Zofia - ocena (1) Kancelaria prawna TKW Tkaczyk Kopeć Wrembel, z którą współpracowałam, była... Zofia Paweł - ocena (1) Serdecznie polecam Kancelarię TKW. Pełen profesjonalizm, rzetelne i fachowe... Paweł Katarzyna - ocena (1) Profesjonalne podejście do klienta przez mec.Kopcia. Sprawa darowizny szybko... Katarzyna
Władysław J - ocena (1) Z kancelarią TKW współpracę rozpoczęliśmy w kwietniu 2024, świetna znajomość... Władysław J Łukasz - opinia (3) Profesjonalny obsługa, polecam mecenasa Andrzeja Kopeć Łukasz Krzysztof - opinia (3) Młody zespół ale bardzo kompetentny w swojej dziedzinie. Polecam mecenasa Kopeć. Krzysztof Maciej - opinia (3) Profesjonalne podejście do klienta. Obsługa na najwyższym poziomie. Z czystym... Maciej Aleksandra - ocena (3) Wizyta w kancelarii wywoływała u mnie bardzo dużo stresu. Zupełnie się... Aleksandra Adrian D. - ocena (2) Myślałem, ze to koniec i będę zmuszony zamknąć działalność z powodu... Adrian D. Patryk - ocena (2) Pełen profesjonalizm, szybka pomoc i ogromne zaangażowanie ze strony... Patryk Piotr - ocena (2) Polecam Panią Mecenas Tkaczyk. Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście... Piotr Agata - ocena (2) Polecam, profesjonalna pomoc przy rozwodzie i podziale majątku. Agata Weronika - ocena (2) Zdecydowanie polecam kancelarię prawną TKW! Skorzystałam z ich usług,... Weronika Marta - ocena (2) Zdecydowanie polecam usługi kancelarii. Sprawa załatwiona szybko i sprawnie. Marta Jacek - ocena (2) Jestem pełen uznania dla rzetelnego podejścia i skutecznej restrukturyzacji... Jacek Andrzej - ocena (2) Jakość obsługi na najwyższym poziomie. W przeszłości korzystałem z kilku... Andrzej Józef - ocena (2) Korzystanie z usług kancelarii prawnej TKW było niezwykle pozytywnym... Józef Dariusz Z. - ocena (2) Z pomocą Mec. Andrzeja Kopeć udało mi się przyjąć bardzo korzystny układ z... Dariusz Z. Malwina Piotrowska - ocena (2) Kancelaria prawna TKW wykazała się ogromnym profesjonalizmem i skutecznością... Malwina Piotrowska Patryk - ocena (2) Kancelaria prawna zapewniła profesjonalne i empatyczne wsparcie w trudnym... Patryk