy od tego z jakiego materiału kupujesz firanę.Jesli jest to jakaś gruba firana z koronki to zapłacisz sporo. Woale i muśliny również swoje potrafią kosztowac. Chociaż mi osobiscie takie grube firany się średnio podobają. Wolę delikatne firanki na oknach. W pomieszczeniu dzięki temu jest o wiele więcej światła i jest przyjemniej. Jesli chcesz zaoszczędzić to zastanów się nad zamówieniem takiej firanki przez internet. Dobre ceny mają na przyklad w Firaneo
https://firaneo.net/firany-szyte-na-wymiar
Uszycie firanki to koszt ok 10 zł z tego co pamiętam. A jakość bardzo dobra, fajne krawcowe tak więc można się z nimi dogadać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukasz gipiury do firanek http://gipiurowo.pl/1_10_sklep.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Domy opieki w okolicach trójmiasta - starsza, sparaliżowana osoba (41 odpowiedzi)

Witam, Niestety stanęliśmy nagle z bratem przed faktem pooperacyjnego niedokrwienia mózgu u...

Szukam dobrego prawnika do firmy (8 odpowiedzi)

Czy przy prowadzeniu biznesu wykorzystujecie usługi prawnika i w jakim zakresie? Długoterminowo,...

Świeczki zapachowe,kadzidełka... (26 odpowiedzi)

Witajcie.Jak w temacie,gdzie znajdę ładne zestawy ze świeczkami zapachowymi lub kadzidełkami?Mogą...