TYLKO SUNAJ!!!!!!!

Ogromne podziękowania dla Janusza przede wszystkim za rewelacyjną naukę (o super klimacie podczas jazd itp nie będę sie rozpisywała bo nie jest to najważniejsze , aczkolwiek jest rewelacyjny klimat ;)!!) Trafiłam do OSK SUNAJ z polecenia koleżanek , wcześniej robiłam kurs kilka lat temu ( skończył sie dla mnie wręcz traumatycznie-niechęcią do jazdy,strachem itp ) Janusz potrafił mnie odblokować , nauczył jeździć, nie tak, by zdać egzamin ale by radzić sobie za kierownicą w zyciu codziennym ,w trudnych sytuacjach , nauczył mnie "mieć oczy dokoła głowy" , energicznej i bezpiecznej jazdy!!!!!Zdałam egzamin nie popełniając ani jednego błedu, mimo dogromnej ulewy i godzinnej jazdy :D !!!!!Z Januszem (choć miałam przyjemność 1 h jeździć z Maćkiem i tez polecam!!!!! ) nie ma rzeczy niemożliwych!!!!Polecam w 100% !!!!Cena kursu nie jest może meganiska, ale warto zainwestować te pieniądze jeśli zależy Wam na tym aby nauczyc sie dobrze jeździć!!!!!Na prawdę warto !!!!! 1000% satysfakcji !Jeszcze raz dziękuję!!! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Cała przyjemność po naszej stronie. Bardzo dziękujemy za miłą i owocną współpracę. Pozdrawiamy gorąco do zobaczenia na którymś z gdańskich skrzyżowań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0