To już nie jest pani mieszkanie

Opinie do artykułu: To już nie jest pani mieszkanie.

Pani Beata była współnajemcą mieszkania komunalnego, które bez jej wiedzy sprzedano drugiemu najemcy - jej byłemu mężowi. Dowiedziała się o tym od policji, która interweniowała, gdy kobieta próbowała wejść do lokalu, w którym cały czas jest zameldowana.

W 1999 r. pani Beata wprowadziła się wraz z mężem do komunalnej kawalerki przy ul. PCK w Brzeźnie. Oboje mieli status współnajemców.

Problemy mieszkaniowe naszej czytelniczki zaczęły się - jak to często bywa - wraz z rozwodem, ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do przemslenia

macie niedobor witamin ,cos wam na glace padlo widac to po byle jakosci wypowiedzi,psychopaci ,zboczency i schizofrenicy...
jak ta sa normalni obywatele Polski to ja sie nie dziwie wcale ze w sejmie takie warcholstwo sie zagniezdzilo,
czy polak to znaczy glupi bydlak i cham,gnojek bez zasad i moralnosci,ktry wykorzysta pierwsza nadarzajaca sie okazje aby kogos oszwabic?
a gdzie sa osoby madre ,serdeczne pomocne?
czy zawsze na takim forum do glosu dochodza tylko wariaci typu ojciec dziecka?jezeli tak to nalezy zlikwidowac takie forum,albo znalezc tego wariata i prawnie mu dokopac za to co pisal!Mam nadzieje ze tak sie stanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomyłak urzednika

Pomyłka urzednika? Teraz jest to mozliwe napewno ten "urzednik" jest aktywistą PiS słusznej i jedynej partii.Nic mu nie zrobią a kobieta cierpi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy ty nie cztales jak sasiadka sie wypowiedziala?Przeciez to on od niej odszedl dla jakiejs innej kobiety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dlaczego mieszkanie powinna dostać pani Beata ? Może jej były mąż wróci niedługo do Polski i nadal będzie chciał w nim mieszkać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ach juz nie wiem sam jak mam pisac.raz pisze tak raz tak.
sam nie wiem czego chcex
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze jej tak.

Pewno na pieniazki poleciala meza a teraz taka nikt nie chce.
A skoro mieszka u rodzicow i nie chce mieszkania jak tam nie mieszka to kto ma nie dostac jak byly maz?
Ona ma jakies dochody by utrzymac to miszkanie?
Jak nie ma to niech idzie pod ulice zarabiac albo zalapie sobie kogos z kasa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba juz sfiksowalem:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ojciec z dzieckiem to ja

hmmmm? coś mi tu śmierdzi? Cz ja to ja ? czy ty to Ty? pRawdziwy ojciec z dzieckiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje dziecko

to nie bachorek .Beata do roboty !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ok poddaje się.Sam wychowuje dziecko 6 letnie.Zona nie zyje a ja musze sie sam z tym wszytkim uporac.Opiekunka polonistka jest teraz z moim dzieckiem a ja sie troszke nudze.Kurcze moze faktycznie powinienem posiedziec troszke z moim bachorkiem?Jestem idiota ze marnuje tutaj czas!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Który to prawdziwy ojciec z dzieckiem ?

Jeden i drugi coś kombinują jeden przeprsza a drugi kobiet nienawidzi , może waść pedzio czy co ? ale towarzystwo wychodzę stąd.
Artykul dobry, opisuje polskie normy jak widać w tym temacie mieszkań nic sie nie zmieniło i nadal trwa ten bajzel. To nie wina Prezydentów ale własnie urzędników i ich bezkarności. Mam nadzieję, że to się zmieni. Pani Beato jezeli wygra Pani w Sądzie to proszę żadać zadośuczynienia za wyrządzoną krzywde prze urzędnika. Jest bowiem prawo, ktore mówi o pociagniu do odpowiedialności urzedników za swoje decyzje. Podrawiam i życzę powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeprosiny !!!

Przepraszam za moje wszystkie wypowiedzi, ja po prostu nie mam co robić i tak sobie piszę bo zostawiła mnie żona dla innego i na dodatek z dzieckiem. Jeszce ra przepraszam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jestes juz nudny.pisz sam ze soba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rogi czytelniku

Może i masz rację że państwo nie jest takie cacy ale pamiętaj sam ich wybierałeś
Beata do roboty !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Urzędnicze pomyłki

Jak dowodzi historia dzięki urzędniczym pomyłkom tysiace ludzi stracilo życie. Pani Beato ! proszę nie liczyć na pozytywne skutki tego artykułu, tylko pogłębi Pani w sobie żal z tego co sie stalo. Urzędnik nigdy nie przyzna sie do winy i za wszelką cenę bedzie bronił własnych racji. Takich ludzi jak Pani to obecnie urzędnicy maja glęboko w d...........
Miałem podobny problem z mieszkaniem komunalnym i interweniowalem u samego Prezydenta w bezpośredniej rozmowie.
Okazalo się, że Prezydent nic nie wiedział o sprawie i bazował wyłącznie na informacjach swoich urzędnikow, ktore byly niezgodne z obowiazujacym prawem. I tak to nic nie dało, dopiero Sąd uznał moje racje. Ja się zastanawiam, dlaczego dopiero Sądy muszą naprawiać błędne decyzje urzędników i ich Prezydentów. Co robią Prezydeńci żeby temu zapobiedz? Zatrudniają prawników ale i tak nie ustępują mimo wiedzy, ze sprawę przegrają. Marnują czas i nasze pieniadze. Warte uwagi jest, że V-ce Prezydent, Pan Lewna będacy prawnikiem, przegrał sprawę w Sądzie, dostał wyrok i nadal zlewa ludzi, jakby nic sie nie stało a koszty sądowe zaplacili podatnicy, czyli mieszkańcy Gdańska. Tak więc proszę czekać na rostrzygnięcie sprawy przez Sąd, być dobrej myśli bo jedyną sprawiedliwą instytucją w naszym kraju są wlaśnie Sądy. W Sądach nie ma podzialu na gorszych i lepszych, biednych i bogatych, partyjnych i bezpartyjnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

akurat tutaj sie mylisz.
Mam kochajacego meza i 2 dzieci.
i nie rozumiem dlaczego nie poruszasz sprawy Urzedu Miasta bo wlasnie ten artykul tego dotyczy tylko jedziesz na ta spokojna kobiete.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gratuluję

Pewnie też mamsz podobne problemy.Brak pieniędzy.
Beata nierobie weź się za pracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czlowieku zastanow sie co piszesz!!!nie znasz sytuacji to sie nie wypowiadaj.Ja akurat wiem duzo na temat tego zwiazku.W koncu jestem ich sasiadka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ty znasz Pania Beate skoro twierdzisz ze ma zajac sie praca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tralalala!

On w stanach a ona nie winna he he normalnie nie mogę tego przyjąć.pewnie dlatego że jestem taki głupi jak mnie te szanowne panie opisują.
Ale się uśmiałem tarzałem się po podłodze pracownicy patrzą jak na nawiedzonego.
Beata weź się za robotę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0