mini wieża naprawa (1) Czy jest tu ktoś kto zna się trochę na nie najnowszym sprzęcie typu mini... asienka16 BHP elektroniki (1) Jest BHP z obsługi komputera, a czy jest z obsługi smartfona? Co do czasu,... Darek Peszel 36/32 (1) Witam, Czy orientuje sie moze ktos z forumowiczow gdzie moge dzisiaj(tj,... Mariusz
Oprogramowanie szpiegowskie POMOCY (2) Witam potrzebuje pilnie pomocy w zlokalizowaniu programu szpiegowskiego z... user_138512576899 Siostrzyczka szczeniaczka uczniaczka - jak naprawić serce? (8) Czy ktoś z Was wie jak naprawić serce?nie swieci :( Natka zamienniki w empiku (1) Normalnie w Empiku możesz kupić tanio zamienniki tuszy Asarto, i to... Hanzo Odradzam! (1) http://www.remoteadmin.pl... Lulek kupie uszkodzonego lenovo y550 (1) kupie uszkodzonego lenovo y550 hubert LTE - nie polecam (20) LTE w Baninie darujcie sobie. o 18 na 3g działa szybciej niż LTE. Sprawdzałem... Lucas naprawa aparatu fotograficznego (1) Witam! Gdzie w Gdańsku mogę podejść, żeby ktoś powiedział mi, czy opłaca... basiula potrzebuję pomocy fachowca do upgrade komp. stacjonarnego (1) Planuję nieco unowocześnić swojego peceta, który służy mi głównie do pracy,... Andrzej jak pozbyć się z kompa netcrawl ads? (8) jak ktoś wie jak wie pozbyć tego ustrojstwa proszę o radę:) joanna Specjalista informatyk poszukiwany (6) czy znacie może jakiegoś specjalistę przez duże S lub laboratorium... syrenka83 telewizor (2) Pytanko gdzie mogę sprzedać telewizor na części plazmowy 38 cali ,wypalił... ewelina matryca emachines e725 (1) Czy wie ktoś gdzie naprawię świetlówki w laptopie emachines e725? marta Pomoc informatyczna (1) Witam, jestem studentem informatyki, oferują pomoc przy: -usuwaniu wirusów... Zbyszko z Bogdańca Kamerki do monitoringu - jaki system? (5) Jaki system kamer: IP, analogowe czy hybrydowe polecilibyście do monitoringu... igor Biometria - rozpoznanie linii papilarnych (odcisk palca), oko, głos, itd. (1) Dla zainteresowanych tematem, polecam obszerny artykuł na temat technologii... Jacek Lista płac - program (2) Może ktoś tutaj się orientuje, przerabiał ten problem. Potrzebuję programu do... bawar Puste tusze/Puste tonery (1) Witam, Poszukuje osób, które posiadają puste tusze lub tonery. Chętnie... bizgho