Zachęcam do korzystania z usług BAJ. Wbrew nazwie, sugerującej ośrodek dla kobiet, panowie są równie mile widziani, o czym zresztą przekonałem się osobiście. Jeśli chcesz w spokoju szlifować umiejętność jazdy, ta firma to właściwy adres. Przekonał by się do niej nawet zagorzały mizogin.
Wybrałem BAJ, mając na uwadze powyższy cel, i się nie zawiodłem. Obawy, że po nauce w BAJ’u będę jeździł „jak baba”, szybko prysły w konfrontacji z wysokiej próby profesjonalizmem Marty. Co nie mniej ważne, Marta to bardzo sympatyczna osoba, która angażuje się w to, co robi. Na lekcjach panuje świetna atmosfera, która zapewnia wysoki komfort nauki. Można sto razy zadawać to samo pytanie, a Marta zawsze cierpliwie na nie odpowie, przystępnie wyjaśni, udzieli wskazówek. W skrócie poświęca uwagę kursantowi, i to bez cienia irytacji, a nie tylko wykonuje obowiązki. Uwagi kursanta odnośnie potrzeby powtórzenia rozmaitych manewrów, zagadnień itp. są brane pod uwagę, tak, iż nie ma się do czynienia ze sztywną realizacją programu szkolenia, a przeciwnie, na lekcjach człowiek zaczyna czerpać przyjemność z jazdy samochodem i nabiera pewnej swobody w prowadzeniu.