Hip hop (6) A właśnie mam pytanko :Czy ktoś lubi hip hop, tylko amerykański, ja uwilbiam,... szczurzyca W zasadzie tylko do kobiet - co się dzieje z tymi facetami?!?!? Zaraza jakaś? :( (22) Słuchajcie, nie wiem czy ktoś mnie podrzucił z K-Pax'a mojej mamie, ale ja... malutka25 Zaspa (2) polecam Zaspę znajoma rodziła dwa razy raz cesarka raz drogami natury... Asia
..pogmatwało się troche (5) ... niby wszystko w porządku, nie ma się do czego przyczepić ale to pozory z... Aktorka Zdradzona .... (18) Dowiedziałam się (przypadkiem) wczoraj, że mój mąż spotkał sie z drugą... Czarnula Czy myślicie o seksie z 2 kobietami? (9) Mi sie coś takiego marzy, ale boje się tego zaproponować dziewczynie. Może... lu Strona Kobiet zaprasza (2) Odwiedź listopadową Stronę Kobiet: http://stronakobiet.w.interia.pl Zajrzyj... SK Gdzie sie podzialy tamte rozmowy...?? (7) kilkanasie tygodni prawie tu nie zagladlam, z prostej przyczyny braku czasu,... Łezka a co zrobic gdy deprecha zimowa powoli zjada ci mozg?????? (7) jak pomoc sobie gdy nie masz sily wstac rano i spelniac swoje ludzkie... kubawojewudzki USA (4) Czy możecie polecić dore biuro Work&Travel w Gdańsku? Chcę wyjechać na... student poznam fajną ;-) (26) hej może się poznamy? co mi o sobie napiszesz? możesz trochę wiecej o mnie... AdamGdansk Szukam Miłej ... (11) Witam !! Szukam miłej, normalnej dziewczyny, z którą mógłbym porozmawiać na... Krzychu Dla tych ekokwentow z faktow i opinii na dalsza wymiane pogladow (33) Macie swoj watek i pokazcie co potraficie zdrajec uwierzyc w siebie!!! (3) do dzisiaj nie wiem co mnie do tego skonilo ale wypisalam nazwiska kilku... iwonka1 szadółki (4) Głos w sprawie zbieraczy na Szadółkach. 1. 04.01.2003 w Gazecie Wyborczej... majkel studia (2) hejka, jestem tu pierwszy raz,chcę podzielić się...a może nie , tylko... glori paskudny sylwester (11) właśnie mi zakomunikowano, że nici z moich planów sylwetsrowych, ktoś mnie po... ania ja sluzbowo - na statek! :-) (3) cos mi sie wydaje ze niektorzy tu obecni pomylili forum na ktore pisza..?... Kuba dla tych co lubią czekoladę (19) CZEKOLADA TO WARZYWO..... I JEST ZDROWA Czekoladę produkuje się z ziaren... gdanszczanka Rodzina, ach, rodzina... (5) Ludzie, ratunku, co się dzieje!!! czy z rodziną można wyjść dobrze tylko na... Minka