pomocy! (2) wiem, że to może nie temat na ta stronkę, ale szukam pomocy tam gdzie moge..1... ewelina Takie tam rozważanie, bo spać nie mogę:)) (14) Chciałem ten wątek zacząć już jakiś czas temu, ale jakoś nie miałem czasu... Antyspołeczny Słuchanie "między wierszami" (32) Na naszym wczorajszym spotkaniu kiełbaskowym (blee) poruszyliśmy temat, który... gizmo
Czy jest sposób na dobre samopoczucie... (6) Witam! Zastanawiam się jak sobie radzicie gdy wokół nic wam się nie układa... Gerwazy Perkusisty nam trzeba... (10) Poszukujemy perkusisty z własnym sprzętem do zespołu heavy metalowego lub... Ichał Kuszenie MAgnum - 13.06 - czy ktoś sie wybiera ? (3) Witam W piątek, 13 czerwca 2003 r. w warszawskiej Hali na Wyścigach! Zagrają... Maciasq Akty w zaciszu domowego ogniska? (8) Nie śpie i co gorsza nie chce mi się uczyć więc troszkę popisze. Weszłem... Antyspołeczny Jak ten czas zapi.... (3) Czy Wy też macie wrażenie, że czas w mire upływy lat ucieka coraz szybciej?... mat a co mają powiedzieć grube kobiety? (30) Nawiążę do pytania, "dlaczego kobiety wolą wyższych mężczyzn?" Z kolei... cela Dlaczego kobiety przywiązują taką wagę do wzrostu mężczyzn? (31) I dlaczego wzrost kojarzy się od razu z przystojnością? tommy MOJA KSYWA (3) Czesc jestem Jezus. Tak n aprawde to mam n aimie tomek i jestem pedalem .... Jezus ORIFLAME czy AVON ??? (5) Co sądzicie o tych markach, ile jest konsultantek Avonu, ile Oriflame??? oriwona Psychologia na UG (8) Może ktoś mi podpowie jak można się tam dostać, tzn zaczynam się uczyć i może... Antyspołeczny I co teraz? (5) Byly majowki(ka). Byla czerwcowka. Byly tez wybory. Jestesmy w UE. I co... Manor Kuszenie Magnum (1) Mam do odstąpienia(ewentualnie) podwójne zaproszenie na Kuszenie... Derrick Zawiazanie Grupy (61) Sluchajcie... Propozycja jest taka.. proponuje zawiazac jakas grupke ludzi,... buli CZy ktoś chce kupić buty ślubne (3) MAm do sprzedania buty ślubne rozmiar 36 białe eleganckie , wygodne, raz... MT Kto lubi chudych, kto grubych, kto blondynów, a kto rudych? (22) Czy macie jakiś ideał mężczyzny/kobiety? Chodzi o cechy zewnętrzne, jak kolor... cela Spam na kom? (11) Jak wiadomo od jakiegoś czasu tzw spam który dostejemy na @ jest nielegalnie... Antyspołeczny wątek typowo kobiecy:) (9) Słuchajcie Babeczki, szukam od jakiegoś czasu spódniczki z żorżetki (może być... malutka25