Dziwię się osobom, które słabo oceniają przystępność cen. Tak samo jak żarówki energooszczędne są za drogie... Owszem są, ale na dłuższą metę się oszczędza. Podobnie jest z usługami tej firmy. Ceny są porównywalne z innymi dietetykami, a czasami tańsze. Owszem wydałam kilkaset zł, ale nie żałuję. Po pierwsze wcześniej połowę tej kwoty miesięcznie wydawałam na suplementy (odchudzanie i problemy jelitowe) - teraz już nie muszę, więc to na pewno spora oszczędność. Po drugie odchudzam się już od 10 lat i zawsze efekty były mierne lub szybko przemijały. Firmę poleciła mi przyjaciółka, która ponad rok temu korzystała z jej usług i do dzisiaj ma świetną sylwetkę. Mam więc nadzieję, że efekty, które już osiągnęłam będą tak samo trwałe. Świetne są też zakupy z dietetykiem - do tej pory w hipermarkecie potrafiłam zostawić 300-500 zł. Teraz wydaję 100-200 i niczego mi nie brakuje (nie kupuję głupot). Poza tym mogłabym przepisać komentarze większości innych osób - świetna obsługa, podejście do klienta i krótkie terminy. Dziękuję i POLECAM SERDECZNIE! Dziewczyny, nie patrzcie ile to kosztuje, ale na to, co zyskujecie i ile tak naprawdę możecie skorzystać.