Toyota Yaris II

Toyota Yaris to "Samochód Roku 2000". W tym niewielkim autku reprezentującym segment B połączono kilka, zdawałoby się przeciwstawnych cech. Przy długości niewiele ponad 3,5 metra jest przestronne wewnątrz, idealnie nadaje się do miasta, jak i na dłuższe wycieczki. Jak to było możliwe? Przede wszystkim auto posiada dość długi rozstaw osi wynoszący 2,37 m. Jeżeli dodamy do tego wysokość prawie ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

TOYOTA YARIS CZY TO DIZEL CZY BENZYNA TYM BARDZIEJ NOWY MODEL 2 SILNIK 1,3 TO SUPER AUTO JAK W MIEŚCIE TAK I NA TRASIE BEZ URAZY NIE ZAMIENIŁ BYM TEGO AUTKA NA ŻADNE INNE TEGO SEGMENTU.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANÓW YARISA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OLEK

TOYOTA YARIS CZY TO DIZEL CZY BENZYNA TYM BARDZIEJ NOWY MODEL 2 SILNIK 1,3 TO SUPER AUTO JAK W MIEŚCIE TAK I NA TRASIE BEZ URAZY NIE ZAMIENIŁ BYM TEGO AUTKA NA ŻADNE INNE TEGO SEGMENTU.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANÓW YARISA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to yo to

jezdze juz 30 lat , w wiekszosci samochodami z silnikiem diesla. Teraz Yarkiem Verso 1.4 w dislu : prosze panstwa absolutna re-we-la-cja. Brak mi slow aby to wyrazic.System skladania tylnej kanapy , osiagi - spalanie , predkosc :to poziom mistrzowski ?!.W tyle jest nawet Vektra i dostawczaki typu Comba.Polecam !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Metaliczny dźwiek w silniku

Witam. Mam problem. Po uruchomieniu silnika słychac metaliczny-rezonujący dźwięk wydobywajacy sie z komory silnika. Zjawisko to występuje od kilku tygodni, od kiedy zaczęliśmy odczuwać niskie temperatury. Po nagrzaniu silnika ( 3-4 minuty) dźwięk ten zanika. Pojawia się w kolejny dzień przy ponownym uruchomieniu silnika. Nie wiem co o tym mysleć, zaczyna mnie to niepokoić. Samochód ma zaledwie 13 tys. przebiegu. Jeżeli ktoś spotkał się z podobna usterką prosze o odpowiedź, i radę. Z góry dziekuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w ogóle idioto pisze się poprawnie nieuku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo fajne autko

niewiele pali, do poruszania się po mieście idealne. W dłuższej trasie może nie być wygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aha i jeszcze jedno

Panowie z Japoni zamknijcie fabryki toyoty we Francji,to będa tylko pozytywne opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do zakochanej

Zakochana masz racje to najlepsze auto w segmencie b.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba pomieszały ci sie klasy golf to kompakt a yaris to segment b,a gówno to golf i już.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

super auto w tej klasie

Pszepraszam za błąd w ocenie toyoty yaris.Daje maksymalną note.Aha i jeszcze jak kogoś stać to polecam toyotę prius nową lub używaną.Ta hybryda to naprawdę wspaniałe auto,zresztą jak wszystkie japońskie samochody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super auto w tej klasie

Przeczytałem wszystkie opinie i chciałbym podsumować to.Wcześniej jeździłem niemcami bo wydawały mi się najlepsze,dopóki nie kupiłem pierwszej toyoty.Była to corolla sześcioletnia przebieg 150 tyś.Teraz mam yarisa II 2006 r.wersja japońska to czwarta moja toyota.Zaznaczam japońska,bo wszystkie takie miałem nigdy mnie żadna nie zawiodła.amerykańskie tez są dobre,ale europejskie już nie.Japońska ma w dowodzie jtd.Te wszystkie tu opinie,oczywiście złe tyczą się wersji francuskich yarisów.Chociaż i tak wolałbym francuskiego yarisa od np. przereklamowanego polo.Podsumowując-kupujcie wersje japońkie,bo europa musi jeszcze się długo uczyć od solidnych japończyków.Dobrym wyborem będzie też mazda lub honda,ale tylko japońska.Pozdrawiam wszystkich i życze samych dobrych wyborów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepszy jaki miałem

kolego zibi co mialeś z matmy?twoja fabia 1,2 a yaris 1.a moze tak yaris 1,3 i twoja fabia.który wtedy wygra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nowa yaris 2006

Nowa Yaris II 1.0 ma zupełnie inny silnik 12V 3-cylindry w aygo chodzi jak pralka w yaris trochę lepiej. Poprzedni silnik był dużo lepszy 16v chodził jak silnik nie jak pralka czy matiz. I tak jak wcześniej są 2 wersję na rynku składana w Japoni i europie, można to poznać np. po szerokości tylnej wycieraczki. Wada fabryczna plamy pod klamkami po deszczu. Widoczne po paru dniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wer

yaris to super autko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

yaris

ty jestes wielkie gie i za darmo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

yaris

ty jestes wielkie gie i za darmo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wyu

niskiego wzrostu jestes a micro widocznie tez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wyu

niskiego wzrostu jestes a micro widocznie tez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie znasz sie na samochodach to odrazu widac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

glupia jestes
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0