To tu to dom

Temat dostępny też na forum: To tu to dom
Opinie do spektaklu: To tu to dom.
"To tu to dom" - - nowe przedstawienie sensoryczne
pomysł i reżyseria: Edyta Janusz-Ehrlich, Jakub Ehrlich
scenografia: Edyta Janusz-Ehrlich
muzyka: Jowita Cieślikiewicz
wykonanie: Jakub Ehrlich, Piotr Srebrowski/Edyta Janusz-Ehrlich

Scena Najnajów
spektakl dla dzieci 1+ i bliskich im dorosłych

Przedstawienie w ramach Sceny Najnajów i Sceny Inicjatyw Aktorskich z pomysłu aktora Jakuba ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bilety

Mam podwójne bilety na 21.11. Na godz. 15 ale nie mogę pójść. Mogę odsprzedać. Poproszę o info w komentarzu, wtedy podam kontakt.
Pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie zbulwersowała cena biletów.

Dziecko roczne musi wejść z opiekunem, co zresztą oczywiste. Opiekun musi też kupić bilet dla siebie. Z kolei ulga dla dziecka to tylko 3 złote.
W moim odbiorze jest to ordynarne zdzierstwo, stojące w sprzeczności z ideą kultury oraz społecznej dbałości o rozwój dzieci.

Inna placówka kulturalna też przygotowała wydarzenie dla najmłodszych dzieci i tam zasada biletowania jest uczciwa: bilet jest jeden, dla dziecka, wprowadzonego przez rodzica.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajny spektakl!

Mój 2,5 latek oczarowany :) Przyjemny dla oka, rodzic się jakoś specjalnie nie nudzi, dzieciaki zachwycone. Fajne, nowoczesne podejście - scenografia przygotowana w taki sposób, by po spektaklu dzieci mogły ją eksplorować :) Byliśmy 2 razy. Polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Miniatura" to jedyna jednostka kulturalna,

w której bilet musi też kupować dorosły opiekun a jednocześnie zniżki dla dziecka nie ma. Wstyd i upadek kultury.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam

Dzieci oczarowane, oglądały zahipnotyzowane. W czasie gdy był czas na zabawę na scenie dzieci swobodnie się bawiły i wchodziły w interakcje między sobą.

Niesamowite doświadczenie dla rodziców z dziećmi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przepraszam kochanie, ale to twoja wina (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Przepraszam kochanie, ale to twoja wina . PRZEPRASZAM KOCHANIE, ALE TO...

Mayday 2 (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Mayday 2 . Zapraszamy na jedną z najbardziej lubianych i...

Następnego dnia rano (11 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Następnego dnia rano . Następnego dnia rano Peter Quilter Spektakl dla...