Trawniki

Szanowni Mieszkańcy, czy nikomu nie przeszkadzają trawniki, na których rośliny mają po 1,5m wysokości?
Dlaczego rada dzielnicy nic z tym nie robi?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgłaszałem na mapie porządku, ale to jak groch o ścianę. Miasto ma teraz chyba inne cele, broni Westerplatte.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przeszkadzają wszystkim, ale jak widać miasto ma mieszkańców Stogów w du... Zgłaszałem to sprawę do Biura Obsługi Mieszkańców, rady dzielnicy a nawet pisałem do Pani prezydent. Jak widać bez skutku. Może dla Pani prezydent większym priorytetem jest udział w marszach równości niż zadbanie o Stogi. Co z tych milionowych inwestycji w tramwaje, jeżeli dzielnica zarośnięta jest 2 metrową trawą, co drugi blok pomazany jest bazgrołami a w samym centrum beztroską siedzą pijaczki z którymi Straż Miejska nic sobie nie robi. Każda jedna wioska jest bardziej zadbana niż dzielnica Gdańska. Wstyd i hańba. A rada dzielnicy to nie wiem czym się zajmuje, bo wygląda to tak jakby koszt koszenia trawy to była miliardowa inwestycja nie do wykonania.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wazniejsza byla riksza
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wielki sukces, dziś skosili trawę, no i do następnego lata mają spokój ze Stogami. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Stryjewskiego jeszcze chwila i trawa sięgnie parapetu.Masakra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie skosili, na Tamka mamy trawę na balkonach :-( ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

no tak, sory , skosili tylko w okolicy Polonusa :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mnie sie to podoba.A poza tym wspólnoty mieszkaniowe kupiły kosiarki ale nie ma kto ścinać bo wszyscy mają to gdzieś ale za to krytykować potrafią. Nikt za was tego nie zrobi .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A z jakiej racji ma robić to ktoś z nas skoro płacimy za to w czynszu?A jeśli Wspólnota nie ma do tego ludzi to niech wystawi ogłoszenie o pracę.A zimą jak spadnie śnieg to też mamy lecieć do Wspólnoty po łopaty ???
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak bo to jest nasza dzielnica.I trzeba dbac o porzadek a nie brudzić i smiecić gdzie popadnie.Syf jest wszędzie bo Polacy to brudasy niestety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oświece twoje "zarąbiste" rozwiązanie. Otóż w większości przypadkach wspólnoty nie mają prawa ruszać trawników ponieważ tereny przy bloku nie należy do mieszkańców tylko do miasta. Gdyby to był teren mieszkańców to zapewniam że nie kosili by trawy nawet RAZ w roku. Wiec jak Ci się podoba to jak miasto Gdańsk i jego wladze dbają o miasto to gratuluję twojej biedy umysłowej. Jeszcze nie spotkałem się żeby w jakim kolwiek mieście a nawet miasteczku rosła 2 metrowa trawa a mogę Ci zapewnić ze tam ludzie nie chodzą z kosami i nie kosza sami trawy. To po pierwsze a po drugie po to są podatki aby miasto dbało o tereny zielone. Może jeszcze mieszkańcy Stogow mają sami topić asfalt i zalepiac te dziury które sa wszechobecne bo "mieszkańcy mają dbać o dzielnice". Co do śmieci to widziales gdzieś smietniki przy blokach poza główna ulica? Oczywiście to nikogo nie zwalnia żeby rzucać śmieci gdzie popadnie ale myślę że brak możliwość wyrzucenia śmiecia do śmietnika w znacznym stopniu generuje ten syf. Podsumowując najpierw pomysl zamiast nazywać Polaków "brudasami".
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Człowieku ale masz problem.Gościu ma rację ,że Polacy to brudasy. I niestety to jest wina wychowania przez rodziców i tak z dziada pradziada trzeba śmiecić bo przecież ktoś przyjdzie i posprząta bo ja płacę podatki i są ludzie od tego aby podnieśli mój papierek ,który łaskawie rzuciłem na chodnik.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wlaśnie w pełni wykazałeś swoja biedę umyslową skoro nie zrozumialeś przekazu tekstu. Problem mam w tym ze władze nie zajmują się koszeniem trawy. Place za to podatki i to jest ich obowiazek a nie widzi mi się . Brudasami to można najwidoczniej nazwac was skoro wam to nie przeszkadza. Posiedzi jeden z drugim rok u Niemca i nagle wielki Pan się robi.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie karm trola "gggrrrr" nie warto i tak nie zrozumie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja płace na ciebioe z moich podatków i co ja z tego mam ??? siedzi sobie don perdzio w zapierdzianym foteliku i czeka aż ktoś mu trawę skosi .to weż nożyczki i sam skoś jak to tobie przeszkadza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...