Tenisowa

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Janusza Meissnera 3

Piotr - opinia (1) Pierogi z gęsiną to już lokalna legenda, a i jaka ładna Pani je serwuje :))) Piotr Agnieszka - opinia (2) Byliśmy w restauracji tenisowej na stypie. Obiad, który zamówiliśmy, był... Agnieszka Tadeusz - opinia (2) Zamówiłem golonkę z dostawą była tak wysuszona w mikrofali że może 20%... Tadeusz
Trochę zawiedziona (1) Zorganizowaliśmy w tym miejscu 80 urodziny mamy, podane jedzenie było bardzo... Marta nie polecam (1) 6 lat temu organizowałam w tej restauracji fantastyczną imprezę, jednak teraz... Asia Duży zaskoczenie (1) Po kilku wizytach w restauracji tenisowa i smacznie zjedzonych obiadach... Agnieszka Miejsce godne polecenia (1) Organizowaliśmy w Restauracji Tenisowej przyjęcie z okazji Chrzcin Synka.... BeataP Tenisowa po zmianach (3) Byłam w tej restauracji 5 lat temu na jubileuszu kuzynki i było fajnie.... bora Można im zaufać. Polecam serdecznie. (1) W pośpiechu i smutku organizowana stypa, okazała się pocieszającym spotkaniem... Ola Super (1) Robiłam tam urodziny w styczniu i wszytko było suuuuper Dobre ceny, dobre... ja sylwester (1) Niestety, ale pełen brak profesjonalizmu. Lokal-duchota, brak klimatyzacji.... m Brak klimy, zupa z paczki, słabo... (1) W lokalu brak klimatyzacji, a latem jest to spory problem. Goście muszą... Luke Świetna organizacja przyjecia komunijnego (1) Idealne miejsce na organizację przyjęcia komunijnego. Duża sala, spokojnie... am bardzo milo i domowo . (1) bardzo milo i domowo . lutung@wp.pl WESELE !!! (1) Na wstępie pragniemy podziękować za wspaniałą " zabawę weselną ",która w... Pańswo Młodzi Ola i Piotr Rewelacyjny stosunek jakość / cena (2) Zorganizowaliśmy tu bankiet weselny. Wybór Tenisowej był u nas podyktowany... Piotr B. (oraz Marta B.) 90 urodziny!! (3) Miała być miła niespodzianka dla 90 letniego seniora,była ale tylko dzięki... Danuta M. organizacja chrzcin (1) Polecam wszystkim, którzy szukają fajnego miejsca na zorganizowanie imprezki... Agnieszka P> - opinia (1) Polecam każdemu kto che zorganizować to rodzinna imprezkę!My robiliśmy roczek... P> polecam (1) Jedzenie jest tu bardzo smaczne, porcje duze, swietny kontakt z wlascicielem... Tata