Telefon na kartę czy abonament?

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym w jakiej sieci i na jakich warunkach opłaca się teraz mieć telefon komórkowy? Czy na abonament czy na kartę? Co jest lepsze. Ktoś może podzieli się opiniami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak cię nie stać to bierzesz na kredyt i masz (jesteś uwiązana i dostaniesz karę jak nie zapłacisz ;P ) , a jak cię stać to płacisz i masz ....
co kto woli...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie proszę o to by rozważąć czy mnie stać czy nie. Tylko o opinie gdzie warto mieć umowę abonamentową lub telefon na kartę. Bo sprawdzam oferty w Komórkomacie i mam wrażenie, że oferty w każdej sieci są bardzo podobne. Ale może ktoś w jakiejś sieci ma i może podzielić sie opinią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam na abonament :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mogę zapytać w jakiej sieci i ile płacisz za abomanent i jakie masz warunki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam w Virgin, na poczatku miałam na kartę. Ale potem sieć wprowadziła abonament i z nielimitowanymi rozmowami. Może porównaj sobie oferty w kiku sieciach i zobacz gdzie się opłaca. Są różne porównywarki ofert.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ten Virgin to jakaś odnoga dużej sieci, czy samodzielna. Bo właśnie w komórkomacie widzę, że jak się podpisze umowę na 24 miesiace to cena chyba jest najlepsza. Ale to oczywiście bez telefonu jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, Virgin to sieć mobilna. Sama w sobie. Ja mam abonament za 29 zł i mam nielimitowane wszystko + pakiet internetu. Ale podobne abonamenty mają też inne sieci i cenowo podobne. Po prostu chyba musisz porównać i wybrać to co Ci odpowiada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No zaraz przez ten komórkomat też sprawdzę, bo tam też mozna. No ale i tak zostaje dylemat co do samego telefonu. Czy Samsung, czy co innego. Może może ktoś doradzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się ostatnio mierzyłem z tym problemem. Kończy się umowa w Tmobile, nie chcę przedłużać i szukam innej sieci. Padło na Play - nie dość, że warunki mają korzystniejsze, to jeszcze do tego dają Netflix za darmo, co dla mnie jest dość przyjemnym bonusem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Oprogramowanie pod sklep internetowy (18 odpowiedzi)

Jakie polecicie oprogramowanie pod sklep internetowy ?

Oprogramowanie do rejesteracji pacjentów w przychodni (13 odpowiedzi)

Szukam oprogramowania do prywatnego punktu medycznego, z przeznaczeniem do zarządzania...

Jak reklamowac firmę (20 odpowiedzi)

Witajcie , w czerwcu tego roku ( Covid -19) otworzyłam własne studio projektowania wnętrz .Jestem...