Tragedia!

Kurier miał dostarczyć mi paszporty przysłane z ambasady. W systemie trackingowym przesyłki w ogóle nie było. Ale to nic! Kurier zadzwonił znienacka ok 10 rano kiedy szłam do pracy, zawiadomił, że ma przesyłkę. Na moją odpowiedź, że wyszłam już do pracy zaczął marudzić, wzdychać boleśnie i stwierdził, że jest na Oruni więc na Przymorze (do pracy) nie przyjedzie bo za daleko a on konczy o 14 (była 10ta). Nie mogłam zupełnie się z nim dogadać. Rozmawiał ze mną z takim fochem i niechęcią, jakbym narobiła mu strasznych problemów faktem, ze jak on raczy zadzwonić to ja nie jestem w domu. No nie byłam w domu o 10 rano, jak większość ludzi pracujących zawodowo. Nie mogłam się z nim w ogóle dogadać, następnego dnia do pracy nie chciał dowieźć, w końcu skonczyło się to tak, ze musiałam urwać sie z pracy w srodku dnia i z wywieszonym ozorem lecieć do domu, żeby przyjąć jego kolegę, który przyjechał z przesyłką. Strasznie złe wrazenie! Tak się nie traktuje klientów. Kuriera praca polega na tym, że ma mi dostarczyć przesyłkę, a nie, ze ja muszę się za nim uganiać. DHL to najgorsza firma kurierska, z której usług zdarzyło mi się korzystać, nie powtórzę tego błędu i odradzam innym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Tragedia!

kurier to nie pies na posyłki, też pracuje zawodowo, jak normalny człowiek, w normalnych godzinach....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Tragedia!

Niestety ludzie nie rozumieją, że inni również pracują i jak chcą coś załatwić muszą brać wolne w pracy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Tragedia!

no to zamow do pracy kretynie ojebany
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Tragedia!

to dziwne, bo najął się za takowego... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tragedia!

Jakoś inne firmy kurierskie potrafią się dogadać i przyjechac z przesyłką w godzinach popołudniowych. Na tym polega ich praca, więc jak im nie pasi, niech zmienią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tragedia!

Zamówiłam książki z Merlin.pl, oni wysyłają przesyłki DHL-em, dotarła dzisiaj bez żadnych problemów, kurier miły, telefonicznie skontaktował się i podał orientacyjną godzinę - nie mam zastrzeżeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tragedia!

jeśli pracujesz na przymorzu a mieszkasz na drugim końcu gdańska to nic dziwnego, że nie przyjechał... to nie jego rejon a nie musi za Tobą z paczką jeździć :)

co do dhl'a to zawsze mam z nimi przygody... ale nie obwiniam całej firmy tylko nieszczęsnych kurierów na, których trafiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0