TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

Co myslicie o pracy w Transcomie WW??Chodzi mi o prace jako telefoniczny konsultant klienta. Pracował tam ktoś? Jakie macie doświadczenia?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: niewarto

W takim razie zapraszam do Vectra S.A. do Działu Pomocy Technicznej! Ja pracuje od trzech lat i nie zamierzam rezygnować, musiałabym tez nieźle się postarać żeby mnie zwolniono.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15

niewarto

Na troche ok ale to praca przejsciowa na kilka miesiecy dla tych co naprawdę nie maja innego wyjscia lub dla studentów na dorobienie. To nie jest praca a raczej wyzysk! placa 8,19 max 9,30 zł za godzine pracy. Elastyczny grafik :/ oznacza te same godziny przez caly miesiac malo kiedy przez tydzien. Wszystko zgodne z prawem ale naciagane to granic mozliwosci. Cisna Cie jak psa jakby niewiadomo jaka to robota byla. Rozmowa kwalifikacyjna jakbys aplikowal na niewiadomo jakie stanowisko a prace moze wykonywac wsumie kazdy prosto z ulicy. Praca dobra dla studenta na dorobek i na krotko lub dla desperatow.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Obserwacji kilka.

Czytam sobie te wszystkie opinie, z niektórymi się zgadzam, z innymi nie, ale ostatecznie zdecydowałam się wypowiedzieć, bo może będzie to pomocne dla nowych. Pracuję w TWW niemal miesiąc i muszę powiedzieć, że jak każdy czytałam najpierw opinie zanim zdecydowałam się przyjść na spotkanie rekrutacyjne. Czytając to wszystko co część z was pisała bałam się jak cholera. Ale potrzebna mi była praca i kasa, więc stwierdziłam, że spróbuję. Pracuję na projekcie ICC czyli typowej infolinii i połączeniach przychodzących.. Szkolenie trwało 9 dni, na początku wydawało mi się to całe wieki, ale jak zobaczyłam ile treści jest przekazywanych to bałam się czy to wystarczająco dużo czasu. Startowałam kiedyś do konkurencyjnego CC i szkolenie miało trwać 3 dni, także już jestem ciekawa jaka była jego jakość i przygotowanie do pracy, żeby nie popełniać błędów za które przecież konsultanci są rozliczani :/ Póki co będę robić więcej godzin do końca września, bo potem studia, więc będę musiała trochę przystopować. Zresztą są podniesione stawki godzinowe, więc warto się na nie załapać i zarobić trochę więcej kaski. Ludzie w pracy, jak to ludzie są różni, ale kto każe wam się z wszystkimi przyjaźnić? Ja trzymam się przede wszystkim z osobami, które były ze mną rekrutowane, bo zdążyliśmy się lepiej poznać już na tym szkoleniu. Także jak widać nie jest tak źle jak ludzie piszą. Nie wiem w ogóle po co ludzie tak piszą, wylewają swoje gorzkie żale, przecież jak komuś nie pasuje to może zmienić pracę. Mnie ta praca zaskoczyła na plus i jestem zadowolona, także wniosek taki, że lepiej spróbować, bo nic was to nie kosztuje niż siedzieć bez pracy w domu
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Obserwacji kilka.

Do mnie to było ?? Podmiotu u Ciebie zabrakło ;-)) Zacznij gadać z Halem - on Ci pomoże...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Obserwacji kilka.

a ja pisząc zastanawiam się, czy wreszcie nastąpi ten moment, że nie będziesz mieć argumentów.
Bo zawsze je masz, prawda? Na wszystko!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Obserwacji kilka.

ojoj... a kto o zdrowych zmysłach daje się wyzyskiwac przez ponad rok?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Obserwacji kilka.

w Transcom na projektach obcojęzycznych też nie ma sprzedaży. I jest więcej na rączkę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Obserwacji kilka.

Pytanie z innej beczki: jak jest w CC IG w ich nowej siedzibie w Neptunie ??! Podobno czeka tam ok. 200 nowych msc. pracy w komfortowych warunkach (klimatyzowane sale oraz pomieszczenia socjalne).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Obserwacji kilka.

Jak znasz niemiecki to zgłoś się do CCC, nowe call center w Gdańsku. Umowa o pracę; 2000 netto, nie musisz nic sprzedawać. Pracowałam w Transcomie i wytrzymałam tam 8 miesięcy, masakra. Od niedawna pracuje w CCC - super atmosfera, UMOWA O PRACĘ, 2000 na rącze i NIE MA SPRZEDAŻY!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Obserwacji kilka.

dzięki to już tam nie ide
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Obserwacji kilka.

a nawet do 25
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Obserwacji kilka.

do 24
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Obserwacji kilka.

Czy to prawda że siedzi się tam nieraz do 22
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Obserwacji kilka.

Droga koleżanko jak lubisz chłopaków w błękitnych koszulach ,połykasz i lubisz w pupę to praca będzie Ci się podobać.Awansujesz ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Obserwacji kilka.

pracowałem tam ponad rok czasu, wykonywałem swoje obowiązki na 1 CC, zapytałem kiedyś kogoś "jak głęboko, i komu trzeba w tyłek wejść w tej pracy aby awansować" następnego dnia zostałem zwolniony :)

później zatrudniłem się w innej firmie CC gdzie doceniono moje zaangażowanie i wkład w dział, awansowałem na kierownika działu.

Powiem tak, Transcom to koszmar, totalny wyzysk ludzi, mam porównanie do innego CC stąd moja opinia, nie wynika ona z przebiegu "kariery" w tej "firmie".
A w firmie której pracuje szanuje pracowników, i unikam "systemu Transcom" bo wiem co to znaczy być przedmiotem wyzysku na śmieciowych umowach.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Obserwacji kilka.

Może dlatego, że przeciętny student chętniej podejmie się obsługi klienta niż sprzątania biura. Popyt, podaż, poczytaj trochę o tym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Obserwacji kilka.

Jak tak was czytam to się boję. niedługo mam 2 etap rekrutacji - co kol wiek to jest. Mam pracować na BO. Dziś w agencji powiedzieli mi, że stawka się podwyższyła do 9.30 o.O ..

jest ktoś kto poleca pracę w tej firmie, na tym stanowisku?
jak aktualnie tam jest ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Obserwacji kilka.

Im dłuższe teksty piszesz, tym bardziej zastanawiam się czy to celowa prowokacja i powinienem ją przyjąć z rozbawieniem, czy też może piszesz serio i naprawdę w to wierzysz. Jeżeli pierwszy wariant to ja bym dodał nieco treści aby faktycznie sprowokować byłych pracowników do jakiejś pisemnej konfrontacji.

"Fora internetowe, na których internauci wypowiadają swoje opinie o firmach to nic innego jak miejsce dla ludzi zdesperowanych, którym nie udało się utrzymać w tych firmach."

O tak, to było dobre, ale powinnaś jeszcze dodać jakiś dramatyczny opis typowego studenta. Nie dość, że nie udało mu się utrzymać w firmie, do której przyjmowany jest każdy, to jeszcze przychodził pijany, brudny, półnagi, a w soboty sikał w windzie :) Firma tyle mu dała, a on się zwolnił z zachowaniem okresu wypowiedzenia - CHAM!

"W obecnych czasach cokolwiek firma by nie zrobiła, zawsze będzie za mało. Klimatyzowane pomieszczenia - źle. Darmowe napoje - źle. Bezpłatne szkolenia - źle."

Żeby wam garb nie urósł od tego wysiłku, który wkładacie w to żeby pracownikom było lepiej i dobrze. A jeżeli z wysiłku pot wam skropli się na czole będę pierwszym, który przybiegnie z chusteczką żeby go otrzeć. Zaręczam.

"Przełożony nie może wymagać, nie może oczekiwać, nie może zwracać uwagi, jeśli coś jest źle robione. Przełożony powinien wykonywać prace za pracownika i jeszcze go codziennie przepraszać za to, że pracownik musi przyjść do pracy na czas."

Faktycznie. Przecież wszyscy na sali leżą brzuchami do góry, a wy urabiacie się po łokcie biedaki. Przepraszamy. :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Obserwacji kilka.

Hmm, nie oczekuję nie wiadomo jak wysokiej pensji i nie wiadomo jak wielu bonusów, ale sytuacja, gdzie agenci obsługujący Klientów maja niższą stawkę godzinową niż panie sprzątające biuro (wiem z rzetelnego źródła) raczej nie zachęca do pozostania w Transcomie na długo.... wiadomo, że tylko dobrze wynagradzani pracownicy są lojalni wobec firmy i wytrzymają dłużej niż 3 miesiące.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Obserwacji kilka.

Po części masz rację ale strasznie generalizujesz. Naprawdę w wielu firmach warunki pracy urągają ludzkiej godności (oczywiscie w stosunku do standardów europejskich, a nie tych w Bangladeszu). Jasne, jak ktos nic nie umie to nie zarobi jak prezes NBP, ale to nie oznacza, że można go traktować jak śmiecia.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

praca z otto w holandii (46 odpowiedzi)

cześć, mam pytanie, ktos byl zatrudniony przez otto w holandii? jakie warunki mieszkaniowe?...

Zmiana zawodu - od czego zacząć? (74 odpowiedzi)

Szukam na siebie pomysłu. Któraś z was też stała przed opcją przebranżowienia się, jak wam się...

Statyści (5 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was miał okazję pracować jako statysta? Gdzie znaleźliście taką ofertę pracy? (wiem że...