Taka sobie

Witam, właśnie w tym roku kończę tę szkołę, i po 3 latach śmiało mogę powiedzieć że szkoła jest średnia. W podstawówce miałem same 4-5 tutaj z niektórych przedmiotów mam ledwo 2... Pani od matemtyki kompletnie nie potrafi uczyć, nikt z klasy nic z niej nie potrafi, a dowala nam co rusz nowy materiał, i nie stara nam się nic wytłumaczyć... Na szczęście są jeszcze tacy nauczyciele jak Pan od geografii, historii, Pani od Polskiego również bardzo wymagająca, ale przez to sporo z niej potrafię. Niestety dyrektorka kompletnie nieudana, nie interesują ją uczniowie, tylko własnie sprawy. Np w poprzednim roku chciała zwolnić najlepszego nauczyciela z całej szkoły, chodź nikt tego nie chciał... Dzieciaki zrobiły protest razem z rodzicami, i chyba się wystraszyła. Jednym słowem szkoła średnia... Nie polecam trafić na niektórych nauczcieli bo dzieciaki które nie będą się uczyć po 2h dziennie, nie wyrobią z tematem :) Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Taka sobie

A z kim miałeś matmę, historię i polski? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Taka sobie

Ja wrażenia mam całkiem inne. Ukończyłam 20tkę dwa lata temu. Czasy gimnazjum wspominam bardzo dobrze. Grono pedagogiczne było zawsze przychylne uczniom ,poziom dosyć wysoki ,więc w liceum praktycznie bazowałam na tym czego nauczyłam się w gim. Dużo dały mi wymiany uczniowskie ,które w G20 są na porządku dziennym.

Pozdrawiam pana Stefana od WF-u ;)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1