Travelspot

Biura podróży Kolonie, obozy

Gdynia, pl. Górnośląski 21/4

Włochy 2016 narty (1) W dniach 20 – 28.02.2016 byłem uczestnikiem wyjazdu z Biura Travelsport... amp2009@wp.pl Polecam (1) Spędziłam z rodziną bardzo udane ferie zimowe organizowane przez biuro... Agnieszka ES - opinia (1) polecam-ciekawa oferta wyjazdowa i profesjonalna obsługa ES
Obóz młodzieżowy (1) Byłem z Travelspot na nartach w sezonie 2014/2015 i jestem bardzo zadowolony.... Gigantowiec Ferie w Aprice (1) Byliśmy z mężem i dwójką dzieci w Aprice. Wyjazd zorganizowany wzorowo, nasze... Anna narty w marcu (1) Byłam na wyjeździe z Travelspot juz drugi raz. Tym razem w okolicach Madonny.... Majka Udany pobyt w Folgaridzie (1) Razem z żoną byliśmy z biurem Travelspot w Folgaridzie. Wyjazd był bardzo... Szuwarek Stała oferta jest od kilku lat ta sama. (1) Te same słabe miejscówki w ofercie zimowej np Folgaria dla młodzieży. Płasko... Milos Kasia - opinia (1) Grudzień 2014, Livigno: bardzo wysoka ocena dla instruktora Michała... Kasia wyjazd narciarski Folgaria 2015 (1) Wyjazd zorganizowany przez Travelspot na wysokim poziomie. Nie wypowiadam się... SylwiaL