Talosi

Temat dostępny też na forum: Ujeścisko
Dwa budynki wielorodzinne staną na działce położonej u zbiegu ulicy Świętokrzyskiej i alei Vaclava Havla. Niedaleko osiedla jest pętla tramwajowa, są przystanki autobusowe, przebiegają też nowe drogi - al. Havla czy Trasa WZ. Szybko dojechać można stąd zarówno do centrum Gdańska jak i wyjechać na trójmiejską obwodnicę. W sąsiedztwie jest pełna infrastruktura: są szkoły, przedszkola i ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

obsługa

zainteresowało mnie osiedle Talosi i aby sprawdzić czy mogę sobie pozwolić na zakup mieszkania skontaktowałam się z działem kredytowym firmy Ekolan. Stanowczo odradzam "usługi" jednej z pań. Od tygodnia mam z tą Panią kontakt i nadal nie udało mi się poznać oferty bankowej. Mam wrażenie, że przeszkadzam tej Pani. Szkoda bo dział kredytów poleciła mi koleżanka ale korzystała wtedy z pomocy innej Pani - i była bardzo zadowolona
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Byłoby super ale...

Zapowiada się fajne osiedle szkoda tylko, że działka bezpośrednio sąsiaduje z pętlą tramwajową... to tak jakby praktycznie na tej pętli mieszkać, mało komfortowe. Dla mnie to zupełnie skreśla tą inwestycję.. a szkoda...
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 20

budynki powstaną na miejscu fermy po lisach - bleeeeeeeeee
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 23

Kamil

Budynek jest wkopany tak głęboko że żadnych lisów juz nie ma .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jeszcze nic

z wyższych pięter będzie się rozciągał piękny widok na wysypisko śmieci
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 24

On

Co ty piszesz tam żadnego wysypiska śmieci nie widać chyba jest pod twoimi oknami .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ze obok jest petla to tak naprawde nic w prownaniu z tym, ze z drugiej strony osiedla powstaje market piotr i pawel z innymi lokalami uslugowymi, wjazd na osiedle ma byc wlasnie przez parking tego marketu (!!). Nie wiem kto chcialby sluchac dzialania urzadzen klimatyzacyjnych i innych umieszczonych na dachu marketu siedzac z kawka na balkonie. Ale to tez jeszcze nic - za kilka lat zacznie sie budowa nowej swietokrzyskiej, ktora bedzie przebiegac zaraz obok osiedla i po ukosie dolaczac sie do havla. szum dwupasmowki, to jest to!to wszystko niestety przekresla cala inwestycje. A mialo byc tak fajnie. Skandynawia to na pewno nie jest.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 11

Kiepski widok

Mieszkania od strony PiP maja okna prosto na ścianę
Sklepu . masakra ciemno i z pewnością głośno od wentylacji sklepowej która jest zazaz przy oknach
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

To prawda, ale...

... te mieszkania (na parterze) są tak duże (70m2), że okna również są z drugiej strony budynku, a ponadto od strony PIP 4pomieszczenia, to pomieszczenia gospodarcze (piwnice) oraz tzw KidsClub. Chociaz fakt, ze mieszkania na 1 piętrze, wystawione sa od razu na działanie rur/klimatyzatorów, co może być dla Dewelopera trudności w ich sprzedaży
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hakunamatata

miala być nowa jabłoniowa, nowa politechniczna, nowa świętokrzyska....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Talosi

Od pętli tramwajowej oddziela jeszcze budynek handlowy gdzie będzie m.in Piotr i Paweł.. przerażającą bardziej opcją jest planowana nowa świętokrzyska ..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dla mnie ok

Pytanie kto czego szuka. Dla mnie ta pętla to plus . Nie trzeba gnać kilometr do przystanku i walczyć o miejsce siedzące . Wychodzisz z bloku i masz super komunikację pod nosem z całym Gdańskiem.
Fajna lokalizacja pod wynajem. :)
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 3

Miejsce ciekawe okolica średnio ciekawa

Jak to bywa z developerami nie wszystko mówią a potem będzie płacz oszczędnych że mają klimatyzator hałasujący , super gorące powietrze wdmuchiwane do mieszkania.
Wjazd na parking utrudniony, hałas z pętli tramwajowej.
Nie lepiej się rozejrzeć na ładnym osiedlu obok z terenami zielonymi cena zbliżona.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

czyzby konkurencja?

Ciekawe jakie konkurencja ma na mysli osiedla?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zadna konkurencja,te osiedle to porazka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jak mozna mieszkac w blokach stojacych przy markecie!!! Jak trzeba byc zdeterminowanym,zeby kupic mieszkania w takim beznadziejnym miejscu!Fakt mieszkania byly tanie ale bez przesady mozna bylo cos fajnego znalezc i jeszcze ten smrod z szadolek to jest zenujace przed domem wielki sklep i petla tramwajowa wspolczuje mieszkancom tego wielkiego dziadostwa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Kup sobie dom w Baninie jak ci sklep i tramwaje przeszkadzają i spędź resztę życia w aucie :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mieszkam od dwóch lat i jest cudownie. Wszędzie blisko, sklep pod nosem i komunikacja. 200 m z tylu tereny zielone.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0