Bywałem w tej pizzerii mnóstwo razy, wielokrotnie korzystałem też z dostaw do domu. Pizza kiedyś była tam naprawdę smaczna, ceny przystępne i obsługa dobra. Dziś wybraliśmy się z żoną coś zjeść. Wchodzimy, po jakimś czasie wita nas Pani, w ogóle nami nie zainteresowana, zapytaliśmy się o kartę z menu, Pani mówi, że "kartka z pizzami leży na blacie"- sztuk 1 - na cały lokal . Spojrzeliśmy się z żoną na siebie i nie wiedzieliśmy co powiedzieć. W końcu mówię do Pani, że były tu kiedyś karty z menu, czy już ich nie ma - zapytałem. Pani spojrzała w innym kierunku i nie odpowiedziała. Hmmm,zacząłem zastanawiać się co będzie dalej. Zamówiliśmy pizzę przy " blacie":) Czekaliśmy na pizze stosunkowo krótko, ale i tak zdążyliśmy się wyziębić w lokalu, bo ogrzewania brak, nawet Pani sklepowa:), co siedzi za "blatem" siedziała w kurtce zimowej:) W czasie oczekiwania odwiedziliśmy toaletę, w której brak ręczników papierowych, mydła... Może Pani nie miała czasu uzupełnić? Chociaż czas na pewno ma, bo podczas naszej wizyty nikt oprócz nas się w pizzerii nie pojawił.
Kiedyś, nie tak dawno pizza była o wiele smaczniejsza, obsługa zauważała klienta, był ruch, była VENEZIA:) Dziś pozostała tylko nazwa