Iwona - opinia (1) Panie, zajmują się sobą. Klientki im przeszkadzają Iwona Uwaga (1) Dzisiaj po raz kolejny bylam na depilacji w Time for wax, nie mowie ze... Liska Zadowolona (1) Byłam na Rajskiej, Pani Ola super, bardzo życzliwa i wszystko na bieżąco... Irmina
Duży zawód i nieporozumienie (2) Korzystałam z usług salonu w Galerii Bałtyckiej w pierwszym tygodniu po... Aleksandra Wierzba Magdalena Gdańsk (1) Szybka i miła obsluga. Jestem bardzo zadowolona Magdalena To była moja ostatnia wizyta (1) Jestem, a raczej byłam stałą klientką time for wax, ale ostatnia wizyta w... Maria Zawiedziona po ostatniej wizycie (2) Korzystam z usług od roku. Do tej pory wszystko było w porządku, jednak po... Emilia Świetny salon, polecam wszystkim (1) Super że taki salon otworzył się w Gdańsku. Obsługa przemiła, depilacja... zadowolona Super miejsce (1) Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam :) Super miejsce, miła obsługa, bardzo... Marta Byłam, skorzystałam, polecam... (1) super że taki salon powstal w Gdansku. nie bolalo i ok obsluga Karo