Tczew - Malbork

Trasę do Tczewa każdy pewnie zna, a drogę do Malborka?
Bezpieczną trasę dla rowerzysty z Lisewa do Malborka, może przez Szymankowo?
Odcinek przez Gnojewo nie nadaje się do bezpiecznej jazdy, kierowcy nie mają możliwości spokojnie wyprzedzić jednośladu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tczew - Malbork

Od czasu jak zamknięto most w Tczewie przekraczam Wisłę w Kiezmarku i jadę przez Ostaszewo, Lubieszewo i Nowy Staw. Bardzo przyjemna droga. Problemem oczywiście jest dostanie się do Przejazdowa. Kiedyś jechałem dołem przez Cedry Wielkie, ale wówczas do 9 Włók droga utrudniona dla szosówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Przejazdowa masz Eurovelo 10 przecież na starym nasypie wąskotorówki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I już jest asfalt od Miałkiego Szlaku do Makro? To świetna wiadomość bo po Elbląskiej średnio się jechało mimo szerokiego pobocza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już dawno zrobiona trasa obok makro i Szczepana. Dobrze gdyby dalej to było prowadzone i to co już jest poprawione, bo za Przejazdowem niczym się to nie różni od leśnego wertepu. A gmina Pruszcz najwyraźniej dawno przestała się tym interesować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie dobry serwis rowerowy? (10 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...