Tani lekarz medycyny pracy

Witam gdzie tanio mogę udać się do lekarza medycy pracy. Zależy mi też na czasie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

w kazachstanie powinno być taniej niżu nas
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Leczysz tam nogi czy glowe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No gdzie może być tanio ? Jakie pytanie taka odpowiedź. Wszyscy maja podobne ceny wyzylowane do granic możliwości. Wpisujesz w google "medycyna pracy", umawiasz się, idziesz i odmawiasz modły żeby była jak najkrótsza kolejka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardziej chodzi o to, ze niektorzy życzą sobie życzą za orzeczenie 50 zl A niektórzy 100. A skoro zalezy komuś na czasie A nie wszyscy odbierają telefony to czasem lepiej się spytać życzliwych ludzi na forum. Ale oczywiście w rozmowę zawsze muszą się zaangazowac "inteligentniejsi"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

No to nie wiem. Ja zawsze dostaję skierowanie na którym pozaznaczane jest czego to orzeczenie ma dotyczyć. Ponieważ używam samochodu do pracy to załapałem się ostatnio oprócz badań standardowych na jakieś psychotesty. Wysłałem do firmy to mi odesłali bo sie okazało że to niepotrzebne. To samo mowilem w medycynie pracy przed badaniami ale to wg nich jest w standardzie. Cena pewnie tez standardowa ale kto na to patrzy. Moze zmien robote jak ci każą płacić za badania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (14 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Szukam dobrego prawnika do firmy (8 odpowiedzi)

Czy przy prowadzeniu biznesu wykorzystujecie usługi prawnika i w jakim zakresie? Długoterminowo,...

Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku? (137 odpowiedzi)

Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go zabrac do dobrej,...