Totalne rozczarowanie

Niestety nisko oceniam Centrum Laguna, gdyż totalnie zlekceważono moją chorobę oczu i mnie. Po pierwszej wizycie, która przebiegała w miłej atmosferze, zlecono mi wykonanie dodatkowych badań i kazano poczekać na telefon od lekarza w celu ustalenie terminu wykonania zabiegu. Do tego momentu moje nastawienie było pozytywne. Niestety zmieniło się kiedy po miesiącu oczekiwania nikt do mnie nie zadzwonił. Pomimo mojej interwencji i przypomnienia, że wciąż oczekuję na obiecany telefon upłynęły kolejne tygodnie bez efektu. Obecnie oczekuję na zabieg w innej placówce. Straciłam pieniądze na dodatkowe badania i czas.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowny "zawiedziony pacjencie"...

Jest nam niezmiernie przykro, iż poczuł sie Pan zlekceważony. Jednak proszę nam wierzyć, oczekiwanie na zabieg na który się Pan zakwalifikował trwa bardzo długo. Oczywiście nie usprawiedliwia to rejestracji naszego Centrum, że nie kontaktowali się z Panem, za co najmocniej przepraszamy. Nie rozumiem jednak dlaczego tak nisko ocenił Pan jakość naszego leczenia, skoro Pan z niego nie skorzystał? Rozumiem źle ocenić podejście do Pacjenta ale nie leczenie! Mimo wszystko - proszę przyjąć nasze szczere przeprosiny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1