Tomasz - opinia

Po kilku nieudolnych próbach zaprojektowania wnętrza wymarzonego mieszkania na własną rękę, postanowiłem skorzystać z pomocy specjalisty. W jego poszukiwaniu trafiłem na stronę trójmiejskiego katalogu branżowego. Moją uwagę przykuła strona Pani Izy Kotlewskiej, gdzie zarówno zdjęcia zrealizowanych projektów jak i opinie zadowolonych klientów przemawiały na Jej korzyść. Dobre wrażenie wywarło na mnie już pierwsze spotkanie, podczas którego sprawiała wrażenie osoby bardzo dobrze zorganizowanej i konkretnej. Wszystko to wpłynęło na decyzję o podjęciu dalszej współpracy. Projekt wychodził naprzeciw moim oczekiwaniom i nie był narzuceniem wizji architekta. Podczas kolejnych spotkań omawialiśmy szczegółowo każdy jego element. Kiedy już wszystko zostało rozplanowane, wyruszyliśmy wspólnie na wielkie zakupy. Pani Iza pomagała w doborze wszystkich elementów mieszkania, począwszy od kafli i armatury łazienkowej a na firankach skończywszy. Zaproponowany przez Nią wykonawca, który wcielał projekt w życie, trzymał się wyznaczonego terminarza i prowadził prace budowlane z dbałością o szczegóły. Pani Iza przez cały czas doglądała czujnym okiem jego postępów, co sprawiało że mogłem spać spokojny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Aby osiągnąć zamierzony efekt niezbędna jest współpraca inwestora za co serdecznie Panu dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0