Tabletki na odchudzanie?

Cześć i czołem :)
Zależy mi aby schudnąc 7 kilo by powrócić do moich starych ciuchów w które niestety już się nie mieszcze ...
Czy któraś z was poleca jakies tabletki na odchudzanie ?
Tak wiem wiem dieta i ćwiczenia i osiągne efekt ... Chodze na siłownie , odżywiam się zdrowo (chociaż zdarza mi sie grzeszyc z powodu braku czasu) tak od 3 miesięcy ... i rezultatów większych brak ....
Ktoś coś ? Ewentualnie gdzie moge sie spytac o rade , gdzie moge dokonac takiego zakupu
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Tabletki na odchudzanie?

Będę szczera, suplementy diety nie pomagają w ogóle, 70% sukcesu to dieta, a 30% ćwiczenia.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Tabletki na odchudzanie?

to ja jeszcze dorzucę 3 grosze od siebie...

1. diety typu 'ŻP' lub 'ŻM' to najgorsze co możesz zrobić
2. diety typu sałatka + woda to równie głupie rozwiązanie jak powyższe, 'diety cud' z internetu również nie polecam :D

3.
słowo 'dieta' - czego ludzie często nie wiedzą - można zastąpić określeniem "odpowiednie zbalansowanie proporcji przyjmowanego pokarmu (białka, tłuszczy, węglowodanów i kalorii) w stosunku do budowy Twojego ciała w zależności od celu jaki chcemy osiągnąć - np redukcja, rekompozycja, budowa masy"

żeby mieć dobrą dietę, najpierw trzeba skonsultować się z lekarzem, a potem z dobrym, sprawdzonym dietetykiem... w połączeniu z treningiem aerobowym (najlepiej bieganie 2-3x na tydzień) da kosmiczne efekty już po miesiącu-dwóch (zależnie od kondycji jaką masz zaczynając... bo żeby chudnąć trzeba ćwiczyć minimum 40 min, i dopiero wtedy faktycznie zaczynasz palić tłuszcz)

odnosząc się do tego co pisałaś, nie ma drogi na skróty...
-zdrowe odżywianie nie znaczy, że masz odpowiednią dietę (znaczy proporcje składników)
-na siłowni raczej się pakuje, zapewniam Cię (a wiem z doświadczenia) że najszybciej zrzucisz kg biegając ~1h dziennie 3x w tygodniu
-zmarnowałaś 3 miesiące, zamiast zabrać się do tego od razu jak trzeba... zrób co mówię, i pisz o efektach co miesiąc... może przypną temat bo pojawia się taki sam ~co tydzień :D
-"tabletki na odchudzanie" to jak tabletki na powiększanie knuta :D nie wiem jak bardzo zdesperowanym trzeba być, żeby w to wierzyć... Ty raczej nie jesteś, bo chcesz schudnąć 7kg... o ile nie masz 120cm wzrostu 7kg to nie wiele... jak masz dobrą kondychę to zrzucisz 5 w miesiąc na luzie... BIEGAJĄC... CONAJMNIEJ 30-40 minut jednorazowo, czyli ~45-60 min
-"i rezultatów większych brak" - "szaleństwem jest robić w kółko to samo i oczekiwać innych rezultatów" trzy miesiące robisz to samo, i rezultatów brak... zrób co mówie, ew. dopytaj, to chętnie odpowiem obszerniej
-jak masz wątpliwości... ja nie piszę tego dla Ciebie... pisze to dla mnie samego, jestem wielkim egoistą... nie mam nic do otyłych ani grubszych ludzi, ale wolę zawiesić wzrok np. na plaży na szczupłej wysportowanej kobiecie niż odwrotnie :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

ĆWICZENIA SIŁOWE SĄ LEPSZYM ROZWIĄZANIEM

POLECAM DIĘTĘ 2XME
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A jak ktoś nie może biegać ? jaki inny sport dałby podobne efekty?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam rower do spiningu, taki gdzie możesz sobie regulować obciążenie. Warto kupić taki do domu - wtedy trenujesz kiedy chcesz. Ja robię to i biegam bo akurat lubię biegać i jeśli chodzi o sylwetkę to spinning daje mi więcej bo o wiele bardziej się przy tym męczę niż przy bieganiu (więcej kalorii spala się)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

10 lat temu znalazlem v necie dietę kopenhaską , którą przeprowadziłem dokładnie w ten sposób i produktami jakie były w opisie. Nie robiąc odstępstw straciłem dokładnie 7 kg v ciągu 13 dni.
Nie lekko to mi przyszło i nie uwierzę nikomu że jemu się nie udało, musiał coś pomiędzy jeść lub nie stosował się do innych restrykcji. Proponuję wziąć sobie wakacje na ten czas. Ćwiczeń żadnych też nie robiłem, spacery i woda do picia. Po zakończeniu kuracji jadłem i piłem co dusza zapragnie przez okres 2 lat i nic. Niedawno stwierdziłem że trzeba znów zacząć ponieważ się nabrało ciałka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuje http://uart.pl/duza-skutecznosc-suplementow-terranova/ szybko zauważysz pierwsze efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

Nie próbuj tabletek, bo jedyny efekt, jaki mogą przynieść, to placebo. Idź do sprawdzonego dietetyka i przynajmniej kilka razy spotkaj się z trenerem personalnym. Może powinnaś zupełnie wykluczyć z diety jakieś produkty, żeby schudnąć?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Tabletki na odchudzanie?

Tabletki moim zdaniem to tylko chwyt marketingowy, nie masz czasu na siłownię to przede wszystkim zwracaj uwagę co jesz, trzymaj się stałych pór jedzenia, ale efekty zauważyć można po jakimś czasem. Jak chcesz szybciej to dorzuć ćwiczenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja muszę polecić http://martines.pl/gorzknik-kanadyjski-popularny-suplement-diety/ efekty są naprawdę dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Tabletki na odchudzanie?

Trener personalny pomoże schudnać.. twojemu portfelowi. Ściema
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

Najlepiej iść do dietetyka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

tylko slimcea jesli chodzi o suplementy. Stosowałam już tak dużo środków i odkąd mam slimcea waga spada. NIedługo kończe kuracje a mam już 14kg utraty wagi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

Nie wiem czy preparaty działają, chyba lepszy jest sport.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

xxmonss

Przede wszystkim zadbaj o zdrową dietę i odrobinę ruchu, a jako wsparcie wsparcie herbatę Big-Active Activ Burn, która wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, kontrolę wagi oraz dostarcza wiele pozytywnej energii.

Jeśli chciałabyś również zredukować apetyt, zalecam wersję Slim Plus o smaku grejpfruta. Zachęcam też do zadawania pytań w przypadku wątpliwości - chętnie pomogę w dobraniu herbaty funkcjonalnej, odpowiedniej właśnie dla Ciebie. Trzymam kciuki za sukcesy w odchudzaniu! :)

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Tabletki na odchudzanie?

Nie ma to jak swoje g... chwalić ....prosze sie nie osmieszac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

Herbatki według mnie zbyt słabe, żeby wpłynęły na znaczne spalenie tkanki tłuszczowej. Ilość substancji jaką niejako wydostaniemy wraz naparem jest symboliczna w porównaniu do suplementów, gdzie dostarczamy wysoką ilość substancji najcześciej w formie ekstraktu. Osobiście przemawiają do mnie wieloskładnikowe mieszanki, w której poszczególne składniki się uzupełniają, można choćby spojrzeć do rankingu https://abczywienia.pl/tabletki-na-odchudzanie.

I to co już wiele razy podkreślono, same suplementy są niczym, poza lekami nie jesteśmy w stanie schudnąć marketingowe 10kg w miesiąc nie zmianiając swoich nawyków życiowych oraz diety. Suplementy są dodatkiem, zawierają często kofeinę (lub inne podobne substancje), które dodają energii, pozwalają na ciężki trening mimo restrykcyjnej diety, składniki wspomagające proces lipolizy.... jednak to nadal tylko dodatek. Trzeba dać organizmowi optymalne warunku do spalania tkanki tłuszczowej, potem dopiero wspierać się suplementami, tylko tak osiągniemy oczekiwany efekt i co najważniejsze utrzymamy go bez efektu jojo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

Wzbogać swoją dietę w produkty zawierające błonnik,ponieważ wspomaga odchudzanie poprzez wchłanianie wody.Więcej na ten temat znajdziesz w tym artykule http://vitispharma.pl/aktualnosci-szczegoly/blog/dieta/blonnik-pokarmowy-i-jego-rola-w-organizmie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

Cześć i czołem...hmm:)

Bardzo dobrze, że ci zależy. Otyłość może wpływać na spadek libido.
Kontakty intymne to w końcu jedna z przyjemnych stron naszego życia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

A co jesli chodzi o tabletki młody jęczmień?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

A ja mam takie pytanie, czy te herbaty z Big Active pomagają w pohamowaniu apetytu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

Jull,

Na ograniczenie apetytu polecam Big Active Slim Plus, w której składzie znajdziesz m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Zachęcam do zadawania pytań.
Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wychodzę z założenia, że najlepiej wpływa ciężka praca...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Otóż to nie jest prawda. Ja ciężko pracuję i przytyłam. Mam pracę fizyczną, bardzo wyczerpującą i niestety to nie ma nic wspólnego z chudnięciem. Do tego wiek 40+ też robi swoją robotę. Zawsze byłam chuda przeraźliwie, teraz jest mi źle, przyszły zadyszki, brzuszek, ociężałość i z rozmiaru XS/S wskoczyłam na L/ XL. Katastrofa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

też miałam taki cel! Udało się, zaczęłam trenować fitness, dwa razy w tygodniu, do tego dieta dukana, suplement therm line fast i ja byłam sama w szoku jak ja szybko chudnę, nauczyłam się zdrowszego odżywiania, komponowania dań no i zmieściłam się w te ubrania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

Do utraty siedmiu kg nie potrzebujesz tabletek !! kobieto bądź rozsądna ! RUCH jest najlepszym lekarstwem .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Tabletki na odchudzanie?

Zgadzam się. Ruch i zdrowy styl odżywiania to podstawa utraty wagi. Dieta to tylko tymczasowe zdrowe jedzenie, a należy na zawsze zdrowo się odzywiać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

Suplementy to tylko dodatek, po którym nie należy spodziewać się cudów. Jedyna droga do schudnięcia prowadzi przez odpowiednia diete i cwiczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

Tabletek na odchudzanie nie znam, mogę polecić jednak suplement ThermLine
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Tabletki na odchudzanie?

Wydaje mi sie, ze lepsze efekty od tabletek osiagniesz pijac duzo wody... Suplementy sa przereklamowane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Tabletki na odchudzanie?

Jak dla mnie suplementy sa ok jeżeli są polecane przez dietetyków oraz są na składnikach naturalnych. Np therm line fast jest idealnym suplementem dla kobiet, które zmagają się z cellulitem, tłuszczem czy nadmiarem wody w organizmie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Tabletki na odchudzanie?

Najlepsze efekty w redukcji tkanki tłuszczowej osiągniesz w trakcie umiarkowanego wysiłku aerobowego trwającego dłużej niż 45 min ponieważ nasz organizm potrzebuje chwilkę na uzyskanie rezerw .Po wysiłku najważniejsze jest by dostarczyć odpowiednią ilość białka którego zadaniem jest transport tłuszczu do mitochondriów naszych" turbin energetycznych" w których zachodzi proces spalania . Nie wolno zaraz po treningu objadać się tzw obiadem . Koktail proteinowy z jajek z dodatkiem mleka lub soku .Nie warto płacić za tzw suplementy białkowe gdyż to zwykłe mleko w proszku z dodatkami . Wiem coś o tym !, szkoda kasy . Grapefruit zawiera dobrą ilość L-karnityny aby pomóc ci procesie który opisałem . Postaw na lekkie warzywne koktajle w ciągu dnia a będziesz zadowolona z efektów .Pierwszy mc to walka- być czy zjeść - pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

"Najlepsze efekty w redukcji tkanki tłuszczowej osiągniesz w trakcie umiarkowanego wysiłku aerobowego"
A trening interwałowy?
Pogawędzimy? ;)

Po pierwsze - i najważniejsze - ja osobiście uważam, że chudnie się w kuchni - nie na bieżni.

Po drugie, w związku z powyższym nie warto biegać... tak, niedawno twierdziłem co innego, ale całe życie człowiek się uczy :) - no chyba, że bieganie sprawia Wam mega frajdę, to jasne, że warto!
Już tłumaczę co wyczytałem/wywnioskowałem.

Na przykładzie biegania...
To czy schudniesz czy przytyjesz zależy od tego ile kalorii przyjmie Twój organizm.
Jeśli przy siedzącym trybie życia Twoje zapotrzebowanie na kalorie to 2000 - to przyjmując dokładnie tyle utrzymasz wagę.
Jeśli natomiast przy siedzącym trybie życia nagle zaczniesz biegać godzinę dziennie (znaczy zapotrzebowanie na kalorie wzrośnie do ~2500-2650kcal) to utrzymując dietę jaką miałeś/aś wcześniej - będziesz chudnąć.
Bo biegając potrzebujesz 2500kcal a dostarczasz tyle ile wcześniej - znaczy 2000kcal.

Z punktu widzenia utraty wagi nie ma znaczenia jaki tryb życia prowadzisz.

Kontr-przykład:
Prowadzisz siedzący tryb życia i potrzebujesz 2000kcal.
Nagle zaczynasz biegać i biegasz ~gdzinę dziennie -> Twoje zapotrzebowanie na kalorie wzrosło do 2500.
Zmieniasz również dietę na 3000kcal dziennie - mimo, że biegasz - przytyjesz! nie schudniesz, nie ma wała!

Bieganie poprawia kondycję, krążenie, wydolność serca i płuc i pewnie ma pozytywny wpływ na wiele innych rzeczy.
Ale nie pomoże Ci schudnąć ;-) No chyba, że chcesz zgubić 10kg w miesiąc na mega deficydie kalorycznym - efekt jojo murowany.

Bieganie/rower/rolki etc jest spoko...
Ale....
TAK wyglądają w 95-99% laski chodzące na siłownię:
image

Chyba jasno się wyraziłem ;)
Jak ktoś nie wierzy - niech pójdzie na siłownie sprawdzić :)

Poniższe zdjęcie natomiast to wyjątki na skalę światową, babochłopy przyjmujące sterydy i męskie hormony(!).
image

Ponad to, trening siłowy sprawia, że wykorzystujesz tłuszcz zgromadzony w organizmie również jak nie trenujesz - po treningu.

ps.
nie ma czegoś takiego, nie istnieje trening i nie da się spalić tłuszczu miejscowo!
to organizm decyduje skąd pobierana jest (tłuszcz) energia ;) a pobierana jest ~równomiernie z całego ciała

ps2. płaski brzuch...
nie próbujcie też a6w na płaski brzuch, tylko zniszczycie sobie zdrowie
na płaski brzuch trzeba po prostu schudnąć ;)
mało kto o tym wie, ale KAŻDA osoba ma kaloryfer na brzuchu...
mięśnie brzucha pracują codziennie, pozwalają Ci utrzymać pion podczas chodzenia... tam ZAWSZE jest kaloryfer - tylko u 95% ludzi przykryty tłuszczem...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

Ja stosuje tabletki z zielonej herbaty i czuje sie po nich bardzo dobrze. Dodatkowo widzę efekty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Tabletki na odchudzanie?

...i przypadkiem masz w sygnaturze link do sklepu :)))

bardzo wiarygodne :)))))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

Witam jakie tabletki i jak działa proszę o odp bo nie mogę się pozbyć kilku kilogramów dłuższego czasu baka6461@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

Tabletki na odchudzanie to niezbyt dobry pomysł. Niejedna moja moja kolezanka się na nich zawiodła. Ja od razu wybrałam się do dobrej poradni dietetycznej "Dietetyczne Niebo" w Koszalinie i wiem co jeść no i zrobiłam wszystkie potrzebne badania żeby odpowiednio dopasowac diete :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

Wszelkie suplementy na odchudzanie tylko wspomagają ten proces i nie podziałają bez diety, która jest podstawą! Nie wystarczy, żeby była tylko zdrowa - musi być jeszcze odchudzająca. Jak nie chce ci się układać jadłospisu jaki mają sportowcy (głownie kulturyści) to zainteresuj się jakąś gotową dietą. Polecam oxy http://oxy-odchudzanie.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

Lindaxa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Tabletki na odchudzanie?

polecam CI Herbalife produkty amerykańskiej firmy ale przebadane w polsce...poprawiaja nie tylko naszą wagę ale i zdrowie...fizyczne i psychiczne...wiem to z własnego jak i znajomych - w róznym wieku-doświadczenia...poszukaj sprzedawców...nie jest to reklama bo nie podaje Tobie swoich danych...poszukaj...to naprawdę działa...nie głodujesz a raczej dobrze się karmisz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Te tabletki są godne polecenia http://piperinemax.pl/. Zawierają w sobie wyciąg z czarnego pieprzu, czyli składnik jak najbardziej naturalny. Sama się zastanawiam nad ich kupnem, opinie ma bardzo dobre. Zresztą wszystko znajdziesz na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najskuteczniejsza jest zdrowa dieta i ćwiczenia, a nie jakiś chemiczny i nie działający badziew. Wspomagająco kapsułki z olejem z wiesiołka - polecam Gal, które mają cały szereg właściwości prozdrowotnych i wspomagają odchudzanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma lepszej tabletki na odchudzanie niż regularna aktywność fizyczna: polecam basen albo bieganie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No spoko, ale nie zawsze jest taka możliwość na aktywność fizyczną. Zresztą np te są w pełni naturalne https://amlanforte.com więc czemu nie spróbować. Tym bardziej że mając 2 dzieciaczków, pace i dom na głowie osobiście nie mam już siła na sport.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pamiętajcie ludzie, że nie wszystko co jest w tych cudownych tabletkach jest napisane w składzie. Były kontrole, które w wielu takich cudach znalazły środki niedozwolone, narkotyki i inne świństwa, których nikt normalny nie wziął by do ust. Ale o tym sie nie pisze, bo nikt by nie kupił.

Też postanowiłam sie odchudzić, ale bez niczego. Odpalam youtuba, wybieram jakiś trening i jadę.... Codziennie po 40 min. Na razie schudłam 2,5 kg w 5 tygodni. Szału może nie ma, ale nie zmieniłam diety, nadal jem ukochane słodycze :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

TO ściema takie tabletki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się nie ma nic lepszego niż aktywność. Odradzam jakichkolwiek tabletek na odchudzanie jest to najgorsze gó... po jakie można sięgnąć. Odpowiednia dieta dbanie o to co jemy w kuchni i aktywność. I się osiągnie zadowalające efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zauwazylam po nich zadnego efektu. Ja aktualnie stosuje Silvets, ma bardzo dobre opinie w internecie + dieta (zero przetworzonych rzeczy, nabiału i glutenu) i siłownia 3 razy w tygodniu i w 2 meisiace -7kg , ktos jeszcze stosował? silvets
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie bralas tych tabletek ale sa godne polecenia...ciekawe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co myślicie o suplementach z agrestu indyjskiego? Ja chciałabym wziąć amlan forte, bo wyszperałam sporo informacji w internetach, że pomaga?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie to mozna dostac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko nie kupujcie nic w necie. Nie wiadomo jaki świństwo wam przyślą i to za grubą kasę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj sobie Amlan Forte z agrestu indyjskiego. ja stosuję ten z Vital Progres i jest skuteczny, bo średnio miesięcznie koło 4 kg na tym się chudnie. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam ja schudłem 5kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie polecam... Kupiłem i efektów brak. Napisałem specjalną recenzje, żeby pomóc innym w uniknięciu oszustwa - https://opinionek.pl/amlan-forte-hit-czy-kit-sprawdz-jego-dzialanie/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brałam dwa różne spalacze tłuszczu, raczej z tych bezpiecznych. Oba były na guaranie, kofeinie, pieprzu kajeńskim itd. Odrobinkę hamowały apetyt, dodawały energii - niestety w taki sam sposób jak wypita szybko bardzo mocna kawa - kołatanie serca, niepokój. Bierze się je na czczo i przed treningiem. Czuć okropne pieczenie w żołądku,coś jak zgaga, jakby żołądek płonął - wiem wiem, od pieprzu... Wzięłam jedno opakowanie stwierdziłam, że nie warto - kosztowało ok 50 zł za 50 tabletek (bierze się 3 dziennie).
Na schudnięcie najlepsze spokojne ale długie aeroby, ale ja polecam też fajny trening FBW :) Bardzo mnie wyrzeźbił, czuję duuuuuuuuużo więcej siły.

Co do diety, bardzo pilnowałam - śniadanie owsianka na chudym mleku, z twarogiem, obiad to ryż z piersią z kury, warzywem i sosem jogurtowym, kolacja znowu białkowa - jajka plus warzywa...
W dni, kiedy nie ma czasu na gotowanie najlepiej zjeść serek wiejski z kromką ciemnego dobrego chleba.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wybrałam same ćwiczenia, zero diety. Codziennie około 40 min zasuwam. Efekty jak dla mnie zadowalające - po 2 miesiącach - 4 kg :P Bez wyrzeczeń ;p Jadę dalej, lato tuż tuż :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

thermal pro 30min przed treningiem. uprzedzam ze telepie ale bedziesz miala efektywniejsze spalanie tkanki tluszczowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kokaina też efektywnie działa...

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mąż próbował tego thermal cudu. Po około połowie opakowania musiał odpuścić, bo strasznie źle sie po tym czuł. Ja teraz bym się nie odważyła tego ruszyć, widziałam co sie działo z mężem. Bleeee....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba dobrze dobrać dietę i trening. Tabletki na odchudzanie to najczęściej placebo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najwazniejsze są:
dieta
trening
rezygnacja ze słodyczy ( dla mnie osobiście było to najtrudniejsze ale dałam sobie radę i obecnie jestem z siebie dumna, że sobie poradziłam). Tabletek jak widać w aptekach jest masa:
https://www.doz.pl/apteka/k37-Odchudzanie_i_oczyszczanie

Ze swojej strony jednak polecam te naturalne suplementy:
chrom
błonnik
ewentualnie zielony jęczmień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie wierzę w działanie takich tabletek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokłądnie ! lepsza jest dieta! tutaj jest ciekawe opracowanie na temat diet odchudzających https://notatek.pl/diety-odchudzajace-omowienie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sibutramin.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Sibutramina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, chodzi o reducer thermo extreme?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Próbowałyście herbat odchudzających?? Zastanawiam się nad tymi z Big-active, wiem że jest ich kilka i nie wiem czy od której zacząć i jak długo trzeba pić? Najbardziej zależy mi na efekcie zmniejszenia apetytu, bo z tym mnie kiepsko, ciągle coś jem :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

drosska, ja zaczynałem od Active Burn, ona jest na spalanie i jednocześnie przyśpiesza materię. Efekt przyjdzie, ale po jakimś czasie, u każdego jest jednak inaczej, najważniejsze żeby pić regularnie trzy napary dziennie. Efekt będzie szybszy jeśli narzucisz sobie więcej ruchu lub zaczniesz uprawiać jakakolwiek inną aktywność fizyczną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja pije slim plus anti yoyo. Miedzy innymi redukuje apetyt. Osobiście piję ją ponieważ w znacznym stopniu ogranicza wchłanianie węglowodanów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zato zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox. I o dziwo, po poprzednich przegranych z nadwagą tym razem sukces. W końcu się jej pozbyłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja stosowałam Slimunox i mi te tabletki bardzo pomogły, nie mniej nie ma róży bez kolców. Jeżeli liczysz, ze same tabletki wystarczą, nie potrzeba dniety, czy aktywności fizycznej, to n ie licz na super efekty, bo taskich tabletek nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żadne tabletki jeszcze nikogo nie odchudziły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

eeeee czytałem o nich na http://www.pruszkow2019.pl/ i raczej opinii nie miały pozytywnych.. raczej nabijanie ludzie w butelkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faszerowanie się tabletkami to zdecydowanie nie jest dobry pomysł. Lepiej trochę poćwiczyć i zacząć stosować jakąś dietę, a efekty przyjdą same bez zażywania chemii. Jeżeli potrzebujesz pomocy w ułożeniu planu diety i ćwiczeń to na pewno pomoże Ci jakiś dietetyk czy trener personalny. Mi osobiście pomógł ten trener: http://capitalstudio.pl/ ale równie dobrze może to być jakikolwiek inny. Efekty myślę będą podobne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim idź na początek na jakieś zajęcia ruchowe. Siłownia, może fitness. Do tego dołożyłbym spalacze tłuszczu. Znajdziesz je w każdym dobrym sklepie z suplementami i odżywkami, np. tutaj http://www.maxbody.com.pl/kategoria-produktu/spalacze-tluszczu/. Ale pamiętaj, że suplementacja to dodatek. Ćwiczenia są koniecznością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie inwestuj w zadne tabletki, z nich wiecej szkody niz pozytku... pij naczczo wode z cytryna pol godzinmy przed sniadaniem, jedz co 3 godziny, od czasu do czasu organizm uzupelnij dicopegiem 10g na szybszy metabolizm i oczyszczenie jelit, cwicz i nie jedz pustych kalorii bo nie warto
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie, w tabletki nie ma co inwestować lepiej znaleźć dietetyka, który się tobą zajmie. Sama korzystam z diety http://hb-dieta.pl/dieta-online/ i działam prężnie :) Jeszcze wielkich efektów nie ma ale to jest dopiero początek mojej drogi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słodycze lepiej ograniczyć niż całkiem rezygnować. Jak ktoś lubi słodkie, to małe szanse są, że to zmieni na resztę życia, a taki nagły powrót może więcej zaszkodzić. Wg mnie warto też zainwestować w suplement wspierający odchudzanie, to trochę ułatwia sprawę z silną wolą ;) U mnie fajnie sprawdził się IQgreen, kilogramy łatwiej spadały i dobrze się czułam, bo poprawił się metabolizm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proszę Was ludzie ocknijcie się nie kupujcie żadnych tabletek !!! współpracuję z moimi podopiecznymi, którzy są otyli nigdy nie dałem żadnej tabletki!!!! A jakoś wszyscy chudną.
3 kroki
1 Podejście mentalne
2 dieta dobrze zbilansowana BEZ GŁODÓWEK
3 ruch wszelkiego rodzaju
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Próbował ktoś może spalaczy tłuszczu? Słyszałem, że całkiem nieźle działają. Paru znajomych próbowało i sam byłem w szoku jak szybko udało się im spaść z wagi. To chyba całkiem niezły pomysł dla osób, które nie mogą zbytnio uprawiać sportów. Chociaż wiadomo, że najlepiej by było połączyć działanie takich suplementów z dietą i odpowiednią dawką ruchu. Ostatnio kumpel podesłał mi artykuł na ten temat: http://www.fabrykasily.pl/suplementy/fitlabs-badania-i-nowoczesnosc-przede-wszystkim Trochę rozjaśniło mi to obraz ich działania. Polecam poczytać bo ciekawy, a może akurat komuś to pomoże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żadne takie tabletki nikogo nie odchudzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie bardzo skuteczny jest spalacz tłuszczu uns fat off. stosuje od kilku lat i jestem zadowolona. https://uns.pl/pl/product/spalacz-uns-fat-off-90-kaps
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W ogóle nie wierze w działanie takich tabletek. Uważam, że więcej szkodzą, niż dają efekty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A młody jęczmień?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim najważniejsza jest mądra i zróżnicowana dieta, następnie motywacja. Nie ważne, że chudniesz wolniej niz inni ważne że działasz w tą stronę. Rozliczenie nastąpi dopiero przy efekcie końcowym. Trzecia rzecz to silna wola...wiadomo, że czasem chciałoby się rzucić to wszystko w diabli i zjeść czekoladę czy wielką pizze, ok można sobie pozwolić raz na jakiś czas na małą nagrodę ale pamiętajmy o głównym celu. Żeby przyspieszyć cały proces redukcji wagi warto pomyśleć np o sibutraminie, leku który który przyspieszy cały ten proces, a jednocześnie da kopa do dalszego działania. Osobiście mogę zaproponować Kasię, która odpowie Ci ewentualnie na wszelkie pytania, wytłumaczy czy doradzi (kom:739 202 359). 3maj się i powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy takie tabletki faktycznie pomogą schudnąć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi pomogło co innego ale nie będę robić reklamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek na odchudzanie Biphasic Slim. Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. 2 tydzień i zaczeła znacznie spadać waga, jak na mnie bomba. Wcześniej był z tym problem. Schudłam 10kg przez 6 tygodni kuracji, bez żadnych efektów ubocznych czy efektyu jojo. Jesli macie pytania czy wątpliwości dzwońcie/piszcie - Kasia (kom.739 202 359). Pzdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Hej, a stosowałaś może Reducer Thermo Extreme? Szukam kogoś, kto miał z nim do czynienia, bo do tej pory znalazłam jedynie opinie na jakiejś stronie http://odchudzanie-suplementy.pl/otylosc-rodzaje-ktore-rozrozniamy/. Bardzo będę wdzięczna za jakieś wskazówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na rynku w większości są niestety tylko suplementy diety, które jak wiadomo średnio działają. Ja po raz pierwszy zamawiając z internetu to się niestety nacięłam, strata pieniędzy i tyle. Dlatego ost dałam się namówić na zamówienie Sibutraminy ale na spółkę z koleżanką. Zamawiałyśmy od jednej z dziewczyn z forum - Marty, której ogłoszenie czasem się tu przewija na róznych forach, 792 631 684, marta.jawor@o2.pl . Ciężko na razie trudno stwierdzić czy to działanie leku, czy bardziej motywacja do lepszego odżywiania i zwiększonego ruchu ale waga jednak spada. Jestem dobrej myśli, zobaczymy co dalej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja myślę, że warto się po prostu wkręcić w ruch. Coraz więcej siedzimy. Praca - przy biurku siedzimy, po pracy - na sofie siedzimy, ze znajomymi - przy barze siedzimy xD Ale teraz tak na serio - więcej wychodzimy, żeby posiedzieć gdzieś indziej, niż w domu - w knajpie, w barze. Ja łączę zdrową dietę - sporo ograniczyłam mięcho i fast foody, które kiedyś uwielbiałam - teraz zupki, sałatki, nie mogę się wyrzec ukochanego pieczywa, ale na jakieś grzeszki można sobie pozwalać, jeżeli dbasz o ruch. Ja jakiś czas temu doszłam do wniosku, że zapiszę się na tańce! Zawsze chciałam się nauczyć salsy, ale przez długi czas nie miałam odwagi. W końcu namówili mnie tańczący znajomi i poszłam na swoje pierwsze zajęcia w Havana Si - jest na Orłowie chwilę od skmki, więc bez problemu można dojechać.

I teraz magia - bo nie tańczę tylko dwa razy w tygodniu jak jestem na zajęciach, ale też w Trójmieście jest wiele imprez tanecznych 2-3 tygodniowo spokojnie się znajdą. Idziesz na taką imprezę, kupujesz piwo no i pijesz je godzinę, bo cały czas ktoś prosi cię do tańca. Nawet impreza jest fajniejsza od kiedy zaczęłam chodzić na zajęcia do Tomka i Pauliny :D Polecam zdecydowanie taniec jako sposób na odchudzenie się, a jak ktoś chce się naprawdę mocno wziąć za spalanie to są też zajęcia fitness jak Total Bodymovement i tego typu rzeczy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myśle że naprawdę nie ma co sobie zawracać głowy suplementami diety, większość z nich nawet nie ma prawa zadziałać. To same cukry i wypełniacze. Z czystym sumieniem mogę polecić Natana (kom.575 078 383), u niego znajdziesz to czego szukasz. Powiem może jak to z mojej strony jak to wygląda. jestem osobą dość aktywną, lubię długie spacery, basen, fitness. Jestem raczej szczupłą osobą jednak denerwowały mnie pewne mankamenty jak boczki, fałdki czy oponka. Zaczęłam podpytywać się dziewczyn z siłowni, szukać w internecie i zdecydowałam się na zakup Efedryny, leku często używanego przez kulturystki/kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że jeśli zdrowe odżywianie nie pomaga, to warto odwiedzić lekarza. Problemy z wagą mogą mieć źródło w chorobach tarczycy chociażby. Warto to sprawdzić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie wierzę w zadne tabletki
Po za tym farmaceutka mi powiedziala ze one tak naprawde nie działają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogą coś pomóc na przyspieszenie metabolizmu ale tak naprawdę nie ma opcji, trzeba się normalnie odchudzać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj sporo jest tych suplementów na odchudzanie się. Pamiętaj jednak,ze są to jedynie suplementy i coś takiego nie będzie w stanie zastąpić aktywności fizycznej . Bo właśnie aktywność fizyczna jest najważniejsza w odchudzaniu się....

Jednak jeśli chcesz już coś takiego wprowadzić to polecam

chrom
błonnik
oraz taurynę: https://zdrowie.tvn.pl/a/co-to-jest-tauryna-dzialanie-skutki-uboczne-dawkowanie - która bardzo dobrze wpływa na naszą wydajność oraz zwiększa wyrzut insuliny w organizmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tabletki? One Ci nic nie dadzą! Konieczna dieta i ćwiczenia!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie chciałam stosować żadnych tabletek odchudzających, ale po licznych niepowodzeniach z ćwiczeniami, suplementami i cud dietami w końcu zdecydowałam się na Sibutramine 20mg o którym informacje i opinie znalazłam zarówno na forum, jak i u polecanej użytkowniczki marta.jawor@o2.pl . Nie będe ukrywać,że się trocję obawiałam zarówno działania leku jak i dostawy, czy nie zostanę oszukana, czy będzie wszystko ok. Na szcęście zarówno w jednym jak i drugim aspekcie wszystko było w porządku.Tabletki zwiększają tempo przemiany materii, powodują ubytek masy ciała, zmniejszą ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu, dostawa wzorowo, można najpierw sprawdzić zawartość i dopiero zapłacić. Każdemu który chce się pozbyć szybciej oponki, boczków, ogólnie zbędnych klogramów szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znam super naturalny sposób na zrzucenie kg. Jeśli chcesz mogę podesłać Ci link do produktów i do nich otrzymasz plan odżywiania. Produkty przebadane klinicznie przez światowe uniwersytety. Jakbyś była zainteresowana napisz gajkowska19natalia@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja myślę, że szkoda czasu na magiczne zioła, tabletki czy diety. sama mam za sobą walkę o wagę, tylko u mnie to było prawie 15 kilogramow nadwagi. byłam u psychodietetyka na morskiej w gdyni i bardzo polecam. Nadal czasami chodzę jak brakuje mi motywacji albo zaczynam wracać do starych nawyków i oni mnie pamiętają i nadal chętnie pomagają. szkoda zdrowia żeby kombinować z jakimiś cudami jeśli możesz załatwić takie rzeczy bez wysiłku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie się udało , Co do tabletek ziół i innych sposobów tego rodzaju nie wierzę w skuteczność . Ja zmieniłam sposób odżywiania. Jem obiady gotowane na parze. Są lekkostrawne więc nie ma problemu z przemianą materii. Ostatnio wprowadziłam soki z wyciskarki , są gęste więc z powodzeniem zastępują drugie śniadanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi pomógł xenical ze 111kg dziś 65kg można można
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nadwaga? dodatkowe kilogramy? Znam to, ale da się to pokonać. Nie jestem nastolatką, mam dzieci, prace, kłopoty, brak czasu, ale nie trzeba wcale być przy kości i winę za swoje sadło zwalać na cały świat... tak tak warto zadbać o siebie i czuć się super. Warto zacząć, nie załamywać się i trwać w postanowieniu na początek zrezygnować ze słodyczy, cukru i może smażenia, na konto gotowanego jedzenia lub duszonego, efekt murowany... Dodatkowo trochę poczytałam, popytałam i zdecydowałam sie na polecany wśród forumowiczek - Adipex Long. Jest to środek, który w znaczny sposób tłumi odczucie głodu i ułatwia w ten sposób ograniczenie jedzenia, a tym samym likwiduje zwiększone odkładanie tłuszczu. Pozwala on po prostu przestać myśleć o jedzeniu, oszukać organizm,który myśli że jest najedzony. Dla mnie to najskuteczniejsze rozwiązanie w walce z dodatkowymi kilogramami. Zamawiałam od jednej z dziewczyn z forum - Anity (kom.792 076 886) i szczerze moge polecić ten kontakt. Wszystko poszło szybko, łatwo i przyjemnie. Warto spróbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy takie tabletki coś dają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". Była nim Sibutramina 20mg. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu. Nie byłam zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. O dodatkowych kilogramach juz dawno zapomniałam, nie było efektu jojo itp Więcej informacji? agataliszka1@o2.pl, http://www.centrumfigury.byethost14.com powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już któraś osoba na tym forum pisze o tabletkach na odchudzanie.. ludzie, ogarnijcie się, chcecie mieć efekt jojo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem tego samego zdania. Trochę ruchu , zmiana sposobu odżywiania , małe porcje . Efekt murowany. Zaczynałam od posiłków gotowanych na parze. Do tego drugie śniadanie to sok - krem z blendera. Nawet kupiłam sobie porządny ,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I właśnie się mylisz. Efekt jojo to nie kwestia tabletek na odchudzanie (sama stosowałam Slimunox), tylko błędów w samym odżywianiu podczas odchudzania. Aby nie zanudzać, jak za mocno przykręcisz śrubę z kaloriami w stosunku do ilości która jest ci faktycznie potrzebna w bilansie dziennym (nie mylić z ilością pochłanianą wcześniej "in plus") tym większa szansa na efekt jojo. Suplement, o ile jest dobry to tylko wspomaga proces odchudzania i go przyśpiesza, np poprzez poprawienie metabolizmu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie potrzebujesz żadnych konkretnych "super tabletek". Niestety najczęściej one po prostu nie działają..Też kiedyś myślałam że są złote środki na odchudzanie. Koleżanka zabrała mnie do sklepu Elite Sport Food, tam dobrali mi odpowiednie suple, polecili siłkę i.. wiecie co? działa.. niczego więcej nie potzeba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a testowałyście https://novoslim.pl ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba najbardziej to zmiana podejścia, wytrwałość i ruch :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie!!! Nie ma czegoś takiego jak cudowne tabletki na zrzucenie 20 kg. Zdrowe odżywianie a nie magiczne diety i ruch na świeżym powietrzu to podstawa. Można włączyć do jadłospisu rzeczy pozwalające schudnąć, ale naturalne typu herbatka z pokrzywy na zatrzymanie wody i oczyszczenie i np. naturalny sok Noni na przyspieszenie metabolizmu, który można dostać na cieszsiezdrowiem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam się w pełni, również stosuję naturalny sok z Noni i znacznie polepszyła mi się przemiana materii. Na blogu cieszsiezdrowiem można znaleźć wiele ciekawych porad jak to stosować i na co działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja schudłam dzięki Laminine (laminina-opinie.pl) to nie są standardowe tabletki na odchudzanie ale dają fantastyczny efekt. Do tego oczywiście dołożyłam ćwiczenia 3 razy w tygodniu oraz jadłam mniej słodyczy i wyrzuciłam wszystkie fast foody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre działanie ma ten suplement https://klik.reducea.com/naturalna_metoda_2019 . Używam od miesiąca i mam pozytywne uczucia do środka chociaż jak kupiłam to nie nastawiałam sie na wiele. Ale koleżanka polecała tak wiec postanowiłam przetestować. Faktem jest że ubyło mi -3 kg. Z diety wyłączyłam białe pieczywo, słodyczęe - ogólnie ograniczam takie śmieciowe jedzenie i staram się codziennie pić duże ilości wody. .Waga jak na razie sukcesywnie spada. Tak naprawdę nigdy wcześniej nie stosowałam żadnej diety. Jest to dla mnie wszystko nowe

Czuje się jednak znacznie lepiej i lżej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Piperinox to suplement diety wspomagający odchudzanie i cechujący się niezwykle bogatą formułą, w skład której wchodzi aż 7 naturalnych składników. Kluczową rolę w kapsułkach odgrywa ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (BioPerine®), którego stosowanie prowadzi do spadku wagi. Piperinox stanowi unikalną mieszankę, którą docenią wszystkie osoby dążące do redukcji masy ciała.

Produkt wspiera proces trawienia, przyspiesza tempo metabolizmu, pomaga zachować prawidłowy poziom cukru we krwi oraz pozwala oczyścić organizm z toksyn. Wielotorowe działanie sprawia, że Piperinox docenią wszystkie odchudzające się osoby, bez względu na stopień nadwagi czy otyłości oraz prowadzony styl życia.Link do strony produktu odchudzanietoproste.blogspot.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto spróbować jakiegoś wspomagania, ale trzeba pamiętać, że same tabletki cudów nie zdziałają:) Ja mogę polecić Piperynę z Laventi, sama stosuję i sprawdza się bardzo fajnie. Ale do tego dieta + ćwiczenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również uważam, że dieta to podstawa na drodze do szczupłej sylwetki. Na początku drogi warto się również wspomóc preparatami, które wspomogą procesy metaboliczne i pomogą usunąć nadmiar wody z organizmu. Sama stosuję https://www.2beslim.pl/beslim/be-slim-aquaminum i jestem bardzo zadowolona z rezultatów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam w to nie wierzę. Wolę sprawdzić na https://www.menshealth.pl/ jakieś ćwiczenia i diety i rzeźbić ciało bez wspomagaczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, żadne tabletki nie pomogą w odchudzaniu niż własny ruch i zdrowa dieta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko trzeba łączyć. Ruch. Dietę. Jak i tabletki takie jak te: http://natural-diet.net/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem, najlepsze tabletki na odchudzanie masz na tej stronie: https://dietalux.wordpress.com/ (mi pomogły)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie,
Odchudzam się już od 3 miesięcy. Nie mam pojęcia jak ja to wytrzymuję. Mówić nieskromnie jestem z siebie dumny, tak jak i moja rodzina i znajomi bo efekty już widać.
Jednak powoli zaczynam podupadać na motywacji. Zdaje sobie sprawę, że czym dalej tym trudniej w procesie odchudzania. Jednak utrata wagi wyhamowała w ciągu 2 tygodni do absolutnego minimum, a niestety na brzuchy widać jeszcze ostatnią oponkę.
WIem, że dieta i ćwiczenia to absolutna podstawa, ale czy mogę je wzbogacić produktami podobnymi do tego https://znamprodukt.pl/piperinox ? Nie wiem czy piperinox będzie najlepszym wyborem opinie są różne, ale może znacie coś co faktycznie działą w 100%? Możecie coś polecić? Czy to pozwoli mi ponownie ruszyć z miejsca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę Ci z całego serca polecić https://golead.pl/p/rUXc/lZ2h/vVxm , ponieważ nie tylko pozwoliło mi to szybko schudnąć ale także utrzymać świetną sylwetkę i zdrowie co jest najważniejsze! Mam nadzieję że pomoże też to innym!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobrymi tabletkami okazały się dla mnie akurat figgurena. Stosowałam je nie przerwanie przez 3 miesiące. Tyle trwa pełna kuracja. Początek słaby ale koniec genialny. Spadek wagi bliski 15kg po pełnej kuracji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja preferuję naturalne suplementy wspomagające. Też chciałam pozbyć się zaledwie paru kilogramów, a mimo moich starań efekty były znikome, dlatego postanowiłam wspomóc swój organizm. Chciałam wypróbować naturalny produkt, a jednocześnie nie wydać fortuny gdyby się okazało, że takie rozwiązanie mi nie pomoże, dlatego skusiłam się na https://www.2beslim.pl/beslim/be-slim-garcinia-cambogia i tu spotkało mnie przyjemne zaskoczenie ;) Po tych tabletkach miałam znacznie mniejszy apetyt, zwłaszcza na słodycze do których mam słabość. W połączeniu z codzienną dawką ruchu, dzięki temu suplementowi kilogramy leciały same
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

Polecam moj profil z preparatami https://www.facebook.com/pawel.gil.391
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma tabletek, które odchudzają. Najważniejsza jest dieta, potem aktywność fizyczna. Zapisz sobie wszystko co jesz, żeby potem móc to przeanalizować. Może spożywasz za dużo węglowodanów? A to one powodują przede wszystkim tycie. Ważne jest też, żeby sprawdzać skład każdego produktu, który się spożywa, bo w większości jest dodawany cukier. Owoców też nie można jeść dużo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sama odchudzałam się tabletkami z tej strony: https://schudnijmyteraz.wordpress.com/ - 15 kg bez efektu jojo :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

Ja piłam shaki odchudzające, do tego ćwiczenia i będziesz miała super wymodelowane ciało. https://vlodarczyk.myduolife.com/shop/products/120/1196,shape-code-slim-shake-750g.html?__language=pl

Przebadane klinicznie i bardzo smaczne️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

baaaardzo proszę o pomoc i wypełnienie w wolnej chwili
https://forms.gle/z6Wz9Yh7o478irKr6
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiam się nad kroplami kanabialica dużo o tym się pisze, że niby Rozenek po ciąży na tym schudła . Kiedyś stosowałam olejki konopne intense cbd 10 % na stres i bezsenność i mi to pomogło. W tej kanabialicy też jest to CBD..... Może ktoś próbował i już ma jakieś efekty??
tu znalazłam ten produkt https://konopiafarmacja.pl/olejki-cbd-cbg/275-kanabialica-krople-na-odchudzanie.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam! Jeśli chce Pani zredukować swoją wagę o kilka kilogramów, utrzymać lub zwiększyć masę mięśniową to zapraszam do rozmowy. Jestem Trenerem Odżywiania, pomogę Pani w dążeniu do zamierzonego celu oraz pokażę jak łatwo i bez odejmowania sobie jedzenia można to spełnić.
Jeśli jest Pani zainteresowana moją wiadomością to zapraszam do kontaktu mailowego:
p.lewandowsk93@wp.pl
Pozdrawiam
Paweł Lewandowski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozenek to sztuczna baba . Tam chirurg polecial po calosci . Ja sie zapopatrzam w tym sklepie https://webep1.com/go/83ed9d3565 ale i tak blant najlepszy. Tylko wtedy gastro sie wlacza i cale odchudzanie idzie w .... 11% na pierwsze zakupy z kodem WITAJ. pisze na 1 strone. zeby nie przeoczyc.Na dzien chlopaka i Walentynki byly kody znizkowe. Czekam zeby zlozyc zamowienie do dnia kobiet. Mysle ze dadza jakas znizke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zaopatrzam sie w tym sklepie https://webep1.com/go/83ed9d3565 Dla nowych klientow na kod WITAJ 11% znizki. Żeby nie przeoczyc.Ale ja czekam do dnia kobiet z zamowieniem , bo tez napewno dadza jakis kod.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ona jedna. Kupiłam z ciekawości na razie 2 opakowania nie wiem czy to placebo, ale po 2 dniach schudłam 1,9 kg. Ktoś pisał na innym forum, że tak się dzieje bo te krople najpierw ściągają nadmiar wody z organizmu, a później odtłuszczają tak po około tygodniu. Co do odtłuszczania chodzi oczywiście o tłuszcz trzewny bo jak mamy jego nadmiar to potem powstają boczki i grube uda. Nie jest jakieś skomplikowane podawanie więc sobie potestuje, mój cel to 10 kg. Jeżeli tempo odchudzania się utrzyma no to powinnam to zrobić w przeciągu 7-8 dni. Ale tez ktoś inny pisał, że u niego dopiero po 5 dniach się zaczęło odchudzanie i w miesiąc schudł 7 kg. rekordzistka 30 . Zapowiada się dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej . Na poczatek fajnie miec dobra wage . Ja uzywam tej https://tiny.pl/r4fzx. teraz ma super promocje akurat . Co do tabletek na odchudzanie , zadna ne sprawi ze kilogramy znikna, ale moga bardzo pomoc w polaczeniu z dieta , lub wysilkiem fizycznym. Niestety cudow nie ma. Zawsze waryo wspomoc sie jakim suplementem . Ja np. sprawdzilam rozne tabletki az trafilm na odpowiednie , po ktorych sie super czuje. Mam duzo energi . Pozdrawiami trzymam kciuki. Wrzucam Ci link do tej apteki w ktorej sie zawsze zaopatrzam https://webep1.com/go/b184c4465 link do tych tabletek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapomnialam dodac ze uzywam jeszcze tego https://allgo.xyz/link/733/17191199
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tabletki na odchudzanie?

Hej jeżeli jesteś zainteresowa tabletkami na odchudzanie, zapraszam do kontaktu priva kasiaed1@wp.pl
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie dobre tabletki wspomagające odchudzanie powinien przepisać lekarz. Eksperymentowanie w tym zakresie nie jest zbyt bezpiecznym pomysłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odchudzanie to pracochlonny proces. Wymaga zaangazowania i cierpliwosci. Sama bylam na rozdrozu po trzech ciazach i wiem jak jest ciezko sie zmobilizowac i zdrowo jesc. Dlatego zdecydowalam sie na odchudzajace koktajle, to mega ulatwilo mi sprawe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co to sa za koktajle? chce schudnac do wrzesnia ok 10 kilo da rade na nich?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Da rade jesli wezmiesz sie na porzadnie w sensie nie po łebkach i nie po troche tylko całą soba. Zamów sobie na poczatek taki pakiet na 4 tyg z https://chiashake.pl/ i wtedy spozywasz tylko to, nie jesz zwyklych obiadow bulek slodyczy itd, nie czujesz glodu bo koktajle sa syte i po miesiacu zobaczysz juz efekty, a jak bedziesz kontynuowac to i efekty wieksze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

papierka wlasnie dgdzies czytalam o tych koktajlach fajnie ze wspominasz bo sie zastanawialam jak to dziala czy to jest dodatek czy zamiast itd :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przez takie tabletki możesz rozwalić sobie żołądek. Na początku zadbaj by twój metabolizm się poprawił. Bardzo fajne suplementy na metabolizm masz tu https://mynarum.com/narum-mumio-200mg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka razy próbowałam tabletek na odchudzanie zero efektów, nawet 0,5 kg nie schudłam, a nawet przytyłam hahaha. Zamiast faszerować się jakimiś dziwnymi specyfikami lepiej przejść na dobrze dobraną i smaczną dietę. Od kilku miesięcy jestem na diecie 1:1, kiedyś nazywali się dieta cambridge. Wreszcie widzę efekty, a posiłki są serio smaczne i często zapominam, że jestem na diecie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli poszukujesz czegoś naprawdę skutecznego - dobrze jest znaleźć coś wyjątkowego jak https://duolifesklep.pl - mają bardzo szeroką ofertę. Rewelacyjny sklep z szerokim asortymentem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja niekoniecznie tabsy, ale szukam jakiś naturalnych sposobów na przyspieszenie metabolizmu. Moje pytanie brzmi następująco, trafiłam na coś takiego http://psychologia-pozytywna.pl/5-sposobow-na-przyspieszenie-metabolizmu/ Stosowałyście może któryś z tych sposobów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie stosuj żadnych tabletek - zacznij za to się zdrowo odżywiać. I jedz tyle, aby Twój organizm nie dostawał więcej kalorii niż powinien. Możesz skorzystać z cateringu dietetycznego. Warszawski Wikt posiada ciekawą ofertę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Totalnie polecam my best slim - suplemetny wspomagający walkę z utratą kg. U mnie sprawdza sie naprawde dobrze, do tego opanowal moj apetyt. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tabletki nic nie pomogą, jeżeli nie zaczniesz się racjonalnie odżywiać (racjonalnie, a nie nie jeść wcale). Sport też nie zaszkodzi. I wtedy łykanie tabletek nie będzie koniecznie potrzebne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomogą, pomogą. Zależy jakich tabletek używasz, bo jeśli sa to suplementy to masz rację, one nie pomogą. Ale jeśli to są leki na receptę zarejestrowane do leczenia otyłości jak Saxenda czy Mysimba, to naturalnie, że pomogą. Odrobina sprytu i można dostać legalnie od lekarza receptę np. https://lekarzonline.eu/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim, zanim się zdecydujecie na konkretne, warto je wcześniej poznać. Ich skład, działanie, opinie o nich. Im większa wiedza tym lepiej. Przydatne są też rankingi, np.: https://zbijamywage.pl/preparaty-wspomagajace-odchudzanie/najlepsze-tabletki-na-odchudzanie-top-3/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej zmienić nawyki żywieniowe, żeby nie było efektu JOJO i nie trzeba było jeść te tabletki cały czas. Ja jestem zdecydowanie przeciwnikiem tabletek. Więcej informacji na moim kanale na YouTube
W filmie opowiadam jak zmieniłem swoją sylwetkę i pomogłem koleżance w odchudzaniu, która do tego rzuciła jeszcze palenie papierosów. Zapraszam po wiedzę na moim kanale YouTube https://youtu.be/I9vOsOTgjRs
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej!
Może zamiast od razu faszerować się tabletkami najpierw pomyśl o podstawach.. To przesłanie główne dla innych dziewczyn, które chciałyby szybko zgubić kilogramy. Nie ma nic na szybko.. a jeśli bardzo szybko schudniesz to licz się z efektem jojo, niestety, ale tak to działa. Zastosuj deficyt kaloryczny, zadbaj o aktywność fizyczną, zdrową dietę.. a efekty stopniowo będą się pojawiać. Jeśli nie wiesz jak schudnąć bez ćwiczeń to dołącz do programu Zdrowe Odchudzanie 2022 refundowanego z Europejskiego Funduszu Wsparcia. Efekty na pewno przyjdą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem skąd brać takie tabletki. Może lekarz zapisze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jednak jestem zwolennikiem konsultacji z dietetykiem, moge Ci polecić świetnych specjalistów z Projekt Zdrowie - https://projektzdrowie.info/. Może być tak, że nie widać efektów bo masz jakieś dolegliwości zdrowotne (niekoniecznie musi to być choroba), albo źle dobraną dietę. Tutaj akurat masz pierwszą konsultację bezpłatną więc możesz dowiedzieć sie więcej na temat współpracy, więc tym bardziej warto skorzystac z pomocy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W filmie opowiadam jak zmieniłem swoją sylwetkę i pomogłem koleżance w odchudzaniu, która do tego rzuciła jeszcze palenie papierosów. Zapraszam po wiedzę na moim kanale YouTube https://youtu.be/I9vOsOTgjRs
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja może niekoniecznie o tabsach, ale zainteresował mnie mocno temat naturalnych spalaczy tluszczu (wiadomo, np. chili). Co myślicie na temat ich mocy i właściwowsci. Faktycznie są tak skuteczne (potwierdzenie tej tezy znalazłam m.in. tutaj: https://di.com.pl/jak-dzialaja-spalacze-tluszczu-i-czy-warto-je-stosowac-66119
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To sprawdź sobie to rozwiązanie: https://www.lm.pl/aktualnosci/informacja/132492/nutrigo_lab_burner_-_spalacz_tluszczu_dla_osob_aktywnych_opinie_efekty_i_sklad
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może warto rozważyć zabiegi wyszczuplające? Cudów nie zrobią, ale pomagają zmniejszyć ilość komórek tłuszczowych, a zatem też masę ciała. Ja korzystałam z kriolipolizy w Perfect Look Clinic (https://perfectlook.clinic/) i naprawdę widzę efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zabiegi jak najbardziej i ja również jestem żywym dowodem na to, ze kriolipolizie można wyglądać na prawdę lepiej od razu po zabiegu, co prawda nie znam tego salonu, o którym piszesz, ale robiłam w love my skin w Szczecinie i po prostu polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najważniejszą rzeczą jest regularność w posiłkach. Dietetyk Lublin Monika Popik (https://lublin-czechow.projektzdrowie.info), poradziła mi również bym wypijała przynajmniej 2 litry wody codziennie w równych odstępach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, też jestem zdania że najlepsza dieta to MŻ (mniej żreć :D) samej to trochę trudne gdy chodzi się po sklepach i widzi tyle smakołyków. Najlepiej żeby w odchudzaniu pomogli profesjonaliści. Poprzedniej wiosny miałam problem ze zrzuceniem zimowych zapasów i wtedy trafiłam do https://siejezdrowo.pl/dieta-pudelkowa-pila/ . Świetna sprawa, mają zarówno dania mięsne, wege ale i słodycze dietetyczne, a co najważniejsze brak efektów jojo. Dziś jadam ich posiłki z czystej przyjemności, zwłaszcza że bardzo lubię słodycze a ich dodatkowo są zdrowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stosuje suplementy http://uart.pl/duza-skutecznosc-suplementow-terranova/ osiągniesz swój cel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam temat, może kogoś zainteresuje: https://zbijamywage.pl/preparaty-wspomagajace-odchudzanie/najlepsze-tabletki-na-odchudzanie-top-3/Dla kobiet, które chcą sobie pomóc;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żadne tabletki, samemu chudłem 15 kg samą jazdą na rowerze. Nie trzeba niczego po za rowerem dowolnym i aby z niego korzystać

https://www.youtube.com/watch?v=xyM_lkk3O4M

Tutaj facet to omawia i to mi pomogło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie kupuj tabletek na odchudzanie. Naprawdę najlepiej sobie zrobić kurację ziołową...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma tabletek odchudzajacych to sciema
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na odchudzanie fajnie działa mango afrykańskie. Tutaj znalazłem ciekawy artykuł na jego temat https://www.imbio.pl/pl/n/238
Polecam także zakupy u Pana Biolesława! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj od razu mogę polecić dietę pudełkową! Jeżeli tylko finanse pozwalają warto zainwestować w to i wytrzymać. A nie jest tak trudno bo jedzonko smaczne.
U mnie najlepiej się sprawdziił https://fooddesign.pl/, ale warto potestować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja stosuje Slimcea. Otwieram 3 miesiąc odchudzania i już ponad 14kg mniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy kto chociaż raz był na redukcji wie, że kluczowe jest spalanie tkanki tłuszczowej. Pierwsze kg sprawiają, że wpadamy w euforię, ale to zwykle tylko ubytek wody. Dopiero później zaczyna się właściwe odchudzanie. Mi łatwiej idzie gdy biorę tabletki Forte Pharma Xtraslim 700, nie mam wtedy napadów głodu na słodycze. Wiem, że różnie mówią o suplementach na odchudzanie, ale w przypadku tych kapsułek wystarczy spojrzeć na skład i od razu widać, że będą skuteczne. Glony wakame, chrom, cholina i kurkuma to naprawdę mocne składniki, jestem pewna, że dadzą efekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuje http://uart.pl/duza-skutecznosc-suplementow-terranova/ jestem zadowolona,naprawdę warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma czegoś takiego jak tabletki na odchudzanie. Jeśli spada po nich wada to pewnie pozbywasz się jedynie wody. https://totemat.pl/najlepsze-aplikacje-do-odchudzania-na-telefon-100-bezplatne/ Odchudzanie to takie sam proces jak tycie - albo dieta albo ruch albo jedno i drugie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tabletki to naprawdę kiepski pomysł. Uważam, że warto stosować tylko najlepsze specyfiki. Takie, które nam pomogą. Dobre recenzje można znaleźć na https://lepszaforma.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś ma może opinie na temat tabletek odchudzających Fatoslimin? Ostatnio trafiłem tutaj https://fatoslimin.edu.pl/ i zastanawiam się nad zakupem. Nie są tanie, ale w necie opinie na ich temat są bardzo dobre. Ktoś testował?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja schudłam bo pomogło mi to: https://fituroda.pl/jak-keto-matcha-blue-moze-pomoc-w-utracie-wagi/ suplement odchudzający to doskonała alternatywa dla osób, które chcą osiągnąć swoje cele odchudzania, ale nie mają czasu ani energii na regularne ćwiczenia i dietę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tabletki na odchudzanie nie istnieją. Istnieje za to dieta i odpowiednia dawka ruchu. Wskakuj w leggisny bezszwowe Moove Wear https://moovewear.com/legginsy-bezszwowe/ i zacznij od szybszych marszy co dwa dni. Póżniej jak dasz rade lekki trucht. I jeżeli sama nie umiesz sobie poradzić z jedeniem, ile jeść i jak to najlepiej zainwestować w dietetyka. Naprawdę pomoże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chcesz zastąpić n np przekąskę to zrób koktajl który lubisz np banan jabłko jakiś jeszcze owoc nasiona chia lub inne rzadnej sztucznej sproszkowanej koktajle pij jeśli lubisz one dostarcza witamin ale nie licz że wspomogą odchudzanie żeby schudnąć trzeba być na.deficycie kalorycznym
Od siebie polecam również herbatki oczyszczająće od ojców Bonifratrów:
https://produktybonifraterskie.pl/kategoria-produktu/herbaty-ziolowe/
Skutecznie wspomagają odchudzanie. I poprawiają przemianę materii.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamiast tabletek wykorzystaj naturalne produkty. Rzuć okiem tu https://ouritsumatcha.pl/ Herbata matcha od Ouritsumatcha to naturalna herbata pochodząca z liści herbaty Camellia sinensis, która została starannie przetworzona w formie proszku. Ta wyjątkowa herbata jest bogatym źródłem antyoksydantów, zwłaszcza katechin, którym przypisuje się wiele korzyści zdrowotnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kosmetyki na lato (28 odpowiedzi)

Jakie stosujecie kosmetyki na lato? Zależy mi przede wszystkim na dobrych kremach nawilżajcych,...

przedłużanie włosów w 3mieście (5 odpowiedzi)

witajcie, poradzcie proszę gdzie można przedłużyć włosy? sprawdzony salon/fryzjerka dzięki...

jak schudnąć... :( (186 odpowiedzi)

Dziewczyny poradzcie cos bo juz nie mam sily... Byłam ostatnio na tym całym Dukanie ale nic waga...