TRANS-FORMACJA

Temat dostępny też na forum: TRANS-FORMACJA
TRANS-FORMACJA(trans-art-rock, 3miasto)Zespół Trans-Formacja powstał latem 2004 z inicjatywy basisty i gitarzysty wcelu stworzenia brzmimenia odmiennego niż standardowa, sztywnie zamknięta iogólnie pojęta muzyka rockowa. Do projektu dołączył się perkusistaudzielający się wcześniej w wielu trójmiejskich zespołach również jazzowychco dało większe możliwości wykorzystania tak ważnych ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kasia!!! trzymam kciuki:)

Kasia mam nadziej, ze twój dzisiajeszy wystep bedzie poczatkiem swiatowej kariery :) wróc do nas bo wszyscy placzemy ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

cześć kama! dopiero teraz przeczytałam Twoją opinię o imprezie!! dzięki za miłe słowa - wiesz za które :) a co do mojego "występu" - póki co był jednorazowy :) kariery didżejskiej nie planuję ;)) pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

errrrrrrrrrrrata !!!

dla uscislenia: wjazd 5 zlotych, ale z legitymka wejscie za free, jak na kazda impreze w Orbitalu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Lata. 90 (3 odpowiedzi)

Trasa koncertowa jakiej jeszcze nie było. Bądź świadkiem spotkania największych gwiazd lat 90. na...

Letnie Koncerty na Trawie (3 odpowiedzi)

Zapraszamy na bezpłatne plenerowe Letnie Koncerty na Trawie! Ten wyjątkowy cykl potrwa do 25...

Wakacyjna Strefa Zabawy (4 odpowiedzi)

Wakacyjna Strefa Zabawy - Twoje Lato Pełne Radości! Szukasz idealnego miejsca, gdzie Twoje dzieci...