Wiec tak, robie (w zasadzie robilem) tam zakupy od jakis 6-7 lat, polecilem ten sklep calej rzeszy znajomych, zostawilem tam niemalo gotowki. Od kiedy sklep zmienil lokalizacje i sie bardziej rozkrecil to mozna sie tam bylo spotkac z ...(w starym esc nie raz spotykalem sie z bardzo duza zyczliwoscia tych samych ludzi ktorzy i teraz tam pracuja).Teraz widac panom z ESC juz nie zalezy na nowych klientach... Kropla ktora przelala kielich byl moment w ktorym odebralem z serwisu nowa mysz (na wiesci o swojej oddanej do serwisu czekalem ponad miesiac) spytalem sie czy moge ja wymienic za doplata na inna, gdyz popsula mi sie 2x w ciagu bardzo krotkiego czasu. Pan z serwisu powiedzial ze raczej tak i zebym podszedl do handlowca. Handlowiec, czlowiek ktory pracuje tam od samego poczatku, powiedzial ze moze odemnie odkupic te mysz, ale PO CENIE TAKIEJ JAKA ONI PLACA W HURTOWNI. Po krotkiej wymienie spostrzezen na ten temat uslyszalem ze sklep jest po to aby zarabiac, a nie zeby dawac za darmo..chcieli zarobic 2x na mnie glupie 20 zl taki final.. NIGDY JUZ NIC TAM NIE KUPIE.. I PRZESTRZEGAM PRZED TYM SKLEPEM..