Polska...moja ojczyzna (2) Trojmiasto..tam tesknie .Mimo,ze nie zGdanska pochodze,czesto myslami wracam... mada Zagadka (8) A znacie odpowiedź na to: Jest pomieszczenie, w którym są dwa wyjścia. Przy... fruzia WAP i rozkald jazdy (1) Szukam i szukam i znalezc nie moge rozkladu jazdy ZKM w Gdansku mozliwego do... DareecKi
moze (8) Wiem ze to forum nie jest na temat: szukam, poznam, ale sprobuje. "Siedze" w... przed_burza Czy polityk ? (7) Czy polityk może być uczciwy ? Jarrol część a element? (10) Watek z dziura przypomniał mi rozważania na temat "części i elementu" może wy... Antyspołeczny Mam pytanko...dość ważne dla mnie... (1) a właściwie dla mojego chłopaka.czy nie wiecie może jak i gdzie można... Chuda Czy lubicie 'bramkarzy' ;)) (5) Witam, jak pewnie zauwazyliscie (w kazdym razie niektorzy i niektore z Was:),... Critto Piknik - ostateczne ustalenia (42) Po trudach negocjacyjnych ;) udało Nam się w końcu ustalić godzinę i miejsce... malutka25 Taką wiosnę to unieważniamy (18) Jak śpiewali Starsi Panowie: "Taką wiosnę to unieważniamy MY" Ja sie... gamrep Mickiewicz po angielsku (12) Witam, moze jest tu ktos, kto lubi poezje ?? :) (wiem, wiem ze sa takie osoby... Critto prezenty:) (11) Drodzy Forumowicze:) Zostałam dziś zaskoczona pytaniem przez moją... alexia Definicja milosci (25) Co to jest wedlug Was milosc? Niby to proste ale kazdy to widzi inaczej. I... Manor "Twoje ulubione polskie piwo to" (7) Jak zapewne rozpoznajaecie tytuł to niedawna sonda na tymże portalu. I wyniki... Antyanty czego powinien słuchac pocztakujacy wilebiciel jazzu? (19) bylem w Operze na Fantazji polskiej (zaprowadzony siła). Nie cierpie jazzu! A... tebald po co piszemy na forum? (19) Czy możecie mi napisać, czemu służy pisanie na forum? Co Wam to daje? Dla... cela KONIEC FORUM (15) Szanowni Państwo, z powodu małego zaangażowania Państwa w tworzenie tego... OPERATORZY PORTALU TRÓJMIASTO Co robicie, jak nic nie robicie? (22) Jak spędzacie wolny czas? Jak odpoczywacie, zabijacie nudę, jak nie robicie... po czterdziestce ZLOT 3M capri&taunus&grania& inne fordy i nie tylko (1) WITAM PADŁĄ PROPOZYCJA ZORGANIZOWANIA SPOTKANIA (ale rym) PRZED S(P)(T)RING... SKUN Poznam dziewczyne 19-27lat z Gdyni Gdansk Okolic w celu przyjazni i wiecej (6) poznam mam28lat Wojciech mieszkam w Gdyni Orłowie skromny jestem moze... Wojciech