Pani Justina jest bardzo profesjonalnym agentem nieruchomości. Byliśmy zachwyceni jej dbałością o szczegóły i podejściem zarówno do właścicieli, jak i do najemców. Tylko dzięki niej po wielu miesiącach poszukiwań udało nam się znaleźć i wynająć nasze wymarzone mieszkanie. Z Panią Justyną - każda transakcja jest przejrzysta i bezpieczna. Kiedy byłam zajęta czytaniem umowy najmu podczas jej podpisywania, pani zrobiła zdjęcia wszystkiego w mieszkaniu, co bardzo pomogło nam zachować stan mieszkania w momencie najmu. Umowa okazała się bardzo dobrze wykonana zarówno w sensie (uwzględniając interesy obu stron), jak i praktycznie - na grubym papierze, w teczce. Kiedy musiałam sprawdzić, czy moje biurko zmieści się w mieszkaniu, pani miała ze sobą taśmę mierniczą, co ułatwiło to zadanie. Pani Yustina jest również miła w komunikacji, punktualna i nie było dla niej problemem to, że jesteśmy z Ukrainy, naprawdę to doceniamy, patrząc wstecz na przeszłe doświadczenia. Na razie z całego serca polecamy współpracę z Panią Yustiną wszystkim naszym przyjaciołom.