Barteczko - opinia (1) Towar przyszedł w całości, zgodnie z oczekiwaniami. Znaki wiszą na dworze już... Barteczko Novit - opinia (1) Serdecznie polecam, od lat współpracujemy na szczeblu BHP i od lat też... Novit Cerek Spoo - opinia (1) Od wielu lat mieliśmy okazję współpracować i TDC było moim numero uno jeśli... Cerek Spoo
Karolina S - opinia (1) zamowienie dotarlo w terminie, w pelni skompletowane, jestem zadowolona Karolina S Oskar L. - opinia (1) Moje 3 zamówienie - znaki do prywatnej firmy, aktualnie potrzebne były do... Oskar L. mateusz - opinia (2) zleciłem im swój projekt, pomogli mi go profesjonalnie dopracować. wyszło... mateusz m.t. - opinia (1) pomocna obłusga, proces zamowienia jasny i klarowny, klient otrzymuje... m.t. Olgierd - opinia (1) Dziękuje za sprawne wykonanie zamówienia. Jakość odpowiadająca standardom,... Olgierd Biznesowy - opinia (1) Liderzy na rynku. Strona dobrze wykonana i nowoczesna, łątwo zamawiać przez... Biznesowy Adam - opinia (1) Wykonanie na plus, obsługa dobra robota, firma rzetelna. Adam Mariusz - opinia (1) Nie zawodzą od lat. Takich firm trzeba. Oznakowanie i sprzęt na najwyższym... Mariusz TDC (1) Bardzo profesjonalna firma, znam i cenie od lat. Mogę tylko polecić. RomanT. Też należę do grona zadowolonych (1) i podpisuję się pod opiniami pozytywnymi na temat firmy, zresztą z... Jarosław Polecam (1) Szyba i sprawna obsługa, bardzo dużo dostępnych znaków i piktogramów. E.D.