Tom-Bud Ogrodzenia

Bramy, kraty, ogrodzenia

Reda, Mieczysława Karłowicza 3

Maks D - ocena (1) zgadzam się, fachowa i dokładna firma !!!!! Maks D Miłosz - ocena (1) gorąco, gorąco polecam. Już dawno nie spotkałem się z tak profesjonalną,... Miłosz Ewa H - ocena (1) polecam :) ogrodzenie pięknie wykonane Ewa H
Jakub - ocena (1) gorąco polecam :) współpraca z taką firmą to czysta przyjemność :) montaż... Jakub Mariusz - ocena (1) rewelacja!!! montaż ogrodzenia bardzo dokładny, wszystko zrobione tak ja ma... Mariusz Klaudia - opinia (1) polecam :) Świetne podejście do Klienta, bardzo dobry kontakt z firmą. Montaż... Klaudia Emilia - opinia (1) polecam serdecznie :) Montaż ogrodzenia wykonany po prostu perfekcyjnie,... Emilia Klient xyz - opinia (1) Gorąco polecam!!!! Firma wykazała się profesjonalizmem, dokładnością i... Klient xyz Adam - opinia (1) Profesjonalna firma, mało już takich na rynku. Polecam z czystym sumieniem.... Adam Katarzyna - opinia (1) Polecam, bardzo profesjonalna firma. Pan Tomek wszystko wytłumaczył i... Katarzyna Nikola - opinia (1) Wszystko super, bardzo miła współpraca, bardzo miły kontakt :) Całość... Nikola Dorota - opinia (1) Polecam firmę, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Piękne ogrodzenie,... Dorota Andrzej W - opinia (1) Polecam firmę. Panowie bardzo profesjonalnie podchodzą do tematu, Pan Tomek... Andrzej W Marian J. - opinia (1) Szczerze polecam firmę Pana Tomka, fachowe i rzetelne podejście do tematu.... Marian J. Tomasz - opinia (1) Firma godna polecenia, realizacje przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Tomasz Klient - opinia (1) Polecam firmę, prace wykonane sprawnie i fachowo. Efekt końcowy super, piękne... Klient X - opinia (1) Nie polecam!!! Usługi drogie, słaba jakość, długi czas realizacji, brak... X Adam - opinia (1) Polecam firmę, dobra jakość, dobry kontakt, pomoc na etapie planowania.... Adam Mogę szczerze polecić firmę Tom-Bud (2) Polecam firmę Tom-Bud z Redy, ogrodzenie zostało wykonane zgodnie z umową,... Mateusz B. Firma godna polecenia (1) Mogę polecić firmę z czystym sercem, wszystko ustalone przed rozpoczęciem... Krzysztof