Tak zwany pensjonat vel Pokoje gościnne u Jacka - Ostrzeżenie

Temat dostępny też na forum: Hydepark
Uwaga ostrzegam przed tak zwanym pensjonatem "Pokoje Gościnne u Jacka" Ten budynek nie jest i nie może być pensjonatem. nie ma na to koncesji i nie spełnia wymogów.
Spałam tam ,kiedy Zarządca tych pokoi rozstawał się z właścicielem i przypadkiem słyszałam całą rozmowę. Myślałam że to jakaś ukryta kamera, ale jednak nie. Zaczęłam szukać innych noclegów, ale stwierdziłam, że to wytrzymam, bo noclegów równej kategorii nie ma a kasę już wpłaciłam. Widząc pieniactwo Pana Darka właściciela przy rozliczaniu stwierdziłam, że jak poproszę o zwrot to gotów mnie pobić albo co. Usłyszałam jak rozmawia z pracownicą sprzątającą pokój po gościach, którzy wyjechali mówi że nie trzeba myć prysznica bo jest czysty. Brrr. Wstrząsnęło mną. Przecież dezynfekcja po gościach to podstawa. Innym razem usłyszałam jak poprzedni zarządca domagał się zwrotu swojej pościeli i odkrył, że ten Pan Darek pierze tę pościel w domowej pralce i kazał pracownicy prasować żelazkiem. Matko przecież środki muszą mieć certyfikat i to musi być
maglowane. Potem poszłam do tego poprzedniego gospodarza, bo to on jeszcze mnie przyjmował. Zaprosił mnie na kawę i wtedy dowiedziałam się jeszcze więcej przerażających rzeczy. P. Darek to facet bez zielonego pojęcia o prowadzeniu tego rodzaju działalności. Budowlaniec. Do tego kiepski budowlaniec, bo zrobił remont i przeróbki
budynku bez zezwoleń i z tego co widać gołym okiem popełnił kilka przestępstw budowlanych. Jak ktoś się
dopatrzy to zamknie mu ten przybytek i goście będący tam na noclegach będą musieli szukać sobie na prędce
coś innego. To szok dla takich gości. Naprawdę jak możecie to szukajcie czegoś innego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Tak zwany pensjonat vel Pokoje gościnne u Jacka - Ostrzeżenie

Gdańsk Ul. Księdza Robaka 5. To adres jakby ktoś miał już tam rezerwację.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tak zwany pensjonat vel Pokoje gościnne u Jacka - Ostrzeżenie

Mój kolega z żona i córką spał właśnie u tego gospodarza jak piszesz. To pokoje za ścianą. Słyszeli co nie co. Ten Darek to taki niski łysy w okularach? Jeśli tak, to ten cały Darek to niezły kretyn. Kolega chciał mu nieco wytłumaczyć,że północ to czas ciszy, bo ten strasznie głośno się wydzierał pod drzwiami i obudził im dziecko. Tam pod trójką, to pracuje jako wolontariusz nasz wspólny kolega i to on powstrzymał go przed interwencją. Powiedział, że Darek jest pijany i że już będzie spokój, bo chyba udało mu się go uspokoić. Swoją drogą, to niezły psychol z tego Darka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tak zwany pensjonat vel Pokoje gościnne u Jacka - Ostrzeżenie

a wiesz co to jest numer ip, bejbe? spoko, ja z samotności też regularnie gadam sam ze sobą. ale nie narzekam, bo lubię samotność
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tak zwany pensjonat vel Pokoje gościnne u Jacka - Ostrzeżenie

mieszkamy w jednym bloku na jednym routerze i faktycznie czasem z nudów gadamy przez forum. hehehehe Też to zauważyłam. Ale Beka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tak zwany pensjonat vel Pokoje gościnne u Jacka - Ostrzeżenie

Witam.
Kasiu strasznie mi przykro, że musiałaś tego słuchać. Przepraszam, że Cię na to naraziliśmy. Niestety to co się tam wydarzyło to jest poza naszym wpływem. Zerwaliśmy z tym człowiekiem współpracę, bo okazał się niezrównoważonym osobnikiem z jakąś usterką roszczeniową w głowie. Ciekawy przypadek swoją drogą. Oświadczam także wszystkim, że my z tym Panem nie mamy nic wspólnego i wszelkie pomyłki adresowe nie są naszą winą. Myślę że nie ma co tu się rozpisywać, bo książkę można napisać na temat tego osobnika. Nie chce więcej żadnych scysji z nim, bo to działa negatywnie na moją żonę i opinie o nas.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tak zwany pensjonat vel Pokoje gościnne u Jacka - Ostrzeżenie

Chory wątek!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tak zwany pensjonat vel Pokoje gościnne u Jacka - Ostrzeżenie

powiem więcej. wątły chorek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tak zwany pensjonat vel Pokoje gościnne u Jacka - Ostrzeżenie

Tłusty wąsacz z Charkowa?
(że tak pozwolę sobie na swobodną interpretację).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Tak zwany pensjonat vel Pokoje gościnne u Jacka - Ostrzeżenie

Hehe. Może i wątły ale tam faktycznie jest coś nie tak. Gość chciał wiedzieć cały nasz plan dnia. Co go obchodzi gdzie jedziemy i o której wracamy. Jakiś chory. Jak się trząsł jak mu powiedzieliśmy że zapłacimy wieczorem. Jak się wzburzył. Taki biznesmen a pościelił łóżka bez prześcieradeł. Prysznice ciekną i nie były chyba dezynfekowane i myte.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tak zwany pensjonat vel Pokoje gościnne u Jacka - Ostrzeżenie

Słuchajcie. To jakiś oszołom, ten z tych pokoi u Jacka. Na reklamie ma ze wszystkie miejsca po 55.00 a jak przyjechałem to już było po 85.00. Najlepsza jest pościel z kory. hehehe. On chyba oszalał. Taka pościel nie może być maglowana a co za tym idzie nie do końca zdezynfekowana. on chyba nie wie, że nie wolno takiej pościeli dawać na wynajmowane noclegi. Sanepid by to zaraz zakwestionował. Najlepsze jest to, że on się reklamuje jako nowo wyremontowany pensjonat. Hehehe. Gość ma wyobraźnię kosmiczną. Pensjonat bez kuchni, jadalni, knajpki, recepcji itd. No beka. najśmieszniejsze, że tam wciąż trwa budowa i pełno sie wala jakiś bliżej nieokreślonych przedmiotów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tak zwany pensjonat vel Pokoje gościnne u Jacka - Ostrzeżenie

Słuchajcie. Pojechałem tam bo było ogłoszenie że za 500 zł jest pokój z dostępem do kuchni. No wszystko ok tylko łóżko zajmuje ponad połowę pokoju. z tego co zostało w tym małym pokoiku, to połowę zajmuje Kabina prysznicowa z jedną ścianą. Stoi jeszcze okrągły stolik dwa krzesła i w rogu ściany półka na TV, którego brak. To wszystko zajmuje tyle miejsca, że ledwo poruszasz się po pokoju.Teraz gdzie miejsce na jakąś szafę i może coś z szufladami? A gdzie się uczyć? Jeszcze lepiej wyglądają pokoje na poddaszu. W jednym to trzeba chodzić prawie na czworaka. Pomieszczenie kuchenne jest oczywiście, ale w piwnicy i takie małe że ledwie dwie osoby tak mogą gotowa, a pokoi jest ponoć 8. To są fajne pokoje na tak zwane krótkie pobyty, ale nie na wynajmowanie na dłuższe okresy. Gość chyba lekko nie ma pojęcia co oferuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dondalska:))

Witaj Kasiu kochana się Było w domu pokoje super !!! ale cos kiedy ale co Jak masze w domu Daj tak kochana się Adres ale cos kiedy tak kochany ze wiesz........ cos wieze.......... tylko masz w domu tylko i urodziny 24 lat na Wasztocy nasze juz się ale cos kiedy Byłam super ..pokoje jest ... co Jak tak tym tylko tam jak zycznia Adam Malysz?? tak tak wiesze u kiedy 6mas5 to kiedy taki 700 juz Ciebie tak kochana się :) to pozrawiam cię Pracytam kiedyt Ciebie tak juz nic a pozrawiam A TY ale cos kiedy kochanie zycznia urodziny 20;30 tam z tylko z wiesz.. pozrawiam Adam się tylko i juz byłam się pogoda pada decz........ i na Osrodek Ogródek masze.. tak z wiesze ..........3 cos 700% ale cos kiedy tak zycznia ale cos masze Ciebie:)) to ja się kidy w domku i pokoje Tylko z ciebie 30 i tym 30.cm ale cos !!! to jak się powiesze tylko masze że:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dorotka

Jak masze pogoda pada decz Osrodek na Ciebie tylko moze wiesze ale cos wiesze w domu nasze kochanie pogoda A tY ale cos kiedy tak Rodzinkow tak ale cos Ciebie takj masze nie .............. Ciebie tak kochanie gg nie tak ale cos kiedy tak pozrawiam cię tak juz serce .
Tak ale cos kiedy Ciebie 54 Cm

JAK kochanie ale cos to pogodsa powiesze dzieci ale do kochanie)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

dorotka

Jak masze khanie ale cos kiedy tak pozrawiam Jacek kochana w domku pogoda w szkoda ? jak ale cos kiedy 62 cm ja się ale A tylko dla z w domku masze to kiedy go pozrawiam - cos iedyy tak Ciebie tylko masze dzieci do SZKOŁY tak klasa co w domku pozrawiam cię 80;30 ale cos kiedy tak masze tylko kiedy tak z cię . serce ale co i i A Walentynki.
to kiedy tak ale cos masze daj ale pogoda 34 ale cos kiedy takiego masze gg nie bo jak moze w szkoda Ato.. wiesz 30 Ato masze juz nie tak ale cos moze tylko masz w domku tylko masz w 20 i urodzny tak 24 latL::) to kiedy ze szkoda ale w szkoły..... Byłam Ciebie tylko masze Adam Malysz dzieci ŻONJE tak :)) to ja się szkoly to tylko życznia Dorotka Dondalska))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3