Też kupiłeś mieszkanie w zielone patio ?? Też go jeszcze nie odebrałeś?

Temat dostępny też na forum: Łostowice
Cześć, jeżeli tu wchodzisz, to albo kupiłeś/łaś mieszkanie w zielone patio albo planujesz. Dla planujących - raczej poczekałbym aż budynki zostaną oddane do użytku, chyba że na własnej skórze chcecie poczuć dreszcz emocji związany z przekładanym wciąż terminem oddania mieszkań (zaraz pół roku stuknie) i erudycją oraz pro-klienckim nastawieniem Pań z biura sprzedaży.
"Mieszkania planujemy oddać w terminie" - takie info otrzymałem w lipcu. "Mamy miesięczne opóźnienie" - to informacja z sierpnia. We wrześniu podano termin listopadowy (+ zaskakujące pismo dotyczące zmiany spółki - mam nadzieję, że nikt z Państwa tego nie podpisał...). W piśmie tym była informacja o przekazaniu mieszkań do końca roku 2016. I tak kolejno styczeń luty marzec - cały czas ta sama śpiewka o oddaniu mieszkania "w przyszłym miesiącu". Mamy kwiecień, czyli prawie pół roku od terminu obowiązującego w umowie i panie z biura obsługi informują, że nastąpiło kolejne opóźnienie - a co najlepsze -poinformowały mnie, że moje dalsze telefony bądź e-maile mogą tylko opóźnić datę odbioru mieszkania. W mojej ocenie przechodzi to ludzkie pojęcie przyzwoitości...
Czy tylko mnie to tak frustruje? Ktoś z Was też kupił tam mieszkanie (i je opłacił w całości) i tylko czeka na klucze?
Być może wizyta gazety w biurze Macha przyniesie jakiś rezultat, ponieważ zapytania i prośby właścicieli mieszkań Mach ma raczej w poważaniu - ze stoickim spokojem informują o przełożeniu terminu odbioru mieszkania - przecież nic się nie stało, to tylko 5 miesięcy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umowa nie przewiduje kar dla developera za opóźnienia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0